سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64939
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » تبعیت از ولی فقیه تبعیت از امام زمان و تبعیت از امام حسین(ع) است/ کاندیدا و غیر کاندیدا و هر مسلمانی اگر پیرو ولی فقیه نباشد نمازش درست نیست
Print This Post
پیام عاشورایی مرحوم حجت الاسلام حاج شیخ علی آل کاظمی در ظهر عاشورای سال 1390؛

در حاشیه مراسم ظهر عاشورای حسینی(ع) سال 1390 مرحوم حجت السلام حاج شیخ علی آل کاظمی پیام عاشورا را از دیدگاه خود بیان نمودند.

به گزارش سلام دلفان، در حاشیه مراسم ظهر عاشورای حسینی(ع) سال 1390 مرحوم حجت السلام حاج شیخ علی آل کاظمی کاظمی در پاسخ به سوال خبرنگار سلام دلفان که پیام عاشورا از دیدگاه شما چه می تواند باشد پاسخ دادند که پاسخ آن عالم بزرگوار به این سؤال بدون کم و کاست به شرح ذیل می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

پیام این است که ما همه پیرو امام حسین(ع) باشیم، بعد از امام حسین(ع)، ائمه دیگر- امام زمان- بعد هم جانشین امام زمان؛ ولی فقیه عصرمان که تبعیت از او تبعیت از امام زمان و تبعیت از امام حسین است.

کاندیدا و غیر کاندیدا هر مسلمانی اگر پیرو ولی فقیه نباشد نمازش درست نیست، عبادتش درست نیست این اعتقاد من است و همیشه بر این اعتقاد بوده ام.pic3182

 

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۱

  حاج آقا آل کاظمی شما عزیز همه ما بودی و در قلبهای ما همیشه ماندگاری و فراموش نشدنی هستی

  به حق شما دلسوز و خدمتگذار این شهرستان بودی و ما تا بودی قدر گوهری چون شما راندانستیم
  خداوند روحت رو قرین رحمت بی کران خود قرار دهد

 2. نویسنده دیدگاه: دلنوشته
  آبان ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۱

  چونکه گل رفت و گلستان شد خراب
  بوی گل را از که جویم از گلاب
  ایشان رفتند ولی دانشمند جلیل القدرجناب سید یدالله منصوری وجود دارند و تنها کسی که جای خالی او ار پر می کند وبزرگان شهر فریاد کمک و مساعدت سر می دهیم که از ایشان دعوت کنید و به خانه اش بروید که بیاید وگرنه بعدا” پشیمان می شوید!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۱

   دوست عزیز! اولا : بیش آز 10 نفر با سلایق مختلف درصحنه حضور دارند که تعدادی از آنها در دوره قبل بودند وآنجنا(مرحوم کاظمی ) برائتلاف واتحاد بر روی یکنفر از آنها تاکید داشت، پس باتوجه به آن اقدام، آن عزیز سفر کرده بر این اعتقاد نبوده که هیچکس جای او را پر نمیکند .ثانیا : دلسوزی وحسن نیت برای دلفان اقتضا میکند تلاش شود تاتعدادی از افراد حاضر درصحنه قانع شوند که کنار بروند و این بار یکنفر آز دلفان به مجلس راه پیدا کند، نه اینکه تلاش شود بر تعداد افراد اضافه شود! زیرا دربین همین افراد انسان های توانمندی وجود دارند که به شایستگی از عهده این مسئولیت بر میآیند.

 3. نویسنده دیدگاه: پایدار
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۷

  دست دل نوشته درد نکنه اگر همتی شود . همت کنید ای دوستان!

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۰

  لازم نیست از اسم حاج آقا استفاده کنید برادر
  مردم نوراباد خودشون به اون دانش و بینش و بصیرت رسیدن که چه کسی رو انتخاب کنن وما خدمتگذار میخواییم وبس…

 5. نویسنده دیدگاه: معلم
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۷

  سردار بازنشسته حاج یدالله منصوری عزیزدله واز استوانه های لرستان است.ولی خودشان در مسجد امام سجاد فر مود اون یکبار هم اشتباه کردم وشاید هم تکلیف بود.بنابراین حداقل امسال رو مطمین باشید نمی ایم.پس شما دیگه کاسه داغ تر از اش تشوید .

 6. نویسنده دیدگاه: دوستی
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۹

  درسته برادر ولی بعضی موقعها باید دنبال افراد گشت که بیایند . مردم بزرگند و این شما هستید که باید بیشتر فکر کنید که بعضی ها در گران هستند که مردم هم وقتی آن بزرگان بیایند استقبال می کنند و به جای مردم قضاوت کردن امر سختی است.

  • نویسنده دیدگاه: معلم
   آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۳

   برادر دوستی من که متوجه نشدم چی فرمودی.متن کمی ثقیل وفلسفی ایراد فرمودی.

 7. نویسنده دیدگاه: ستاره
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۲

  آقای به اصطلاح معلم شما وقتی می خواهی یک چیزی بخری و یا یکی برای شما کار کند خصوصا” کاربنایی دنبال چه کسی می روی مردم ایران چقدر با حکومت طاغوت مبارزه کردند که توانستند حضرت امام ره را بیاورند و یا شهرهای دیگر که به دنبال افراد خوب می روند مثل مردم بروجرد که از آقای بروجردی دعوت کردند که از تهران به بروجردبیاید و کاندیدشود پس استادمنصوری کمتر از بروجردی نیست ایشان درکارهای مدیریتی کلان نظام دارای نظر هستند و یک خصیصه ی جالب که ایشان دارند که افراد چاپلوس نمی توانند به ایشان نزدیک شوند و فرد ی پاک دست هستندو جز به خدمت نمی اندیشد و تیم کاری ایشان می تواند در یک دوره سلسه و دلفان را دگرگون کند آقای معلم چنین افرادی نایاب هستند و تقوای کاری دارند ایشان مدت 36سال است که کارمدیریتی می کند و الفبای بهروری و اقتصاد و اشتغال زایی و دعوت از سرمایه داران و دعوت از مسئولین بالای مملکتی و همچنین ارتباط با وزاو وکلاء و همچنین کلیه زیز و بم های داد وستد و بنگاههای زودبازده و شرکتها و بیزنس و تمامی شرایط که بتواند عبور از بحران باشد را می دانند . ایشان شخصیتی در حد ریاست جمهوری میباشند و بنده هم می دانیم که از دلفان گلگی دارندو نمی آیند گفتم شاید بزرگان شهر التماس کنندکه براو تکلیف شود و بیایند که شهر های سلسه و دلفان به بهبود مدیریت برسند و مانند سایرشهرها ماهم با بر نامه ریزی دقیق و قابل اجرا و مفید و بهره ور تکانه پیشرفت را احساس کنیم . معلم جان با این وضع موجود ما با توجه به اینکه نیروی انسانی فعال و دلسوز و صادق و برنامه ریز نداریم فقط ایشان این توان را دارند وگرنه ما نه دوره نماینده فرستادیم جر آیت الله کاظمی رضوان الله تعالی علیه کسی یک کارخانه برای این شهر مظلوم نیاورد شما فرض کنید هرکدام این آقایان یک کارخانه می آوردند ما الان 9کارخانه یا شرکت تولیدی داشتیم الان مشکل اشتغال نداشتیم و خیلی از تولیدات خودمان دراین جاتبدیل می شد . دوست عزیز من اگر شما را ناراحت کردم ببخشید ولی بدانید که نیروی انسانی غوغا می کند حتی می گویند معجزه می کند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۰

   با حلوا حلوا دهن شیرین نمی شه!!!!! با شعار مشکلات حل نمیشه! تو هم بفکر خودتی

 8. نویسنده دیدگاه: سینه سوز
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۰

  با تشکر از ستاره الحق که گل گفتی!

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۹

  اقایان به اصطلاح اصلاح طلب
  ازپیام حاج اقاکاظمی ره درس بگیرند

 10. نویسنده دیدگاه: عباس
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۹

  آقایان به اصطلاح اصولگرا فراموش کردند زمانیکه امر امام را به مولوی و ارشادی تقسیم میکردند و کسی هم نبود که به آنها بگه مخالف امام نمازش قبول نیست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار