سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 64962
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گاف های سریالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی
Print This Post

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از توافق هسته ای ایران با کشورهای گروه 1+5 سخت دچار بیم و هراس شد در سخنرانی خود در سازمان ملل به تابلو و نقشه رو آورده بود، اینک با گسترش انتفاضه سوم لحظات دشواری را سپری می کند و همین امر باعث شد تا دست به اظهارات خنده دار دیگر بزند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، بنیامین نتانیاهو که اخیرا اتهام وی علیه حاج امین حسینی مفتی قدس مبنی بر دست داشتن در هلوکاست و تبرئه هیتلر از این جنایت با واکنش های گسترده ای مواجه شد، این بار در اتهامی که بیشتر به جک سال شبیه است مدعی شد که فلسطینی ها عامل انقراض نسل دایناسورها هستند!

نتانیاهو در واکنش به سوال خبرنگار شبکه “سی ان ان” آمریکا مبنی بر اینکه اتهامش علیه حاج امین حسینی درباره دست داشتن وی در هلوکاست را چطور توجیه می کند؟ اظهار داشت:« خوب… این اولین باری نیست که آنها درصدد انقراض نسل و نابودی یک گروه بر می آیند.»

وی مدعی شد: هلوکاست نازی ها، نسل کشی ارامنه، جنایت روآندا و حتی انقراض نسل دایناسورها و هر حادثه دیگری که در جریان آن یک مجموعه در معرض خطر نابودی قرار گیرد، مطمئن باشید که فلسطینی ها در آن دست دارند.

اظهارات اخیر نتانیاهو در دیدار با آنگلا مرکل که در جریان آن “آدولف هیتلر” دیکتاتور نازی را از هلوکاست یهودیان تبرئه کرده و حاج امین حسینی را به دست داشتن در این حادثه متهم کرده بود، با واکنش های خشم محافل مختلف بین المللی؛ از جمله خود آلمان مواجه شد که وی را مسئول اصلی حوادثی دانست که علیه یهودیان اتفاق افتاده است. علاوه بر این، جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی نیز به شدت از این اظهارات نتانیاهو انتقاد کرد.

منبع: میزان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار