سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64240
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تركيب هيأت رئيسه اتاق اصناف مرکز لرستان مشخص شد
Print This Post

با برگزاری انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان، “آرش راشدی” به اتفاق آراء به عنوان رییس اتاق اصناف مرکز استان آرش راشدي رییس اتاق اصناف استان لرستانلرستان انتخاب شد.

به گزارش سلام دلفان، انتخابات تعیین سمت‌هاي هیات رییسه اتاق اصناف مرکز لرستان در محل اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان در خرم‌آباد برگزار شد.آرش راشدي رییس اتاق اصناف استان لرستان
در این دوره از انتخابات که با حضور 7 نفر عضو اصلي هیات رییسه برگزار شد، “آرش راشدی” به اتفاق آراء به عنوان رییس اتاق اصناف مرکز استان و “منوچهر اسبکوه‌تیره” نیز به اتفاق آراء به عنوان نایب رییس اول اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شدند.
همچنین “غلام‌عباس اسدی‌فرد” به اتفاق آراء به عنوان نایب‌رییس دوم و “محمود امیدعلی” نیز به عنوان دبیر هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شدند.
در این دوره از انتخابات ” صیدمیرزا چراغی” به عنوان خزانه دار اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شد.
انتخابات هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان هفته گذشته و با حضور روسای اتحادیه صنوف مرکز استان در خرم‌آباد برگزار شد که در این دوره از انتخابات نیز آرش راشدی با کسب ۳۵ رای از مجموع ۴۲ رای ماخوذه به عنوان عضو هیات رییسه اتاق اصناف مرکز استان لرستان انتخاب شد.
 
نماینده ولی فقیه در لرستان: اتاق اصناف و بازاریان تابلوی هویت استان هستند
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: اتاق اصناف و بازاریان به عنوان تابلو و هویت استان محسوب می‌شوند.
حجت‌الاسلام “سید احمد میرعمادی” در دیدار با هیات رییسه جدید اتاق اصناف مرکز استان لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: اتاق اصناف و بازاریان، در همه حال در فعالیت بوده و هیچ‌گاه از فعالیت آن کم نمی‌شود و در همه حال در جامعه فعال هستند.
وی خاطر‌نشان کرد: بازاریان و اصناف با تعامل دو طرفه در خصوص ارتباط با دولت و مردم به عنوان تابلوی هویت مردم استان هستند.
نماينده ولي فقيه تصریح کرد: بازاریان و اصناف در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز تلاش‌های فراوانی را داشته‌اند که در این میان نیز بازاریان و اصناف به عنوان معتمدین جامعه از جایگاه بالایی برخوردار هستند.
حجت‌الاسلام ميرعمادي اضافه کرد: بازاریان در تنظیم بازار و هماهنگ کردن تعادل در میان دولت و مردم می‌توانند نقش مهم و به‌سزایی داشته باشند که در این خصوص نیز بازاریان و اصناف هویت و تابلوی مردم و جامعه محسوب می‌شوند.
وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت احکام اسلامی در معاملات اظهار داشت: بازاریان و اصناف بایستی با با رعایت احکام و دستورات دینی در معاملات در راستای کسب رزق حلال تلاش کنند و اتاق اصناف مرکز استان نیز می‌بایست با برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی در راستای این مهم همکاری لازم را بازاریان داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری این کلاس‌ها در مرکز استان افزود: بازاریان و اصناف به عنوان معتمدین و بخش مهمی از جامعه در راستای ترویج احکام دینی و اسلامی می توانند گامهای مهم و اساسی را بردارند.
رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان نیز در این دیدار گفت: بازاریان و اصناف آمادگی هر گونه همکاری را در راستای تحقق شعائر دینی و اسلامی داشته و دارند و در این میان نیز بازاریان به عنوان معتمدین مردم در همه حال در راستای معرفی بیش از پیش این احکام تلاش کرده‌اند.
راشدی افزود: هیات رییسه جدید نیز با برنامه های جدید در خصوص بهبود وضعیت بازار و اصناف و همچنین حرکت در راستای شعائر اسلامی آمادگی دارد تا با همکاری بین بخشی با همه دستگاهها در راستای اجرای احکام و دستورات دینی گام بردارد.
وی اظهار امیدواری کرد تا با همکاری بازار و اصناف در راستای تحقق شعار سال و همچنین رفع مشکلات اقتصادی بازار در سال جاری و در دوره جدید هیات رییسه گام‌های مهمی برداشته شود.
منبع: یافته

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار