- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

دروازه‌بانی که با پیراهن آبی مقابل پرسپولیس 6 تایی شد +عکس

دروازه‌بانی که با پیراهن آبی مقابل پرسپولیس 6 تایی شد +عکسسلام دلفان – شماره یک سیاه جامگان خراسانی تا پیش از داربی فصل قبل استقلال و پرسپولیس آماری جالب توجه در تقابل با پرسپولیسی ها داشت.

محسن فروزان طی حضورش در لیگ برتر قبل از استقلالی شدن، 4 بار شانس تقابل با ارتش سرخ را داشته که در این بین 3 بار پیروز شده و یک بار روی یک ضربه پنالتی شکست برابر حریف را تجربه کرده بود.

با این حال از وقتی لباس آبی پوشید ورق برگشت و طی دو دیدار اخیر 4 مرتبه برابر پرسپولیسی ها تسلیم شد.

* اولین تقابل‌ها در کنار ژنرال
محسن در هر دو دیدار رفت و برگشت تراکتورسازی برابر پرسپولیس در لیگ یازدهم انتخاب نخست امیر قلعه نویی بود. ارتش سرخ ژنرال یکشنبه 12 آذرماه سال 91 در تهران روی درخشش فروزان درون دروازه تراکتور موفق شد هفته آخر نیم فصل نخست لیگ یازدهم را به کام پرسپولیس یک بر صفر تلخ کند. در دیدار مذکور سیاوش اکبرپور گل پیروزی تبریزی ها را وارد دروازه پرسپولیس کرد.

تراکتور با فروزان و امیر قلعه نویی در دیدار برگشت لیگ یازدهم نیز پرسپولیس را شکست داد آن هم با نتیجه دور از تصور 4-1. پنج شنبه هفتم اردیبهشت سال 91 علیرضا نورمحمدی در دقیقه 79 بازی دو تیم دروازه تبریزی ها را پیش چشم 50 هزار هوادار تراکتور باز کرد در حالی که میزبان 4 گل وارد دروازه تیمش کرد.

* پنالتی خلعتبری
محسن فروزان در لیگ سیزدهم دو بار دیگر برابر پرسپولیس قرار گرفت. در دیدار رفت دو تیم گسترش فولاد و پرسپولیس این محمد رضا خلعتبری بود که موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه این گلر را باز کند. در بازی برگشت هم کلین شیت این دروازه بان برابر پرسپولیس علاوه بر برد 1-0 گسترش فولاد، سبب شد تا آمار جالب  4 بازی بدون دریافت گل در جریان بازی به نام او ثبت شود.

دروازه‌بانی که با پیراهن آبی مقابل پرسپولیس 6 تایی شد +عکس

* پیراهن آبی و 6 تایی شدن

به گزارش مشرق، فروزان در لیگ چهاردهم پیراهن آبی استقلالی‌ها را بر تن کرد تا بلکه جانشین مطمئنی برای سید مهدی رحمتی باشد. با این حال حساب و کتاب ها – حداقل در داربی – درست از آب در نیامد. محسن در دربی رفت 2 گل از پرسپولیس خورد آن هم در شرایطی که تک گل شهباززاده روی ضربات نوری و عالیشاه پرپر شد.

فروزان در داربی برگشت لیگ چهاردهم جای خود را به وحید طالب لو داد تا با استقلالی ها تجربه تلخ دیگری را برابر پرسپولیس پشت سر نگذارد.

تا اینکه در ایستگاه نهم لیگ 15 با سیاه جامگان خراسان میزبان قرمزهای – فعلا سیاه‌پوش – پایتخت باشد. در دیدار مذکور رامین رضاییان و فرشاد احمد زاده تعداد گلهای خورده فروزان از پرسپولیس را به عدد 6 افزایش دادند.

نکته جالب توجه این که فروزان در دیدار اخیر هم علی‌رغم سیاه جامگانی شدن، برای خود پوششی یک دست آبی انتخاب کرده بود تا با پیراهن آبی طعم 6 تایی شدن را بچشد!