سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6433
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جلیلی: جلوی انحرافات را بگیرید
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، وحید جلیلی عضو جبهه فرهنگی انقلاب و فعال رسانه‌ای با حضور در جمع ستاد دانشجویی سعید جلیلی اظهار داشت: آقای جلیلی قبل ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، وحید جلیلی عضو جبهه فرهنگی انقلاب و فعال رسانه‌ای با حضور در جمع ستاد دانشجویی سعید جلیلی اظهار داشت: آقای جلیلی قبل از سفر به استانبول چند نکته را در جمع ستادهای مردمی خود تذکر داد که مناسب است آنها را بگوییم.دکتر جلیلی در صحبت‌های خود دو کلید واژه داشت و در این زمینه تأکید کرد که مانع ظرفیت‌ها نشوید ولی جلوی انحرافات را بگیرید.

وی یادآور شد: همه کسانی که می‌خواهند برای کار در ستاد بیایند باید با احساس تکلیف باشد چرا که می‌خواهیم در کاری جمعی برای انقلاب خدمت کنیم.

برای سعید جلیلی انتخابات موضوعیت دارد نه طریقت

این فعال رسانه‌ای با اشاره به بحث دیگری از اظهارات سعید جلیلی خاطرنشان کرد:‌ سعید جلیلی بر تذکرات متقابل برای مانع شدن از بروز انحراف تأکید داشت و گفت‌ انتخابات فقط طریقیت ندارد بلکه موضوعیت هم دارد؛ چرا که در طریقیت صرفا پیروز شدن مهم است در حالی که نه تنها خود انتخابات بلکه روش‌های تبلیغات در آن نیز موضوعیت دارد و باید به یک نقطه تفاوت تبدیل شود از این‌رو این تفاوت از رژیم‌های لیبرال سرمایه‌داری تا رقبایی که به موضوعیت انتخابات قائل نیستند را در بر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اگر کار به این شکل نباشد ما دچار تقلید شده‌ایم، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سعید جلیلی این است که اصطلاحاً اهل جوگیر شدن نیست و این موضوع در روش‌های تبلیغاتی مهم است.

جلیلی در همین زمینه و با اشاره به تبلیغات و جنگ روانی به برنامه‌های رسانه‌های معاند نظام پرداخت و تصریح کرد: VOA،BBC و شبکه من و تو و سایر رسانه‌های بیگانه به صورت شبانه‌روزی وسط صحنه انتخابات آمده‌اند و مشغول فعالیت هستند و این در حالی است که آنها از تجربه 100 ساله نیز در جنگ روانی و تبلیغاتی برخوردارند.

مدیر مسئول نشریه «راه» با اشاره به داشته‌های جبهه انقلاب ادامه داد:‌ ما از یک سری مبانی برخورداریم که باید به آن ایمان داشته باشیم و قطعاً هر کس که خدا یاری کند خدا نیز او را یاری خواهد کرد از این‌رو باید به «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرْکُمْ» ایمان داشته باشیم.

ارزشی عمل کردن گاهی به عمل سریع و گاهی به سکوت و خون‌دل خوردن است

وی با تأکید براینکه اگر این هیجان با مبانی قرآنی آمیخته شود بسیار شیرین‌تر بوده و می‌تواند رایحه‌‌ای از فضای دفاع مقدس را برای ما تداعی کند، گفت: در واقع این عرصه میدان عینی مبارزه با دشمنان انقلاب و خدمت به انقلاب اسلامی است و تک تک ما می‌توانیم در این زمینه انجام تکلیف کنیم و اگر نیت خود را خالص کنیم، پا جای پای شهدا می‌گذاریم .

جلیلی گام اول در صحنه انتخابات را ارزشی عمل کردن عنوان کرد و افزود: ارزشی عمل کردن گاهی به عمل سریع و گاهی به سکوت و خون‌دل خوردن است؛ بنابراین در روزهای آینده ممکن است موارد متعددی پیش آید که باید در آن ارزشی عمل کنیم.

عضو جبهه فرهنگی انقلاب با تأکید براینکه هدف ما درگیری با هواداران کاندیداهای دیگر نیست، به برخی از اهداف سعید جلیلی در عرصه انتخابات اشاره کرد و متذکر شد: هدف ما مواجهه و اقناع مردم است تا بدانند انقلاب اسلامی تنها راه پیشرفت و سعادت ملت است از این‌رو نباید درگیر بازی‌های جناحی متعارف شویم و وظیفه داریم به سمت مردم حرکت کنیم و از این‌رو آقای جلیلی معتقد است اگر اقناع مردم را در این زمینه انجام دهیم انتخابات هرچه که باشد ما نتیجه‌ گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: حرف‌های ما باید مبتنی بر گفتمان باشد البته این به معنای تکیه بر شعور صرف نیست چرا که برای حماسه سیاسی به شور هم نیاز داریم.

این فعال رسانه‌ای با اشاره به لزوم آغاز تبلیغات پس از تأیید صلاحیت‌ها به ضرورت مطرح کردن حرف‌های گفتمانی و سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود:‌ حرف‌های نشنیده و جانیفتاده بسیاری از رهبری وجود دارد که بهترین فرصت مطرح کردن آن نیز در انتخابات است.

به جای عکس سعید، عکس شهدای هسته‌ای را بلند کنید

وی خطاب به ستاد دانشجویی سعید جلیلی گفت: شما به جای عکس سعید، عکس شهدای هسته‌ای را بلند کنید چرا که سعید جلیلی نماینده یک نسل پیشرو، متحول‌‌کننده و تاریخی است که می‌خواهد ملت را از پیچ تاریخی عبور داده و ایران اسلامی را به عنوان یک ابرقدرت در دنیا نشان دهد.

جلیلی با بیان اینکه آقای جلیلی از ویژگی‌های شخصیتی و گفتمانی برخوردار است که در زمینه گفتمانی مهم‌ترین آن بحث‌های رهبر معظم انقلاب است به برخی اختلافات پیش‌آمده اشاره کرد و ادامه داد: الان مقطعی است که می‌گذرد و باید در این مقطع سکوت کرد.

بسیجی کلیشه‌شکن است

عضو جبهه فرهنگی انقلاب در خصوص فعال شدن ستادهای کشوری سعید جلیلی به آغاز کار استان‌های مختلف اشاره کرد و افزود: وظیفه ستادهای تهران سنگین‌تر است چرا که به صورت یک الگو عمل می‌کند و از این‌رو نباید خطا داشته باشد و در عین حال هیچ ستادی نیز نباید خود را ستاد اصلی معرفی کند چرا که ستادهای موازی بلامانع است.

وی در پایان تأکید کرد: سعی کنید با اخلاص و رعایت تقوا قاعده بازی را عوض کنید چرا که بسیجی خط‌شکن و کلیشه‌شکن است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار