سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64818
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گزارش تصویری/حال و هوای نورآباد در روز عاشورای حسینی
Print This Post
برگزاری باشکوه آیین گِل مالی
...
 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۹

  ضمن عرض ادب به محضر ارباب بیکفن حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) کاش سردار روزهای خون و باروت جنگ ودفاع عزتمندانه سردار حجه الاسلام دانشمند خطیب سید جلیل القدر حاج یدالله منصوری بیایند و نورآباد اتحاد پیدا کند و شوری بانشاطی پیدا شود . بزرگان شهر شما را به امام حسین (ع) قسم می دهم که به وی فشار بیاوردید و دعوت کنید که جهادی بزرگ کرده اید و اگر کوتاهی کنید جوانان فردا جلوی شما را خواهند گرفت . سید جان نورآباد و الشتر دستت را می بوسد تورا به جدت بیا ای سردارروزهای سخت !

 2. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۰

  مردم حسینی دلفان ؛.ایام تسلیت…
  به امام زمان و رهبری انقلاب، این فرزند شجاع امام حسین(ع)تسلیت باد
  جناب آقای به اصطلاح فرهنگی سلام.
  آمدن سید یدالله که از سال 74 -75 به نوعی از انتخابات سلسله و دلفان فاصله گرفته …. اصلن به صلاح نیست!!!

 3. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۳

  باسلام، متاسفم برای شخصی که با نام کاربری فرهنگی پیغام گذاشته اند و بدون هیچ ترسی و به راحتی به خود اجازه می دهند بااین ادبیات ضعیف مردم را به امام حسین ع قسم بدهند چه دین و مذهب و فکر ضعیفی است که شمادارید البته که قسم دادن شما بی تأثیر است و احساس می کنید مردم تااین اندازه آگاهی پایینی دارند که این گونه سوء استفاده کنید مردم خیلی باشعورو آگاه تر از احساس شما هستند.

 4. نویسنده دیدگاه: ahmad
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۳

  با آرزوی قبولی عزاداری و عبادت همه و ممنون از این عکسایی زیبا ولی تمام هیئات رو ب یک چشم ببینید و ببینید ک دیگر هیئات چ کارهایی انجام میدن و چجور رسالتی دارند و باز هم تشکر میکنم لبیک یا حسین

 5. نویسنده دیدگاه: ایرانی
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۳۹

  با سلام متاسفم برای شخصی که بانام کاربری فرهنگی پیغام گذاشته اند واز اعتقادات مردم سوء استفاده می کنند شاید شما احساس کنید که قسم دادنتان برروی مردم تأثیری دارد ولی مردم آگاه تر از احساس شما هستند ادبیات ضعیفی داریدقسم دادن بسیار کار ناپسندی است به ویژه که در چنین موردی هم باشد، با نام فرهنگی هم پیام می دهید که بیان شما کوچک ترین تناسبی با فرهنگ و فرهنگی ندارد فرهنگی های عزیز چنین ادبیات ضعیفی ندارند و خردمندانه برخورد می کنند.

 6. نویسنده دیدگاه: دلسوخته
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۱

  با ابراز تاسف از بعضی ها که ظرفیت بسیار پایینی دارندو نمی دانند که چه افراد خطرناکی در این دوره وارد عرصه می شوند که به قول خودشان کت وشلوار سیاسی آنها درتهران جوری دیگر و دراین شهر طوری دیگر هستند که وجود این سید بزرگوارمی تواند شر آنها را ازسرمردم کوتاه کند البته خدای متعال کمک خواهدکردولی بدانید که با این حرکاتتان کار ازپیش نخواهی برد.

 7. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۳

  دوست عزیز اتفاقا این که درتهران کت وشلوار به گونه ای است و در دلفان گونه ای دیگر، نشان از فهم و شعور بالای مخاطب شماست از اصول مردم شناسی همین ویژگی است و امتیاز ویژه ای است.

 8. نویسنده دیدگاه: ولایتی
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۲

  سلام.یه سوال؟ این بزرگان تا الان کجا بودن چرا در طی پستهای گذشته به فکر شهرمون نبودن…

 9. نویسنده دیدگاه: سحر
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۲۲

  بزرگان همیشه بوده اند ولی دراین زمان و برهه باید بیدار باشند که از سردار روزهای فشار وسختی دعوت کنند که فرزند خالص حسین بن علی (ع) است و با غیرت حسینی شور آفرینی خواهد کرد همه ی مردم دوستش دارند چشم حسود کوربشه این دانشمند جلیل القدر قبول نمی کند مگر دلسوزان شهر از اودعوت کنند که اگر این کار رانکنند فردای قیامت باید جواب دهند و این مسئولیت متوجه آنهاست چون این سید کوهی از تجربه دارد.

 10. نویسنده دیدگاه: بازاری
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۸

  اندکی صبر که سحر نزدیک است !
  بزرگان و کسانی که دلشان برای این شهر می سوزد تکلیف دارند که از این سید که دارای کوهی از تجارب است دعوت کنند ایشان از آن سالهای قبل که برای نمایندگی نوشتند درخانه که ننشته اند از مسئولین بالای مملکتی که در خارج و داخل در سمتهای مدیریتی کلان انجام وظیفه نموده اند و الان هم هستند ولی چون سعه ی صدر بالایی دارند بیان نمی کنند و اهل لاف زن نیستند و همه مردم چه کوچک وچه بزرک وظیفه دارند که از ایشان دعوت کنند چرا مردم قم از آقای لاریجانی دعوت می کنند با آنکه اهل آنجا نبیست در حالی که ایشان فرزند این خاک هستند و از بزرگان و مدیران لایق هستند و از اوایل انقلاب بوده اند . مردم سلسه و دلفان از ایشان دعوت کنیدکه فرزند خالص امام حسین (ع)هستند و غیرت حسینی دارند و حهاد است که ایشان بیایند و با مدیریت چهادی برای جوانان جهاد کاری و اشتغال زایی شود.

 11. نویسنده دیدگاه: کشاورز
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۹

  من خاطره ای از این سید دارم که مشکلی داشتم حاد وسخت بود که پیششان رفتم و باور با تمام وجود آن مشکل را حل کرد و چقدر صبور و حلیم و بزرگ که همیشه توکل برخدمی کند لذا تا من تمثال مبارکشان را در این سایت زیارت کردم به یاد آن بزرگی ایشان افتادم . از سایت بخاطر درج تمثال مبارک آقا سید یدالله منصوری تشکر می کنم ایشان کم حرف و بیشتر ایام متفکر و اهل مطالعه هستند هر کجا هستند خداوند نگهدارش باشد . از کسانی که از ایشان دعوت کردند که به این شهر بیایند و نورانی کنند تشکر می کنم . ایشان یکی از مردان صالح هستند که خصوصیات منتظران ظهور را دارند و کاش بیایند و شهررا با وجود خود مزین نمایند. کاش کاش کاش

 12. نویسنده دیدگاه: دل نگران
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۷

  مردم اگر بی اهمیت باشند و کوتاهی کنند برسرشان آن چیزی می آید که بعدا” دچار ناراحتی و دردسر خواهند شد . پس بیدار بیدار باشید که خشم شما نمونه ای از خشم خداوند قهار است و با دعوت از سالار عشق برگ زرینی برتاریخ این دیاررغم بزنید و با دعوت از آقای منصوری فردای بهتر برای فرزندان جوان بیکار رقم بزنید. یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد. یاعلی

 13. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۰

  بنده هم به عنوان یک فرهنگی از بزرگواری که اولین پیام گذاشته تشکر می کنم و یقینا” می دانم که ایشان درد شهر و جوانان وبیکاری آنها را دارد واز درج مطالبشان تشکر میکنم و از طرف تعداد زیادی از فرهنگیان ضمن اعلام دعوت از این بزرگوار امیدوارم سایر افراد هم درد بیکاری جوانان را داشته باشند که متاسفانه بعضی ها فقط بازیگران خوبی هستند نه خدمتگزاران صدیق لذا امیدوارم بزرگان شهر آرام ننشینندواز ایشان دعوت کنند که تشریف بیاورندچون از دست بعضی دوستان گلگی دارند.

 14. نویسنده دیدگاه: توکلی
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۹

  عجب نیک گفتی !

 15. نویسنده دیدگاه: بابایی
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۳

  سید سالاری توراخدا بیا و به داد مردم برس!

 16. نویسنده دیدگاه: درددل
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۲

  ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهیم مگر خودشان بخواهند . مردم شریف سلسه و دلفان بیائید به خاطر جوانان و آینده ی این شهر از دانشمند بزرگ سید یدالله منصوری دعوت کنید که بیایند و باعث مسرت و پیشرفت و نوآوری و کارآفرینی در دو شهرستان شود.

 17. نویسنده دیدگاه: سرافزاز
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۷

  سنگر خوب و قشنگی داشتیم
  روی دوش خود تفنگی داشتیم
  یاد باد که در خمپاره ها
  جمع می کردیم پاره پاره ها
  دراین ایام حسینی سلام ودرود می فرستیم به روح رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر که عزت حسینی را برای ما آفریدند و جا دارد از یادگار شهداء و یادگار هشت سال دفاع مقدس دانشمند بزرگ سید اهل قلم جناب منصوری تشکر کنم و از کسانی که امسال این شخصیت محترم را به شهرستان آوردند . لذا من به نوبه خود از ایشان دعوت می کنم که برای نمایندگی تشریف بیاورند و مارا سرافراز کنند.

 18. نویسنده دیدگاه: سوزایا
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۷

  دوستان دراین موقع و برهه باید هوشیاربود و نورآبادی سرافراز را آرزومندیم.

 19. نویسنده دیدگاه: فلاحت پیشه
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۲۷

  سید سالاری بیا که حمایتت می کنیم !

 20. نویسنده دیدگاه: لالی
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۶

  بنده به نوبه ی خود از این سید بزرگوار دعوت می کنم که بیاید وبه داد نورآباد برسد که مطمئن باشند در قلب همه جادارند .

 21. نویسنده دیدگاه: یارکرم
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۱

  با سلام و احترام از این که تمثال مبارک آقا سید یدالله منصوری را زیارت کردم از سایت سلام دلفان و مسئولین آن تشکر می کنم . مدتها بود که اورا زیارت نکرده بودم و مشتاق دیدار او بودم . واقعا” لذت بردم.

 22. نویسنده دیدگاه: فتحی
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۳

  سید دوستت داریم بیا که حمایتت می کنیم با جان ودل.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار