سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64498
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پاسخی به خط و نشان فروزان برای رحمتی
Print This Post

محسن فروزان باید خیلی زود به پاسخ برسد که چرا زمانی که نام طالب‌لو و رحمتی مطرح بود، دیگر کسی یاد او هم نبود!

به گزارش سلام دلفان، محسن فروزان در مصاحبه‌ای اعلام کرده: «اگر این گل 40 متری را من می‌خوردم، دارم می‌زدنــد!»

اتفاقا محسن فروزان به نکته خوبی اشاره کرده است. باید این سوال را محسن فروزان از خودش بپرسد که چرا رحمتی وقتی چنین گلی می‌خورد، هجمه‌ای توسط طرفداران علیهش راه نمی‌افتد و بازیکنی از دروازه‌بان تیمش انتقاد نمی‌کند، اما زمانی که خودش گل‌هایی به مراتب ساده‌تر می‌خورد چنین اتفاقی نمی‌افتاد؟

فروزان اگر باهوش باشد باید خیلی زود به جواب برسد. گلری که 77 بازی ملی دارد و به انتخاب اکثر نظرسنجی‌ها بعد از عابدزاده و حجازی محبوب ترین گلر تاریخ ایران است، چرا باید همانند محسن فروزان با او برخورد کنند؟ رحمتی 4 بار فاتح لیگ ایران شده است. کاپیتان استقلال است و اکنون جایگاهی دارد که هر کسی در حسرتش است.

محسن فروزان باید خیلی زود به پاسخ برسد که چرا زمانی که نام طالب‌لو و رحمتی مطرح بود، دیگر کسی یاد او هم نبود. انگار نه انگار که یک فصل از دروازه استقلال حراست کرده است. تماشاگران فوتبال، آدم‌های باهوشی هستند. همیشه برای گزینه بهتر را در تیم خود داشتن حریص هستند و این بار هم چیزی جدای از آن نیست. محسن فروان ابتدای فصل نقل و انتقالات نامش به لیست مازاد رفت و مجبور شد از تهران به مشهد کوچ کند. شاید البته حاشیه‌های او مثل خالکوبی‌هایش هم در این مساله کم تاثیر نبودند.

شاید رحمتی در هر فصل یک یا دو سوپر گل هم دریافت کند، اما آن‌قدر سوپر سیو داشته است که تماشاگران درک کنند زمانی که او چنین گلی می‌خورد، حمایتش کنند و روحیه گلر خود را خراب نکنند. اتفاقی که متاسفانه برای محسن فروزان در فصل قبل رخ نمی‌داد.

به زعم طرفداران و مدافعان استقلال، زمانی که رحمتی در دروازه باشد، خیال آن‌ها ازعقب زمین راحت است و مطمئن هستند که یک سنگربان ایمن دارند. هویت استقلالی رحمتی هم مزید بر علت است که او از دیگرانی که سابقه بازی در تیم قرمز را هم دارند محبوب تر باشد.

این که محسن فروزان خود را با مهدی رحمتی مقایسه کرده است، بیشتر شبیه این است که بگوید «من و رحمتی را کجا می‌برید؟» و به زور  بخواهد خودش را هم سطج با او نشان بدهد. مهدی رحمتی در اذهان عمومی جایگاهی دارد که گلر یک تیم ملی هم احتمالا  به  آن غبطه بخورد.

در هر صورت انتظار می‌رود محسن فروزان باهوش تر باشد و خود را در چنین جوی قرار ندهد. در افتادن با پرافتخارترین گلر فوتبال ایران، توانایی‌های خاصی می‌خواهد که فروزان هنوز از خود بروز نداده است. فروزان با این حرف‌ها تنها تا این ساعت واکنش منفی کابران فضای وب را مال خود کرده و چیز دیگری به دست نیاورده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار