سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6496
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ایران اسلامی برغم تحریم های گسترده، موفقیت های چشمگیری در عرصه های علمی کسب کرده است
Print This Post

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ایران اسلامی برغم تحریم های گسترده استکبار جهانی، موفقیت های بزرگ و چشمگیری را در حوزه های مختلف علمی و ارتباطی بدست آورده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈسیداحمد میرعمادیˈ روز یکشنبه در دیدار با مدیران و کارکنان شرکت مخابرات استان، افزود: این موفقیت ها به گونه ای است که امروز ایران اسلامی به عنوان یکی از کارآمدترین کشورها در عرصه فناوری های نوین اطلاعات و ارتباطات مطرح است.

وی اظهار داشت: ارتباطات و فناوری های ارتباطی در دنیای امروز از جایگاه مهمی برخوردار است و در بسیاری از جوامع عامل برقراری پیوند میان افراد و گروهها شده است.

امام جمعه خرم آباد گفت: موفقیت ها و پیشرفت های ایران اسلامی در این حوزه بسیار چشمگیر است و همگان شاهد فعالیت های گسترده و اثرگذار جوانان و نوجوانان ایرانی در عرصه های مجازی و سایبری هستند.

به گفته وی، این فعالیت ها نیازمند ایجاد فضا و بستر علمی مناسب و کارآمد است که در سایه موفقیت های نظام جمهوری اسلامی در عرصه های علمی، این زمینه به خوبی در کشور فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان بهره مندی مردم ایران از فضای مجازی با کشورهای پیشرفته دنیا برابر است، گفت: اینها همگی نشاندهنده توانمندی و قابلیت های بالای دانشمندان جوان و خلاق ایرانی برای فتح قله های رفیع علمی است.

مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان نیز دراین دیدار؛ واگذاری 240 هزار شماره تلفن همراه در سطح استان را یکی از موفقیت های شرکت در سال گذشته عنوان کرد و گفت: ضریب نفوذ تلفن همراه در لرستان 66 درصد استو

مسیب قبادیان افزود: سال گذشته 12 هزار پورت اینترنت پرسرعت در استان واگذار شده و مجموع پورت های واگذار شده مخابرات طی دو سال اخیر به 20 هزار پورت رسیده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار