سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64577
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توهین زشت رئیس کمیته خارجی مجلس‌نمایندگان به سردار‌سلیمانی
Print This Post

“اد رویس” که به بددهنی و توهین شهره است در روز پذیرش برجام با صدور بیانیه‌ای تند، از سیاست‌های اوباما در مقابل ایران انتقاد کرد و به سردار بزرگ ایران توهین کرد.
 

به گزارش سلام دلفان، رئیس کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا به شدت از اوباما به دلیل سیاست‌هایش در مقابل ایران انتقاد کرد.اد رویس توهین زشت رئیس کمیته خارجی مجلس‌نمایندگان به سردار‌سلیمانی

“اد رویس” بار دیگر سیاست های دولت باراک اوباما در مورد ایران را به باد انتقاد گرفت. رویس در بیانیه ای که یکشنبه و در روز پذیرش توافق اتمی صادر کرد، یادآور شد دولت باراک اوباما هر روز “ساده لوح تر” به نظر می رسد.

به گفته اد رویس، طی سه ماه گذشته ایران چند اقدام انجام داده است.

اد رویس که به بددهنی مشهور است در توهینی آشکار به سردار بزرگ ایران که علیه تروریست‌ها مبارزه می‌کند گفت قاسم سلیمانی، “تروریست ارشد ایران” با سفر به مسکو تحریم ها را به هم زد و اتحاد تازه ای بین ایران و روسیه در حمایت از بشار اسد تشکیل داد و زجر انسانی در سوریه را تشدید کرد.

اد رویس از حامیان سرسخت گروه‌های تروریستی در منطقه محسوب می‌شود. وی همچنین رابطه نزدیکی با نخست وزیر رژیم کوک‌کش صهیونیستی دارد.

وی که ظاهرا دلیل اصلی عصبانیتش آزمایش موشکی اخیر ایران بوده در ادامه افزود: ایران یک موشک بالستیک هدایت شونده دور برد آزمایش کرد که می تواند کلاهک هسته ای حمل کند که این ناقض تحریم های سازمان ملل متحد است و همچنین ایران از یک مرکز موشکی زمینی مخفی رونمایی کرد.

به نوشته سایت وابسته به وزارت خارجه آمریکا (VOA) اد رویس گفته ایران همچنین خبرنگار آمریکایی (جیسون رضائیان) را بر اساس “اتهام ساختگی جاسوسی” محکوم کرد در حالی که آمریکاییان دیگر هنوز در زندان های ایران هستند.

در بیانیه آمده است در حالی که مذاکره کننده ارشد دولت اوباما در “توافق خطرناک اتمی” گفته بود تا زمانی که ایران زندانیان آمریکایی را آزاد نکند آرام نخواهد گرفت، او این ماه، سمتش را ترک کرد.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه‌اش نوشته است: ایران کمترین همکاری را با بازرسان بین المللی داشته است که تلاش می کنند ابعاد کوشش های پیشین ایران در مورد تولید بمب اتمی را ارزیابی کنند.

اد رویس جمهوری‌خواه می گوید عقیده دولت اوباما که توافق اتمی اتمی با ایران می تواند منجر به یک همکاری شود، کاملا تعبیر غلطی است.

وی مدعی شده که تنها با نگاه کردن به اقدامات تهران در سه ماه گذشته، تا چه رسد به اقداماتش در ۳۵ سال گذشته، فکر کردن به اینکه ایران به تعهدات اتمی اش عمل خواهد کرد، سخت است.

رویس در پایان بیانه اش می گوید اگر اینها اقداماتی باشد که ایران تنها در ۹۰ روز گذشته انجام داده است، چند سال آینده فاجعه آمیز خواهد بود.

 

جام نیوز

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار