سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64464
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » همه احتمالات فرهنگی آقای مدیرکل/ وقت به ارائه گزارش کار نرسید
Print This Post
حواشی جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان؛

هشتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان در حالی برگزار شد که دبیر شورای فرهنگ عمومی استان از «احتمال» وجود تهدید فرهنگی در جامعه سخن گفت.

کراپ‌شده - شورای فرهنگ عمومی

سلام دلفان به نقل از مهر – بر اساس این گزارش، حجت الاسلام حمیدرضا حنان دبیر شورای فرهنگ عمومی استان در ابتدای صحبت های خود در جلسه شورای فرهنگ عمومی به ذکر اهمیت شورا و اعضای آن پرداخت و گفت: جلسات شورای فرهنگ عمومی استان به صورت فعال و با حضور کامل اعضای آن برگزار شده و مصوبات آن نیز پس از برگزاری جلسات پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه‌ در لرستان با تهدید احتمالی فرهنگی مواجه هستیم، تصریح کرد: در عین اینکه با تهدید های «احتمالی» مواجه هستیم، فرصت های خوبی در عرصه فرهنگ داشته و باید در حوزه باورها و ارزش ها مراقب تهدیدهای «احتمالی» باشیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان لرستان با اشاره به اینکه «احتمالا» با تغییر سبک زندگی مواجه باشیم، گفت: امروز با تهدید آنچنانی مواجه نیستیم.

حجت الاسلام حنان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان لفظ «احتمال» را در صحبت های خود چندین مرتبه تکرار کرد تا سخنرانی وی به «احتمال وجود تهدید فرهنگی» محدود شود و تاکید کند که دغدغه ای در حوزه تهدید های فرهنگی در استان وجود ندارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان همچنین در پایان سخنانش با اشاره به نبود وقت کافی، از ارائه گزارش کار در رابطه با فعالیت های شورای فرهنگ عمومی خودداری کرد.

همچنین در این جلسه دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در سخنان خود بر ضعف عملکرد برخی استان ها در شورای فرهنگ عمومی و عدم رضایت از فعالیت آنان تاکید و بیان کرد که برخی استان ها انتظارات را برآورده‌ نکرده اند.

در ادامه جلسه شورای فرهنگ عمومی سایر سخنرانان بر ضرورت فرهنگ سازی در حوزه های مختلف وجدان کاری، فضای مجازی، خانواده، ازدواج، تهدیدهای فرهنگی دشمنان تاکید کردند و استاندار لرستان خواستار توجه ویژه شورای فرهنگ عمومی کشور به استان های کمتر توسعه یافته از جمله لرستان در حوزه تخصیص اعتبارات شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هشتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ظهر یکشنبه و با حضور دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، استاندار لرستان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، رئیس کل دادگستری لرستان و اعضای شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شد.

  1. نویسنده دیدگاه: قلی
    مهر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۷

    به نظر بنده که سالهای متمادی در عرصه فرهنگی کار کرده ام بزرگترین تهدید فعلی فرهنگ غنی لرستان که دارد برباد میرود خود مدیر کل ارشاد لرستان اقای حنان میباشد متاسفانه ایشان سیاست افراطی را با فرهنگ اشتباه گرفته ما از رئیس شورای فرهنگ عمومی استان وکشور میخواهیم که این اسیب بزرگ را از سر راه فرهنگ بردارند . بنده بعنوان یک شهروند از ایشان می پرسم در طول این 10 ماه چه کار فرهنگی برای فرهنگ وهنر لرستان انجام دادید خواهشمندم بیان کنید متاسفانه شما به نمایشگاه کتاب یا چشنواره مطبوعات اشاره می کنی که این امور بطور کلیشی در کل استانها انجام میشود. در ضمن مدیران شهرستانی شما چکار کرده اند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار