سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64907
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سکوت قلعه نویی شکست؛ حمله تند انتحاری بعد از 4 ماه به این 4 نفر
Print This Post

سرمربی سابق استقلال با بازگشت از سفر اروپایی اش بعد از 4 ماه سکوت، حمله توفانی و انتحاری به منتقدانش داشت.

امیر قلعه نویی سکوت قلعه نویی شکست؛ حمله تند انتحاری بعد از 4 ماه به این 4 نفر
 به گزارش سلام دلفان، روزنامه گل در حاشیه مراسم عزاداری عاشورا در هیات امیر قلعه نویی، مربی پیشین استقلال را سر حرف کشید و او بعد از چند ماه سکوت و در حالی که تازه چند روز است از سفر اوکراین برگشته، به همه آنهایی که معمولا خطاب انتقاداتش هستند، تاخته است.

طبق معمول 4 یا 5 سال گذشته، هدف اول او عادل فردوسی پور است که چند ماه قبل حتی شکایتی را هم علیه اش در دادسرای مطبوعات طرح کرده بود اما منصرف شد. او تاکید کرده که فردوسی پور 10 سال است که با برنامه اش، فوتبال ایران را نابود کرده است.

در 3 سال گذشته این جمله را قلعه نویی بارها و بارها تکرار کرده است و البته همین چند هفته قبل و در یکی از شب های پایانی برنامه خندوانه، فردوسی پور هم در کل کل با جناب خان نشان داده بود که هنوز دل پری در مورد قلعه نویی و محمد مایلی کهن دارد.

متهم ردیف دوم، جواد نکونام است کسی که یک سالی می شود با قلعه نویی در جدال است و کارشان به دادگاه کشیده است. قلعه نویی گفته این پرونده را تا ته خط ادامه می دهد.

این گفته اش پاسخی است به درخواست مجید جلالی برای بازی کردن نقش میانجی در آن پرونده. او البته در میان حرف هایش، آرش برهانی را هم بی نصیب نگذاشته است. برهانی که در روز دادگاه از سوی وکیل نکونام به عنوان شاهد به دادگاه معرفی شده بود اما با طولانی شدن مسیر دادرسی، نتوانست در جایگاه شهود قرار بگیرد.

حالا قلعه نویی درباره اینکه برهانی گفته بود رفته و می خواسته قلعه نویی را با نکونام آشتی دهد، گفته است: «اگر قرارش بر آشتی دادن بود چرا به دادگاه رفت تا به نفع طرف مقابل شهادت دهد.»

طعنه به کی روش و البته به پیش کشیدن ماجراهای اردوی استقلال در شب بازی 6 تایی ها و اینکه هنوز خیلی ها می گویند ناصر حجازی دیر به اردو آمد تا روز بعدش روی نیمکت باشد هم از طعنه های در سایه این مصاحبه است.

قلعه نویی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره استقلال کنونی با سرمربیگری پرویز مظلومی گفته: «خوشحالم که مظلومی استقلال را در صدر نگه داشته است.»

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار