سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64912
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عادل الجبیر بی تجربه به دنبال حفظ ژست آمریکایی خود است/ فرافکنی عربستان برای سرپوش گذاشتن بر فاجعه منا
Print This Post
خدایی سوری درواکنش به سخنان گستاخانه عادل جبیر؛

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهارات گستاخانه عادل الجبیر را فرافکنی سیاسی عربستان برای سرپوش گذاشتن بر فاجعه منا خواند.

عادل الجبیر بی تجربه به دنبال حفظ ژست آمریکایی خود است/فرافکنی عربستان برای سرپوش گذاشتن بر فاجعه مناسلام دلفان – حجت الله خدایی سوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اظهارات گستاخانه عادل الجبیر درباره ایران و مسائل منطقه گفت: عادل الجبیر ناشی و بی تجربه است و در سطح و وزنی نیست که بخواهد درباره مسائل منطقه ای اظهارنظر کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:  7 ماه است با تمام توان نظامی اش و با تعدادی متحدین اش وارد جنگ وحشیانه ای علیه کشور همسایه مسلمان خود شده و مردم بی دفاع یمن را به خاک و خون کشیده و از هیچ جنایتی فروگذار نکرده، ولی نتوانسته هیچ پیروزی به دست آورد.

خدایی سوری تصریح کرد: این دست از اظهارات تنها فرافکنی سیاسی برای سرپوش گذاشتن بر فاجعه منا و هزینه روانی و سیاسی است که این موضوع برای عربستان در پی داشته است.

وی تصریح کرد: عادل جبیر که عمرش را در آمریکا گذرانده علاقه مند به تقلید ادبیات آمریکایی ها است و تصور می کنم با ان کار وجهه قابل قبولی در بین غربی ها پیدا می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شمار کشته و زخمی های یمن ناشی از تجاوز عربستان در هفت ماه گذشته بالغ بر چهار هزار تن بوده است که 95 درصد آن از غیر نظامیان می باشند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار