سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 63978
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » معاون سابق استاندار، به استانداري لرستان باز مي‌گردد!
Print This Post

با اعلام نتیجه نهایی اجماع داوطلبان اصلاح‌طلب در حوزه انتخابيه کوهدشت و رومشکان؛ زمزمه‌های مبنی بر بازگشت علي کورانی‌فر به استانداری لرستان به گوش می‌رسد.

MG_1891-300x261به گزارش سلام دلفان به نقل از كشكان، کورانی‌فر یکی از نیروهای نزدیک به جریان اصلاح‌طلبی استان است. در پرونده کاری وي مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی، رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت و دبیری آموزش و پرورش به چشم مي‌خورد.
كوراني‌فر در انتخابات مجلس نهم با عدم تایید صلاحیت از طرف شورای نگهبان از گردونه رقابت انتخاباتی خارج شد. وي سوم تيرماه تیرماه سال جاری جهت شرکت در انتخابات مجلس دهم از مسئولیت “معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان” استعفا داد و در جمع 6 کاندید احتمالی اصلاح‌طلب حوزه كوهدشت و رومشكان حضور یافت.
 اکنون با اعلام فرج‌الله مومنی به عنوان گزينه نهایی اجماع اصلاح‌طلبان کوهدشت و رومشکان، زمزمه‌هایی مبتنی بر بازگشت کورانی‌فر به استانداری لرستان در پست “معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری لرستان” پس از گذشت 4 ماه به گوش می‌رسد. منصبي كه پس از رفتن كوراني‌فر از استانداري هنوز به كسي واگذار نشده و توسط “سيد سعيد شاهرخي” معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري، با حفظ سمت، اداره مي‌شود.
قابل ذكر است هفته گذشته نیز “مصطفی آزادبخت” یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاح‌طلب اين حوزه به عنوان “مدیر کل حراست استانداری همدان” منصوب شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار