سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65038
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » مشکل پزشک متخصص بیمارستان ابن‌سینای دلفان برطرف می‌شود
Print This Post
طولابی فرماندار دلفان خبر داد؛

فرماندار دلفان گفت: 3 پزشک متخصص در رشته‌های چشم‌پزشکی، زنان و زایمان و سونوگرافی به کادر بیمارستان ابن‌سینای دلفان اضافه‌شده و تا هفته آینده در این رشته‌ها 3 پزشک دیگر اضافه می‌شود.

به گزارش سلام دلفان جعفر طولابی اظهار داشت: بیمارستان ابن‌سینای شهرستان دلفان به کادر درمانی متخصص نیاز داشت که در این زمینه یک پزشک متخصص چشم، متخصص زنان و زایمان و یک متخصص سونوگرافی به کادر این بیمارستان اضافه شد و مقررشده تا هفته آینده برای هرکدام از رشته‌های چشم‌پزشکی، سونوگرافی و زنان و زایمان یک متخصص دیگر تأمین شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بیمارستان ابن‌سینا تنها مرکز درمانی این شهرستان 150 هزارنفری است امیدواریم که دانشگاه علوم‌پزشکی همان‌طور که قول دادند هفته آینده نیروی متخصص چشم‌پزشکی، زنان و زایمان و سونوگرافی را تأمین کنند.

فرماندار دلفان عنوان کرد: تاکنون بخشی از تجهیزات بیمارستان ابن‌سینا از طریق دانشگاه علوم پزشکی لرستان تأمین‌شده و تأمین مابقی تجهیزات آن در دست اقدام است.

طولابی بابیان اینکه برای برطرف کردن مشکلات این بیمارستان مشکلات بودجه‌ای وجود ندارد، بیان کرد: بازسازی اورژانس و محوطه‌سازی این بیمارستان در دست‌کار است و اکنون ساخت محوطه‌سازی آن 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون حدود سه میلیارد تومان برای رفع مشکلات این بیمارستان هزینه شده است، خاطرنشان کرد: ساختمان و کادر درمانی کلینیک تخصصی درمانی شهرستان دلفان آماده‌ شده است که با تأمین پزشک داروساز آن راه‌اندازی می‌شود چراکه تنها مشکل آن اکنون عدم حضور پزشک داروخانه است.

فرماندار دلفان گفت: بنا شد این کلینیک تخصصی اواخر مهر سال 94 به بهره‌برداری برسد که به خاطر عدم پزشک داروخانه هنوز راه‌اندازی نشده و امیدواریم با تأمین پزشک داروخانه طرف دو هفته آینده راه‌اندازی شود.

لازم بذکر است، خردادماه 94 در پی بازدید استاندار لرستان از بیمارستان ابن‌سینا مقر رشد مشکلات این بیمارستان در یک فرصت شش‌ماهه برطرف شود./ تسنیم

 

 1. نویسنده دیدگاه: غریب
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۱

  با همت دکتر سیروس کاظمی راد یک دستگاه سی تی اسکن و جراح و فوق تخصص زنان و زایمان برای بیمارستان ابن سینا در راه است

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۰

   دوست عزیز بیمارستان چند سالیس که سی تی اسکن داره.

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۶

  از دکتر سیروس کاظمی کمال تشکر را داریم .

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

  در حال حاضر از نظر شاخص های درمانی بیمارستان دلفان بدترین شرایط را در بین کل استان دارد و ضمنا عفونت بیمارستانی در بیمارستان ابن سینای شهرستان دلفان 90 درصد گزارش شده تنها مرگ مادر باردار دراستان در طی سال جاری در بیمارستان نورآباد اتفاق افتاده و ضمنا بیمارستان چند سال است که دستگاه سی تی اسکن دارد از سایت محترم سلام دلفان تقاضا داریم که کامنت های کذب را انتشار ندهند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار