سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64060
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ شادی گل هانی نوروزی به سبک پدرش
Print This Post

هانی نوروزی، فرزند کاپیتان فقید تیم پرسپولیس که در بازی امروز یاران هادی نوروزی و تیم هنرمندان شرکت کرده بود پس از گلزنی به سبک پدرش خوشحالی کرد و دستش را روی قلبش گذاشت.

سلام دلفان به نقل از تسنیمدیدار گرامیداشت مرحوم هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس در حالی برگزار شد که پیش از آغاز این مسابقه، از خانواده این مرحوم تجلیل به عمل آمد. حاشیه‌های این مسابقه را که در ورزشگاه دستگردی برگزار شد، را به نقل از مهر و فارس می‌خوانیم:

* حدود ۳۰۰ هوادار از نزدیک این مسابقه را تماشا کردند.

* چندین بنر اطراف زمین و درون استادیوم نصب شده بود و روی آن یاد و خاطره کاپیتان فقید پرسپولیس گرامی داشته شد.

* پیش از آغاز این مسابقه از خانواده مرحوم نوروزی تجلیل به عمل آمد.

* بازیکنانی که هم‌بازی نوروزی بودند، اکثر آنها در این بازی شرکت داشتند.

* مهدی واعظی، رحمان احمدی، میثاق معمارزاده، محمد منصوری، علیرضا محمد، سپهر حیدری، رحمان رضایی، کریم باقری، مهرداد میناوند، عادل کلاه‌کج، محسن خلیلی، مهدی شیری، اِشپیتیم آرفی و هانی نوروزی (پسر کاپیتان فقید پرسپولیس) در میدان حضور داشتند و نکته جالب این بود که نوروزی بازوبند کاپیتانی را نیز به بازو بسته بود.

* در تیم هنرمندان نیز نفراتی چون احمد مومن‌زاده، سیاوش خیرابی، محمد نوازی، اصغر همت، محمدرضا مهدوی و چند بازیکن دیگر در ترکیب آن تیم حضور داشتند و پرویز مظلومی هدایت تیم هنرمندان را بر عهده داشت.

* همچنین محمود خوردبین نیز به عنوان مدیر تیم یاران هادی روی نیمکت حضور داشت.

* دو تیم پیش از آغاز مسابقه با لباس‌های مشکی که منقش به عکس کاپیتان فقید پرسپولیس بود، بدن‌هایشان را گرم کردند و سپس آن لباس‌ها را بین هواداران پرتاب کردند.

* هواداران حاضر در ورزشگاه با شعار «هانی تیمتو بردار و بیار»، از پسر مرحوم نوروزی درخواست کردند تا پیش آنها بیاید. پسر نوروزی نیز به درخواست آنها پاسخ مثبت داد و همراه سایر هم‌تیم‌هایش به ابراز احساسات با هواداران پرداخت.

* این بازی از ساعت ۱۶:۳۵ آغاز شد و دو تیم با ۱۲ نفر پا به زمین گذاشتند.

* پسر هادی نوروزی در دقیقه ابتدایی بازی موفق شد تا توپی را وارد دروازه حریف کند. او پس از به ثمر رساندن گل، به سبک پدرش به خوشحالی پرداخت و به گوشه‌ای از زمین رفت و به سایر هم‌تیمی‌هایش گفت تا او را دنبال کنند. همچنین هانی نوروزی پس از آن به سمت هواداران رفت و به آنها قلب نشان داد.

* اِشپیتیم آرفی و کریم باقری دو بار دیگر توانستند دروازه تیم هنرمندان را باز کنند.

* فرزند نوروزی پس از به ثمر رساندن آن گل‌ها، به سرعت به سمت گلزنان دوید تا با آنها به خوشحالی بپردازد.

* در دقیقه ۲۴ این بازی هواداران یاد و خاطره هادی نوروزی را گرامی داشتند و با شعار «خداحافظ هادی باتعصب» به یاد او بودند.

* در دقیقه ۲۴ داور یک پنالتی به سود تیم یاران هادی اعلام کرد و هانی نوروزی با یک ضربه بغل پای زیبا، این پنالتی را تبدیل به گل کرد.در همین دقیقه و زمانی که هانی نوروزی از زمین خارج شد، بازیکنان حاضر در زمین، تونلی را درست کردند و هانی با همه آنها دست داد.

* هانی نوروزی پس از آن به درخواست هواداران نزد آنها رفت و به آنها مانند پدرش قلب نشان داد.

* در جریان بازی هانی نوروزی قصد داشت برای نوشیدن آب به کنار زمین برود که داور مسابقه اجازه نداد او از خط کناری زمین عبور کند و به مسئولان پرسپولیس گوشزد کرد که بطری آب را به او بدهند.

* قضاوت این دیدار بر عهده حبیب‌الله شیرازی است.

* تمام بازیکنان حاضر در زمین شماره ۲۴ را بر تن داشتند.

* مهدی صالح‌پور تک‌گل هنرمندان را به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار