سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64598
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نوسان و قطعی اینترنت لرستانی‌ها را کلافه کرد/ مشکل قطعی اینترنت در لرستان کشوری است
Print This Post
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان:

نوسان و قطعی اینترنت طی چند روز گذشته در لرستان موجب نارضایتی مردم این استان شده است.

اینترنت
به گزارش سلام دلفان، طی چند روز اخیر مردم و کاربران لرستانی با قطعی و نوسان اینترنت مواجه شده اند و این امر موجب اختلال در کارها و همچنین نارضایتی کاربران اینترنت در این استان شده است.

شرکت مخابرات استان لرستان در اطلاعیه که بر روی سایت خود درج کرده اعلام کرد: به علت عملیات برگردان سیستم دیتا از روز دوشنبه به مدت یک هفته در ارتباطات مشترکان اینترنت پرسرعت استان کاهش سرعت و اختلالاتی ایجاد خواهد شد.

همچنین شرکت مخابرات لرستان هدف از اجرای این عملیات را افزایش پهنای باند اینترنت اعلام کرده است.

این در حالیست که مردم استان لرستان چند روز است که با مشکل نوسان و گاهی اوقات با قطعی اینترنت مواجه بوده اند و این مشکل تنها از روز دوشنبه آغاز نشده است.

در این راستا هومان محمودی مدیر عامل شرکت مخابرات لرستان اظهار داشت: موضوع نوسان و قطعی اینترنت در استان لرستان مربوط به شرکت ارتباطات زیر ساخت استان است.

وی با تاکید بر اینکه تامین پهنای باند اینترنت بر عهده شرکت ارتباطات زیر ساخت بوده و شرکت مخابرات در این زمینه وظیفه ای بر عهده ندارد، عنوان کرد: در حال حاضر شرکت ارتباطات زیر ساخت استان به ۵۵ هزار مشترک مخابرات و همچنین ۴۴ هزار و ۶۱۴ مشترک در قالب شرکت های خصوصی خدمات اینترنت ارائه می کند.

همچنین مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان با اشاره به نوسان و قطعی اینترنت در استان لرستان اظهار داشت: وقوع این مشکل کشوری و منطقه ای است و تنها مختص به استان لرستان نیست.

وی با بیان اینکه طبق آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت کشور مسیر اینترنتی ترکیه و بابل المندب دچار مشکل شده است عنوان کرد: این امر موجب کندی اینترنت بخشی از کشورهای منطقه مانند ایران شده است.

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان با تاکید بر اینکه رفع این مشکل در حال پیگیری است افزود: این مشکل از طریق مسیرهای جایگزین اینترنتی دیگر مرتفع خواهد شد.

کوشکی با بیان اینکه زمان رفع این مشکل مشخص نیست ادامه داد: تجهیزات ما در استان مشکل خاصی ندارند و در صورت رفع این مشکل که منطقه ای و کشوری است در استان لرستان نیز شاهد بهبود سرعت اینترنت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه هم اکنون شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان به ۱۰ شرکت خدمات اینترنتی ارائه می کند گفت: هم اکنون میزان پهنای باند اینترنت در لرستان بیشتر از میزان اینترنت فروخته شده به مشترکین است.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار