سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64605
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » هشدار رئيس كل دادگستری لرستان: تمام فعالیت‌های کاندیداهای احتمالی مجلس رصد مي‌شود
Print This Post

رییس کل دادگستری کل لرستان بیان داشت: تحریک قومیت‌ها و افراطی‌گری سیاسی در انتخابات از طرف هر جناح و گروهی که باشد محکوم به خاموشی است.

به گزارش سلام دلفان، “جعفر بدري” در جمع اعضای ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی که به توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از هشدار رئيس كل دادگستری لرستان: تمام فعالیت‌های کاندیداهای احتمالی مجلس رصد مي‌شودوقوع جرم دادگستری لرستان برگزار شد، با بيان اين كه  مختل نمودن امنیت به هیچ نحوی از انحاء به صلاح مردم نیست، افزود: ایجاد تشنج و آشوب نبایستی روند انتخابات را دچار مشکل کند، به همین منظور ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در استان لرستان از ابتدای امسال با برگزاری جلسات منظم و مفید، خود را برای برگزاری انتخاباتی ممتاز در اواخر امسال آماده می‌کند.

وی با اشاره به اين كه ستادهای تبلیغاتی کاندیداها بایستی از هر گونه فضاسازی غیر‌منصفانه پرهیز نمایند و اولویت اوّل آن‌ها این باشد که تنها به آگاهی بخشی و معرفی کاندیداهای خود بپردازند و از هر گونه غلو و دادن وعده‌های غیر عملی و غیر‌قانونی به جد پرهیز نمایند، افزود: توصیه می‌شود مسئولین ستادهای انتخاباتی کاندیداها قبل از هر گونه اقدامی با مشورت با دفتر شورای نگهبان در استان با عناوین ومصادیق جرایم انتخاباتی آشنایی پیدا کنند.
بدری تصريح كرد: دستگاه قضایی هیچ‌گونه زد و بندی با هیچ حزب و گروه سیاسی ندارد و به عنوان قوّه‌ای مستقل در عرصه سیاسی نیز مستقل عمل می‌نماید.
رییس شورای قضایی استان در ادامه بیان داشت: دادگستری استان لرستان و به خصوص کمیته پیشگیری از جرایم انتخاباتی با اقتدار و اشراف اطلاعاتی، تمامی حرکات و فعالیتهای کاندیداهای احتمالی را رصد نموده و با قانون‌شکنانی که بخواهند اوضاع سیاسی کشور را متشنج نمایند برخورد قاطع و بازدارنده می‌نماید.
رییس کل دادگستری لرستان در پایان افزود: در عرصه امنیت همکاری و تعامل دستگاه‌های قضایی‌، انتظامی، نظامی، اداری و امنیتی استان از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و تمامی تدابیر پیشگیرانه در بروز جرایم انتخاباتی در دستور کار قرار گرفته است تا مردم بتوانند با فراغ بال فکری در انتخاب افراد اصلح، پای صندوق‌های رأی بیایند و امید است نتیجه انتخاب مردم به نفع خود مردم باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار