سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64496
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » منابع نامعلوم: سقوط موشک‌ و پهپاد روسی در ایران و ترکیه!
Print This Post

اخیرا خبرها و گزارشهایی از سقوط هواپیما و موشک های روسی در رسانه های غرب می خوانیم که همگی به نقل از منابع نامعلوم منتشر می شوند.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از راشا تودی، مقامات روسی اعتقاد دارند در حالی که عملیات نظامی این کشور به طور موفقیت آمیز علیه داعش در سوریه پیشرفت می کند، رسانه های غربی دست از تبلیغات منفی خود بر نمی دارند.

شبکه روسی راشا تودی به نقل از مقامات روسی نوشت: هر روز خبرهای جدیدی از سقوط هواپیماهای روسی، موشک های روسی و جنگنده های روسی و شکست عملیات های نظامی روسی در رسانه های غرب دیده می شود که همگی این خبرها به نقل از مقامات ناشناس درج می شود و در اصل هیچ منبع و مدرکی ندارد.

آخرین هجمه تبلیغاتی غرب علیه روسیه سقوط پهپادی از سوی ارتش ترکیه بود که در مرز سوریه هدف قرار گرفت و آمریکا این پهپاد سقوط کرده را روسی معرفی کرد در حالی که هیچ مدرکی از آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفت.

پیش از این سقوط موشک های نظامی روسی در خاک ایران از سوی رسانه های آمریکایی مطرح شده بود که اولین بار سی ان ان به نقل از منابع نامعلوم این خبر را نقل کرد که فوراً از سوی مقامات ایران و روسیه تکذیب شد.

یک تولیدکننده پهپادهای نظامی روسیه نیز تصاویر پخش شده از پهپاد سقوط کرده توسط رسانه های ترکیه و غرب را ساختگی دانست و اعلام کرد این تصاویر ثابت نمی کند که این پهپادها متعلق به روسیه بوده است.

طبق این گزارش حملات هوایی روسیه و موفقیت های ارتش سوریه طی هفته های اخیر در بازپس گیری مناطق اشغال شده موجب شده غرب به اینگونه هجمه های تبلیغاتی برای کاهش آثار این پیروزی ها و جلوگیری از نفوذ روسیه در خاورمیانه روی بیاورد.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار