سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64595
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » تشریح محورهای سفر هیأت پارلمانی ایران به سوریه و لبنان/ تأکید بر حمایت ایران از محور مقاومت
Print This Post
سوری تشریح کرد:

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: هیأت پارلمانی ایران با پیام حمایت از محور مقاومت و دولت قانون بشار اسد به دو کشور سوریه و لبنان سفر کرد.

تشریح محورهای سفر هیأت پارلمانی ایران به سوریه و لبنان;تأکید بر حمایت ایران از محور مقاومت

 به گزارش سلام دلفان،حجت‌الله سوری با اشاره به سفر هیأت پارلمانی ایران به دو کشور سوریه و لبنان، گفت: بررسی وضعیت محور مقاومت و دیدار با مقامات این دو کشور از مهم‌ترین اهداف سفر به سوریه و لبنان بود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در سفر هیأت ویژه کمیسیون امنیت‌ملی مجلس به سوریه، دیدارهای با بشار اسد رئیس‌جمهور، اللحام رئیس مجلس و ولید المعلم وزیر امور خارجه این کشور انجام شد که در این دیدار برخی مسائل مربوطه به تحولات سوریه بررسی شد.

وی افزود: ‌در این دیدار هیأت ایرانی بار دیگر بر سیاست جمهوری اسلامی بر حمایت از دولت قانونی سوریه تأکید و اعلام کرد که تا پایان از این کشور در برابر تروریست‌ها پشتیبانی می‌کند.

سوری ادامه داد: از طرف دیگر در بازدید از شهرهای این دو کشور شاهد بودیم که مردم سوری و لبنانی با روحیه بسیار بالا، به‌دنبال مبارزه و مقابله با گروه‌های تروریستی و تکفیری هستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود:‌ به طور حتم سفر هیأت ایران به سوریه و لبنان، تأثیر به سزایی در افکار عمومی منطقه داشت و قطعا آثار مثبتی را بر افزایش روحیه این دو کشور به‌دنبال دارد.

وی در تشریح دیدار هیأت پارلمانی ایران با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان، گفت: در این دیدار از رویکرد و تلاش نیروهای حزب الله در مقابله با تروریست‌ها تقدیر شد، همچنین آخرین وضعیت نیروهای مقاومت در مقابله با تکفیری‌ها بررسی شد.

منبع: خانه ملت

 1. نویسنده دیدگاه: دلفانی دلسوز
  مهر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۶

  جناب سوری مقا ومت جای خودش دارد، ترا خدا در این چهار سا له نمایندگی ووکالت ونوکری مردم چه خدمتی ارائه دادی کدام مشکل مردم را حل کردی کدام پروژه وکارخانه وراه به سر انجام رساندی شعار دادن وسخن گفتن نه سخت است ونه هزینه ای دارد مردم عمل می خواهندهمچون محمدی نماینده سابق چیزی برای گفتن نداری وچهار سال هم رو به پایان است ودست مردم خالی.

 2. نویسنده دیدگاه: شهر سوخته
  مهر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۴

  آقای سوری کاش بجای سفربه سوریه به روستاهای محروم و دورافتاده دلفان سفرمیکردی که از امکانات اولیه هم محروم هستن.باز باشروع فصل سرما و بارش باران و برف و یخبندان باید روزهای زیادی رو راه ارتباطی به شهر رو نداشته باشن کاش بجای تشریح محورهای سفر به سوریه،وضعیت محورهای مواصلاتی دلفان رو تشریح میکردی!!!

 3. نویسنده دیدگاه: لکستانی
  مهر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۳

  آقای سوری شما به فکر مردم حوزه خودتون نبودید چه برسه به مردم مظلوم فلسطین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار