سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64095
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عزاداری ماه محرم باید از افراط و تفریط به دور باشد
Print This Post
طولابی در جلسه شئونات فرهنگی شهرستان دلفان؛

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت: هیات های عزاداری بایستی در عزاداری ماه محرم طوری عمل کنند که از افراط و تفریط به دور باشند.

به گزارش سلام دلفان ، جعفر طولابی روز سه شنبه در جلسه شئونات فرهنگی شهرستان دلفان با اشاره به عشق و دلدادگی مردم این شهرستان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن آیین های ماه محرم تاکید کرد.
وی اظهار داشت : انقلاب اسلامی ما برگرفته از نهضت عاشورای حسینی است و دشمنان از این نهضت بیم و هراس دارند چون امام حسین ( ع ) در نهضت عاشورا در برابر ظالمان مقاومت کرد.
طولابی ، هماهنگی دستگاههای عضو ستاد شئونات مذهبی را برای برگزاری آئین های عزاداری را مورد تاکید قرار داد و گفت : وظیفه ما فراهم کردن شرایط لازم جهت عزاداری ها است تا مردم بتوانند با حضور با شکوه خود عشق و علاقه خود را به اهل بیت(ع) نشان دهند .
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان نیز در این جلسه گفت : 238 هیات عزاداری در سطح شهرستان دلفان فعالیت دارند و جهت تبیین قیام عاشورا 180 مبلغ به روستاهای این شهرستان اعزام می شوند
حجت الاسلام سید نصرت الله موسوی افزود : باید هیات های مذهبی با برنامه ریزی از بدعت ها و خرافات در عزاداری ها جلوگیری کنند و دشمنان نتوانند سوء استفاده نمایند .

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار