سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65042
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۸۴ نظر
خانه » اخبار برتر » خطر نفوذ دشمن توهم نيست/ مسئولين بايد بدانند كه فريب رفتارهاي به ظاهر متبسم و به ظاهر مخملين دشمن را نخورند
Print This Post
گفتگو سلام دلفان با "عبدالسعید حقیقی مقدم" داوطلب احتمالی انتخابات مجلس دهم؛

دشمن ممكن است از پي ترافيك رفت وآمدهاي سياسي واقتصادي براي مطامع خودش بستري را فراهم ياشايدهم راه هاي جديد و بسترهاي آماده تر براي خودش باوركرده است وبه نوعي خطرنفوذ دشمن بيش از هر زمان ديگري جدي است.

به گزارش سلام دلفان- باتوجه به شرایط جدیدی که در مذاکرات هسته‌ای و به تبع آن در رابطۀ ایران و آمریکا بوجود آمده، رهبر معظم انقلاب در دیدار با پنج گروه متفاوت و البته متنوع یک هشدار و یک دغدغه را طرح می‌کنند. فعالان رسانه‌ای جهان اسلام، دولتمردان، خبرگان، اقشار مختلف مردم و فرماندهان سپاه در یک ماه گذشته همگی مخاطب یک پیام و یک هشدار واحد مشخص و روشن بوده‌اند.20101022142515652901

رهبر معظم انقلاب در سخنرانی های اخیر خود  تاکید کردند: «دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ به‌خصوص نفوذ سیاسی-فرهنگی است که شناخت توطئه‌های دشمن، تقویت و استحکام روحیه‌ی انقلابی و حرکت مستمر به‌سمت تحقق آرمان‌ها این هدف را ناکام خواهد گذاشت.» پایگاه خبری سلام دلفان در راستای اهمیت این موضوع گفتگویی با برخی از چهره های سیاسی، فرهنگی، و برخی از داوطلبین احتمالی مجلس دهم در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله انجام داده است.

 جناب آقای عبدالسعید حقیقی مقدم فرماندار سابق شهرستان های کوهدشت ,نهاوند وشهرمقدس قم واز داوطلبین احتمالی مجلس دهم(حوزه انتخابیه دلفان و سلسله) پیرامون این موضوع در گفتگویی که با خبرنگار ما داشت به تحلیل این موضوع پرداخت که به شرح ذیل می باشد.

يكي از نكاتي كه مقام معظم رهبري اخيرا مورد توجه قرار داده اندو جزء نگراني ها و هشدارهاي ايشان بود، بحث خطر نفوذ دشمن است به نظر شما علت نگراني رهبري انقلاب اسلامي در اين مقطع زماني از اين مسأله چيست؟

ابتدا تسليت و تعزيت عرض ميكنم ايام شهادت سالار شهيدان و شهداي كربلا را و اميدوار هستم كه با تدبير و نگاه عميق به مسائل بتوانيم پيرو بصيري براي راه حضرت سيدالشهدا(ع)  باشيم همانطور كه فرموديد بحث نفوذ دشمن اخيرا در يك بسامد بسيار فراواني در گفتمان مقام معظم رهبري وجود دارد و اين  نشان دهنده نگراني معظم له در مورد خطر نفوذ دشمن در اركان نظام اسلامي است البته اين محدود به وقت حاضر نيست هميشه در دنياي حكومت و سياست  تقابل ها وجود دارد وحكومت ها دنبال نفوذ در ميان نظام هاي رقيب هستند حالا چه نفوذ سياسي، نفوذ امنيتي، نفوذ اقتصادي، نفوذ فرهنگي، نفوذ نظامي به انحاء مختلف اما چرا الان مطرح مي شود؟! يادآوري هاي مكرر مقام معظم رهبري (مدظله العالي)در خصوص خطرنفوذ دشمن ناظر بر حساسيت زمان حال بيش از هر وقت ديگر است. دلايل اصلي اين موقعيت شناسي و نگاه هوشمندانه مقام معظم رهبري به مقتضيات زمان خاص اين دوره برمي گردد كه آنهم به هرحال دشمن ممكن است از پي ترافيك رفت وآمدهاي سياسي واقتصادي براي مطامع خودش بستري را فراهم يا شايد هم  راه هاي جديد و بسترهاي آماده تر براي خودش باوركرده است وبه نوعي خطرنفوذ دشمن بيش از هر زمان ديگري جدي است. خوب اينها هشدار است براي همه اركان جامعه، همه تصميم گيرندگان و همه تصميم سازان اعم از مردم ومسئولان كه مراقبت بكنند از اينكه دشمن را دست كم نگيرند وهوشيارانه از اعتماد زود هنگام وعجولانه بپرهيزيم، ديوار بي اعتمادي ما با دشمن بلند و پابرجاست البته با موقعيت شناسي درفرصت هاي پيش آمده براساس منافع نظام و براساس منافع مردم بايد تلاش كنيم كه حداكثر بهره را از اين رويارويي ها ببريم به هرحال ما با پيروزي انقلاب اسلامي وموفقيت در جنگ تحميلي و هشت سال دفاع مقدس وپشت سرگذاشتن تحريم هاي ناجوانمردانه،دشمن را از شكست مان نااميد كرديم. امروزه در فضاي جديدي بايد مراقبت بكنيم هم منافع بيشتر بدست بياوريم هم راه هاي نفوذ دشمن را در عرصه هاي مختلف سياسي،فرهنگي ، اقتصادي مسدود كنيم. اين را هم همين جا عرض كنم كه نفوذ فرهنگي و سياسي حتما از نفوذ نظامي و امنيتي خطرناك تر است. و عميقا باوركنيم خطر نفوذ دشمن توهم نيست، خطر واقعي است.بنيان واصول نظام اسلامي هميشه مورد طمع دشمنان است.

اين طور كه بنده برداشت كردم شما علت نگراني رهبري را در راه هاي جديد نفوذ دشمن در كشور مي بينيد در اين خصوص بيشترتوضيح بدهيد؟

دشمن راه هاي مختلف را عليه نظام ما امتحان كرده و تمام هزينه هايي را كه در گذشته براي ورود به دگرگوني نظام و انقلاب اسلامي داشته آزمايش كرد و رويارويي دشمن با ما نه مربوط به گذشته است و نه در زمان حال تمام خواهد شد تنها حساسيت زمان هست كه مقام معظم رهبري يكي از دغدغه هاي  اصليشان  را نفوذ دشمن بيان مي كند و اين نفوذ را هم در يك جا نديدند در همه عرصه ها اين تهديد براي ما هست و بايد به همه ي دقت نظري كه لازم هست برسيم براي اينكه بتوانيم اين مسيرها را مديريت كنيم.

از نگاه شما وظيفه مردم و مسئولين  براي جلوگيري از اين نفوذي كه رهبرمعظم انقلاب به آن اشاره فرمودند،چيست؟

مردم ما، مردم بصير و آگاهي هستند و از آن جا كه اين مردم براساس خط نوراني امام و خط نوراني ولايت و رهبري  بخوبي خودشان را شناختند دشمنان خودشان را هم خوب شناختند حتما در اين برهه از زمان هم به وظايف خودشان آگاه هستند. اولين وظيفه مردم حضور در همه ي ميدان هاست. حضور در ميدان هايي كه دشمن را مأيوس مي كند دشمن را نااميد از رويگرداني مردم از اصل نظام و انقلاب مي كند ميدان هاي مختلف وجود دارد و مناسبت هاي گوناگون ولي وظيفه مسئولين كه امانت دار مردم هستند و امانت دار نظام اسلامي هستند و به نوعي اجراي كار در دست آنهاست يا تصميم گيري يا تصميم سازي در دست آنهاست، بسيار سنگين است. در اين برهه از زمان اول اينكه بايد توجه كرد به انديشه هاي مقام معظم رهبري كه بيان مي شود و اين دغدغه ها را بايد جدي گرفت. دوم در كنار اين دغدغه ها بايد متوجه نقشه هاي دشمن و حيله گر بودن دشمن باشيم دشمن به سادگي از مقاصد خودش كه از شروع انقلاب اسلامي،قبل از انقلاب اسلامي و بعد از انقلاب اسلامي در دوران دفاع مقدس دست نكشيده و نخواهد كشيد. به هرحال ما با دشمني مواجهه هستيم كه قاتل صدها هزارجوان شهيد از اين مملكت و مردم است. اين دشمن هنوز بهاي خون جوانان ما را پرداخت نكرده است. آنچه كه براي ما مهم است پايداري مردم  است كه با دادن اين شهدا دشمن را هميشه مأيوس كرده است ممكن است لازم باشد باز هم بر اين پايداري ها و سختي ها وظيفه مان را انجام دهيم. اما مسئولين بايد بدانند كه فريب رفتارهاي به ظاهر متبسم و به ظاهر مخملين دشمن را نخورند. دشمن نرم و پر جاذبه جلو مي آيد و براي برنامه هايي كه در سر دارد بستري فراهم ميكند كه مورد پذيرش باشد. مسئولين بايد هوشمند باشند هوشيار باشند و راه هاي نفوذ دشمن را هميشه بشناسند و بتوانند به موقع هم از رويارويي با دنيا بهره هاي لازم را براي مردم ببرند و هم فريب رفتارهاي به ظاهر دوستانه را نخورند. در واقع بايد بدانيم دشمن هوشيار ومكار است، ما هم بايد دقيق وتيز بين ودرعين حال محكم وقاطع باشيم.

20110902193615688339به نظرشما دشمن از چه شيوه هايي براي نفوذ در نظام اسلامي استفاده مي كند؟                            

عرض كردم كه بايد اول زمينه هاي نفوذ دشمن را بررسي كنيم. ببينيد زمينه هاي گوناگون براي ورود دشمن در دنياي امروز فراهم است ممكن است دشمن نگاهي به فرهنگ اسلامي داشته باشد با تحقير فرهنگ اسلامي با استفاده از روش هاي گوناگون تبليغي كه امروزه به جنگ رواني ازش ياد مي شود يا به نوعي يك برهه اي هم ترويج آزادي هاي وارداتي را دشمن به عنوان شعار پيش مي برد ناامني و هرج و مرج و دور بودن مردم از مسيرهاي نظام را ممكن است مدنظر قراردهد. تفرقه بين مسئولين، دسته ها، گروه ها، طوايف و محلات گوناگون رو به كار بگيرد ممكن است كه رفتارهاي به ظاهر روشن فكرانه و به ظاهر قانونمند و تحزب گرايانه را ترويج بكند اينها همه مي تواند شيوه هاي نفوذ باشد و البته عرض مي كنم كه در بسترهاي مختلف از جمله بستر فرهنگي، بستر سياسي و ديپلماسي، بستر اقتصادي و مواردي از اين قبيل دشمن مي تواند از اين شيوه ها استفاده بكند.

با توجه به نكاتي كه اشاره فرموديد چه راه هايي را مناسب مي دانيد براي مبارزه با اين ترفندها و حيله هايي كه دشمن براي نفوذ به نظام اسلامي به كار ميبرد ؟

من اجازه مي خواهم به اين موضوع از منظر نگاه رهبري بپردازم رهبر معظم انقلاب در مجموع در بيانات گوناگون موارد مورد تأكيدشان را مكرر در فرصت ها و برهه هاي مختلف زماني اعلام كردند مثلا آنجا كه رهبر معظم انقلاب در سال 80 بيان فرمودند، كه هوشياري و درك موقعيت جرأت اقدام و نترسيدن از سختي ها و خطرها و ايمان واميد به آينده، 3 درس مهم هستند. اين درس هاي مهم راه گشاي امروزه و آينده ملت و كشور هستند كه در سال 80، يعني 14سال پيش رهبر معظم انقلاب راه مبارزه با دشمن را يك در هوشياري و درك موقعيت در جرأت اقدام و نترسيدن از سختي ها و خطرها و در ايمان و اميد به آينده بيان فرمودند و البته اين شيوه نگاه به مبارزه با دشمن در بيانات مقام معظم رهبري اخيرا فراروي ما قرار گرفته است. اينكه فرمودند اگر چنانچه ما بيدار باشيم اميد آنها يعني دشمن نااميد خواهد شد. فرمودند آنها يعني دشمنان منتظر نشسته اند كه يك روزي ملت ايران و نظام جمهوري اسلامي ايران خوابش ببرد. منتظر اين هستند وعده مي دهند كه ده سال بعد ايران آن ايران نيست و ديگران هم كه ديگر كاري نمي كنند تصورشان اين است. نبايد گذاشت كه اين فكر و اين اميد شيطاني در دل دشمن پا بگيرد. اين نگاه مقام معظم رهبري به ما مي فهماند كه بايد هم شجاعانه خودمان رو حفظ كنيم هم دشمن را از نقشه هايش مأيوس كنيم.

نفوذ دشمن خارجي چه پيوندي با معاندين داخلي دارد؟اصلا آيا ما در داخل هم دشمن داريم؟

حضرت امام (ره) آثار نوراني را كه به جا گذاشته اند در صحيفه نور، در جاي جاي صحيفه  وقتي ورق بزنيد گروه هاي مختلف مخالفين داخلي انقلاب و اسلام را تك به تك مورد توجه قرار دادند حضرت امام از منافقين، از منحرفين از غرب زدگان، سرمايه داران روحاني نما ها و متحجرين، ليبرال ها از همه فرياد كشيدند و در برابر همه اينها در مقاطع مختلف ايستاده اند امروز به لطف الهي و آگاهي مردم زمينه حضور اين تفكرها به دليل همان روشنگري هاي امام و بعد راهبري هاي مقام معظم رهبري  شايد به اندازه گذشته نيست اما دشمن ريشه هاي اينها را در دست دارد و هنوز دشمن هزينه مي كند كه مثلا باز منحرفين يا روحاني نماها يا متحجرين يا مثلا عناصر نفوذي و سرسپرده به نوعي دوباره تقويت شوند و در برابر كليت خواسته هاي مردم انقلابي و نظام اسلامي بايستند و در برهه هاي مختلف هم اتفاقاتي كه افتاده دشمن هزينه كرده است براي اينكه اينها را بعضا، اينهايي كه به نوعي توسط مردم دفع شدند دوباره بيدار كرده و دوباره گاهي اينها را سرپا نگه دارد. البته حضور ميداني مردم در حمايت از نظام در برهه هاي مختلف حتمادشمن را نااميد ميكند. به هرحال مردم وبويژه مسئولين بايد همه جانبه مراقب رفتارها وبرنامه هاي دشمنان نظام اسلامي باشند.ذره اي غفلت وساده انگاري به دشمن كمك مي كندتا ريشه هاي فرسوده معاندين داخلي نظام را در راستاي نفوذ خود احياء كند.

باتوجه به اينكه ماامسال دوانتخاب بسيارمهم مجلس وخبرگان رهبري رودر پيش  داريم چه توصيه هايي رو به مردم و مسئولين داريد كه بتوانند در اين مقطع حساس كشور راه هاي نفوذ دشمن را ببندند ؟

 يكي از افتخارات نظام جمهوري اسلامي كه موجب سربلندي مردم ما در دنياست حقيقت اجراي دموكراسي در تمام سال هاي پس از انقلاب است. اين موضوع به حدي حساس بود كه حضرت امام(ره) زير بمباران و در سالهاي دفاع مقدس هم اجازه يك روز تأخير شكل گيري نهادهاي قانوني را ندادند و نپذيرفتند و هيچ انتخاباتي را جمهوري اسلامي با همه گرفتاري هايش به تأخير نيانداختند. ما هر چند يكبار مردم در انتخابات حضور پيدا مي كنند اراده مردم براي مديريت چه در منظر قانونگذاري و چه در منظر اجرايي و حتي در قالب مجلس خبرگان رهبري و مسائل كلان ملي و رهبري نظام جاري است. اين اراده با رأي مردم جاري مي شود همين حضور ارادي مردم و همين حضور آگاهانه مردم است كه نظام را پايدار كرده است و راه هاي نفوذ دشمن را مسدود كرده است. مردم نظامشان را دوست دارند اسلام را دوست دارند انقلاب را دوست دارند و خط امام و رهبري را دوست دارند و بصيرانه و آگاهانه سرنوشت جامعه را با اراده شان رقم مي زنند بنابراين حضور در انتخابات مي تواند هم نااميدي دشمن را در پي داشته باشد بخصوص وقتي كه با آگاهي باشد. بخصوص وقتي كه با بصيرت باشد هم مي تواند موجب قوام سيستم ها و دستگاه هاي اداري مملكت شود و هم مي تواند براي آينده نوعي سرمايه گذاري باشد. وقتي مجلس قوي كار مي كند وقتي قواي كشور براساس راي مردم قوي كار ميك ند هميشه آينده بهتر از امروز خواهد بود بنابراين هم دشمن را نااميد ميك نيم هم مردم را اميدوار مي كنيم و هم نظام را با حضور ميداني مان از بلاها و گرفتاري هايي كه دشمن متوجه اش مي كند بيمه مي كنيم.

باتوجه به اينكه كم وبيش شاهد فعاليت كانديداهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي وخبرگان رهبري درسطح شهرستان ها و استان هاي مختلف هستيم، چه توصيه هايي رابه كانديداهاي محترم دراين زمينه ميكنيد؟

مردم نظاره گرآگاهي به رفتارهاي ما هستند به گفته هاي مابه تك تك حركات ما نمره مي دهند و مورد ارزيابي مردم هستيم اولين ويژگي كارمابايدحفظ وحدت اجتماعي مردم ووحدت كلمه درميان مردم باشيم مانبايدخداي ناكرده موجب تفرقه درميان مردم باشيم. دوم مردم رابه ارزش هاي متعالي ترازبعضي رفتارهاي پوپوليستي وبه نوعي رفتارهاي مادون فرهنگ منطقه سوق دهيم حتمابايدتلاش كنيم مردم راباحقيقت ها،واقعيت هاوخوبي هاي اين مسيرآشناكنيم وآشكار هم بدنبال وحدت باشيم ضمن اينكه مردم خودشان بصير و آگاه هستند و ميدان براي عرض اندام همه وارائه نظرها و راهبردها و تفكرات فراهم هست و نظام اسلامي از همه ظرفيت خودش براي اينكه بهترين امكان براي انتخاب مردم فراهم بشود استفاده  ميكند. براي اينكه مردم بتوانندراحت به تصميم گيري برسندقطعاكوتاهي نخواهدكرد.

 1. نویسنده دیدگاه: جواد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۵

  باسلام خدمت جناب حقيقي وتشكر از سايت خبري دلفان كه از شايسته ترين فرد كانديداتوري مجلس مصاحبه كردن وبه اميد خدا وهمت وتلاش سلسله و دلفان كسي رو ميفرستيم كه از هرلحاظ پتانسيل نمايندگي رو دارن

  • نویسنده دیدگاه: امید
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۰

   به همین خیال باش جانم

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۶

    اسم کامل این اقا حقیقی سیاهپوش است یعنی یک نهاوندی محض اطلاع عرض کنم اینجا دلفان است بزرگترین مقر فرماندهی قوم لک در سراسر دنیا حالا شما حساب کن این اقا چن رای داره در این جا یک یا دو یا نهایت سه رای فهمیدی شما پایگاه محترم هم بهتره نظرات این اشخاصی را که با چند اسم مختلف دهها نظر درج میکنند را حذف کنی و درعوض نظر مخالفان را درج کنی اگر واقعا خبرگزاری اصولگرایی هستی

    • نویسنده دیدگاه: علی
     آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۱

     ایشان از طایفه سیاهپوش الشتر و نواده ملا حقعلی سیاهپوش(شاعر و ادیب بزرگ و افتخار قوم لک)می باشند.دیوان لکی ملا حقعلی توسط ایشان تصحیح شده و به چاپ رسیده است.کافیست در مورد رزومه ایشان و تمامی کاندیداها یک سرچ در گوگل انجام دهید.
     باشد تا نا آگاهان آگاه شوند.

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۰

      ای بابا اگر نهاوندی بود باز میشد یک رایی بیاره با این اطلاع رسانی شما ایشان همان یک رای هم نمیاره اینجا نوراباده برادر من حالا گرفتی چی شد

 2. نویسنده دیدگاه: جهاني
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۶

  حقييييييقي 100 درصد به اميد خدا

 3. نویسنده دیدگاه: فتاحي از نهاوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۸

  اگر سلسله ودلفان سعادت داشته باشن حقيقي مقدم نمايندشون ميشه ما از نزديك ايشون رو ميشناسيم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۸

   سلسله و دلفان به رزومه رای نمیدن بنظرم بیاد همون نهاوند یا جایی دیگه که فرماندار بوده کاندید بشه احتمال موفقیتش بیشتر مثل آقای رزم که توی کرمانشاه بالاترین رای رو آور ولی اگه میومد نورآباد شک ندارم آخر میشد از ما گفتن بود بهر حال امیدوارم موفق و پیروز باشد

   • نویسنده دیدگاه: آشنا
    آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۸

    برادر عزیزومحترم بیرون رفتن نیروهای کار آمد دلفان وسلسله ورای آوردن آنها در شهرستانی دیگر چه سودی برای محرومیت این دوشهرستان داره وظیفه فرهنگیان ،تحصیلکردگان ،جوانان و… است که نگرش مردم را به چگونه انتخاب کردن تغییر دهند

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۹

     بیرون رفتن نخبگان سیاسی و . . . سودی نداره ولی اگه کسی توی ی شهر و منطقه ای دیگه بوده و اونجا موفق بود و عشق نماینده شدن توی سرش خب چرا نره اونجا کاندید بشه و چه بسا پیروز هم بشه من گمان نمیکنم این آقا اینجا رایی داشته باشه خب چرا میخواد ی شکست انتخاباتی توی کارنامه موفقش داشته باشه حتی باعث شکستن آرا دلفان به نفع آرا شهرستان همسایه هم میشه این یعنی از دو سر ضرر کردن

     • نویسنده دیدگاه: آشنا
      آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۶

      ضمن تشکر از نظرات جنابعالی ایشون با توجه به تجربیاتی که در امر مدیریت اجرایی کلان وملی دارند تکلیف دانسته که خود را برای خدمت به مردم سلسله ودلفان عرضه کنند حالا بستگی به بینش مردم وچگونگی انتخاب آنان داره اگه هم رای نیارن احساس شکست نمیکنن ضمنا مطمئن باشید که ایشون هیچگاه به فکر شکستن ارا ء یک منطقه به سود منطقه دیگر نیستن بلکه به فکر خدمت به مردم محروم دو منطقه اند وبس

   • نویسنده دیدگاه: خزایی نهاوند
    آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۰

    واقعا که حقیقتشو فرمودید ما به همراه چندین نفر از بزرگان نهاوند ومدیران نهاوند از ایشان درخواست کردیم که به نهاوند تشریف بیارن ولی قبول نکردن حال هم برای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم واقعا باید قدر آقای حقیقی رو بدونید بنده از نزدیک شاهد کارها وارتباطات ایشان با مسولین عالی رتبه کشور بوده ام

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۵

   برادر فتاحی، از نهاوند!کاش اظهار نظر نمیکرد چون با اظهار نظرتون ادعای آن خواننده محترمی که گفته بودن ایشان نهاوندی است را اثبات کردید! ضمنا ما سعادت خود رابه نماینده شدن این وآن نمیدانیم، بلکه سعادت را در بندگی خدا، رعایت انصاف و عدالت و پرهیز از دروغ میدانیم.

 4. نویسنده دیدگاه: عباسي نوراباد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۹

  سلام حاجي ان شااله به اميد پيروزي. تا جان داريم درخدمتيم

 5. نویسنده دیدگاه: مهندس كريمي نوراباد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۱

  سلام بر سناتور كشوري حاج سعيد حقيقي استفاده كرديم از بيانات رسا و شيواتون همه جوره در خدمتيم

 6. نویسنده دیدگاه: گراوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۵

  ان شاله ماهم حاجي اگه بيايد ميايم كمكت چون به گردن همه كوهدشت حق داريد

 7. نویسنده دیدگاه: جواد از نوراباد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۵

  بعد از سالها یه فرد شایسته قراره پا به عرصه بزاره اقای حقیقی فوق العاده س هیچکس کارنامه ایشون در کوهدشت نهاوند و قم رو فراموش نمیکنه

 8. نویسنده دیدگاه: جواد نوراباد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۶

  پس از مدت ها یک فرد شایسته پا به عرصه گذاشته هیچکس کارنامه فوق العاده درخشان ایشون در کوهدشت نهاوند و قم رو فراموش نخواهد کرد

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۰

  خیالتون راحت از هر محله و هر قبیله یه نفر کاندید میشه و با این تقسیم آرا بازهم الشتر برنده خواهد بود این کر -/ این هم نشان @

  • نویسنده دیدگاه: آشنا
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۶

   تعدد نامزدها جای نگرانی ندارد چونکه مردم دلفان وسلسله با بصیرت ودید باز رای میدن

 10. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۳

  کجانیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!

 11. نویسنده دیدگاه: حسوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۳

  با سلام به حاجی و سایت سلام دلفان فقط می توانم بگویم احسنت بر این همه بصیرت ای انشا الله آقای حقیقی کاندیدای منتخب مردم سلسله و دلفان خواهند بود

 12. نویسنده دیدگاه: جوانمرد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۵

  با سلام وتشکر از بیانات شیوای استاد م بنده زمانی که دانش آموز شما بودم این شایستگیهای شما را با خودم زمزمه میکردم حالا که سالهاست از آن زمان میگذرد خیلی خوشحالم که حدسم به واقعیت تبدیل شده اول با توکل بر خدا به این میدان تشریف بیاورید ما هم جانانه در خدمتیم استاد پر تلاش!!!

 13. نویسنده دیدگاه: یوسفوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۸

  سلام
  کاندیدای این دوره مردم سلسله ودلفان هیچ کس جز نخبه سیاسی و مدیریتی ملی و افتخار سلسله و دلفان جناب آقای حقیقی نخواهد بود.
  واقعا در ولایت مداری ایشان شکی نیست

 14. نویسنده دیدگاه: گراوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۱

  جناب آقای حقیقی مگه از شما پر تلاشتر پیدا میشه ما که خاطرات تلاشهای شبانه روزی شما در کوهدشت را فراموش نمیکنیم احتمال را به حتم تبدیل کنید وبه یاری الشتر بشتابید.

  • نویسنده دیدگاه: دلسوز
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۲۲

   سلام ایشان بایدبه لرستان کمک کنن الشترونورآباد که بخشی ازکاره

 15. نویسنده دیدگاه: جوانمرد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۸

  استاد سرافرازم از همان روزهای اولی که بعنوان دبیر ادبیات به کلاس ما تشریف آوردید شایستگیهای زیادی در وجود شما نمایان بود الان که سالهاست از آن زمان میگذرد بسیار خوشحالم که شاید شما بتوانید رابط شایسته ای برای مردم سلسله ودلفان با دستگاههای حکومتی باشید. به امید پیروزی با تمام وجود در خدمتم .ازتو به یک اشاره ازمن به سر دویدن

 16. نویسنده دیدگاه: باقری
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۲

  تیزبینی وروشنگریهای شما موجب خرسندی ماست به امید پیروزی

 17. نویسنده دیدگاه: کریمی
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۹

  جناب آقای حقیقی مقدم با توجه به دیدگاههای ملی و روزومه کاریتان مردم محروم وولایی دلفان بی صبرانه منتظر حضور شما هستند انشاالله پیروز خواهید شد.

 18. نویسنده دیدگاه: حسنوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۳

  دیدگاه ها ی سیاسی آقای حقیقی برازنده ی یک نماینده ی مجلسه . ایشالا موفق شن

 19. نویسنده دیدگاه: سروش
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۹

  ان الله لا یغروا بالقومحتی یغروابانفسهم
  بعد از 35سال یک فرصت تاریخی برای این دو شهرستان محروم بوجود آمده است. امیدوارم باانتخاب آقای حقیقی قدر این فرصت را بدانیم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

   لطفا یا از آیه قرآن استفاده نکن یا درست آن را بیان کن!

 20. نویسنده دیدگاه: حسنوند از الشتر
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۵

  برادر حققی از مطالعه دید گاههای آگاهانه ات بسیار خوشحال شدم با تمام وجود شمارا حمایت می کنم

 21. نویسنده دیدگاه: امیری
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۸

  جناب اقای حقیقی درشایستگی شما هیچ شکی نیست ب امید موفقیت شما

 22. نویسنده دیدگاه: علی
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۵

  جناب اقای دکتر حقیقی باتوجه ب حضور فعال شما در عرصه سیاست بی شک یکی از کاندیداهای موفق این دوره خواهید بود

 23. نویسنده دیدگاه: میثم از نهاوند
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۰

  جناب اقای حقیقی بی شک شمایک چهره ملی برای لرستانی اباد خواهید بود با امید موفقیت شما

 24. نویسنده دیدگاه: فرید از الشتر
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۱

  با سلام وتشکر از پایگاه خبری سلام دلفان ،لطفا با کاندیداهای احتمالی دیگر هم مصاحبه کنید تابانقطه نظرات آنها هم آشنا شویم و بهترین را انتخاب کنیم به امید موفقیت کارآمدترین نماینده در انتخابات پیش رو !!!

 25. نویسنده دیدگاه: داودی از الشتر
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۰

  مجلس جای با تجربه ها و کسانی که است که سوابق درخشان انقلابی و عملکرد موفق برای مردم دارند حاج سعید حقیقی بهترین گزینه است.

 26. نویسنده دیدگاه: محمدی ازالشتر
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۸

  با سلام و سپاس ازسایت خبری سلام دلفان
  امید است که بافکری باز و با اندیشه ای حق ،که می بایست پشت همه ی انتخاب ها و فرصت های زندگی باشد بتوانیم فردی لایق و دلسوز انتخاب کنیم
  جناب آقای حقیقی ماشما را حمایت مبکنیم ان شاالله که همه ما دراین انتخاب مهم روسفید بمانیم .
  باتشکر

 27. نویسنده دیدگاه: محمدی ازالشتر
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۲

  باسلام و سپاس ازوب سایت خبری سلام دلفان
  امید است که با انتخاب شایسته خود بتوانیم فردی لایق و دلسوز انتخاب کنیم و پشت انتخاب ما اندیشه ای درجبهه حق باشد
  جناب آقای حقیق ماشماراحمایت میکنیم به امید اینکه در انتخاب خود رو سفید باقی بمانیم

 28. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۱

  امیدوارم!! آقای حقیقی سیاهپوش تا آخر در صحنه بمانند،تجربه نشان داده معیارهای طایفه ای برای برادران الشتری برسایر معیارها غلبه دارد!!

  • نویسنده دیدگاه: امیر از الشتر
   آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۴

   برادر ارجمند با عرض پوزش وصرف نظر از انتخابات جهت تکمیل اطلاعات حضرتعالی باید عرض کنم که آقای حقیقی الشتر ی اصلی هستن از نظر سیاهپوش بودن فرمایش شما از یک طرف درست واز طرف دیکر اشتباه است درست بودنش اینه که ایشون از نوادگان پسری ملا حقعلی سیاهپوش(صاحب دیوان لکی که به دست آفای حقیقی چاپ شد) میباشند ولی نادرست بودنش اینه که ایشون با توجه به اینکه افتخار اینو داشتن که چند سال به عنوان فرماندار در خدمت مردم شریف نهاوندباشن ولی نهاوندی نیستن

 29. نویسنده دیدگاه: جهاد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۸

  سلام. علیرغم احترامم به اقای حقیقی. فعلا ایشان از نطر سیاسی نزدیک به دولت پایداری هستند که در ایندوره قطعا موفق نخواهند شد اما میتواند حضورش در راستای اهداف سازت سلام دلفان باشد.با توجه به انتشار مطلب قبلیشان در خصوص ……دلفان. بهتر است نقطه نطرات افراد مطرح در دو شهرستان در سابت درج شودیا مناظره برگزار گردد تا سایت به رسالت واقعی خود عمل کند. اینکار سایت در راستای تفرقه بینداز و حکومت کن میباشد. یا به عبارتی برای کاندیدای خاص. .که بموقع افشا خواهد شد

 30. نویسنده دیدگاه: آزاد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۰

  زنده باد حاج سعید حقیقی افتخار استان لرستان

 31. نویسنده دیدگاه: اتحاد
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۹

  با سلام خدمت همه شما وبه خصوص سرور گرامی حاج سعید حقیقی .درجواب دوست عزیزی که فرمودن ایشون جایی کاندید شن که فرماندار بودند بله ایشون صدرصد اونجا رای میارن چون کارنامه مثباتی دارن ولی چه درد حوزه سلسه ودلفان میخوره اینجا باید کسی بیاد مانند حاج سعید که درد دل هممون رو به گوش مسولین برسونه چون واقعا توانایشون دارن و ایشون پست ندیده نیست که بگن کاندید بشم که مسولیت بگیرم. فرمانداری قم خیلی خیلی بالاتر از نمایندگی الشترو نوراباده ان شااله با انتخاب شایسته سالاری ایشون رو بفرستیم

 32. نویسنده دیدگاه: شعبان
  آبان ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۱

  آقای عبدالسعید حقیقی مدیری شایسته وتوانمند ودارای تخصص وسوابق درخشان میباشند .امیدوارم مردم غیور سلسله ودلفان تعصبات قومی را کنار گذاشته که نتیجه آن عدم داشتن نماینده ای باکفایت درادوار گذشته مجلس بوده است اینبار با عقلانیت ودیدگاه شایسته سالاری آقای عبدالسعید حقیقی مقدم را که به حق شایسته میباشند را بعنوان نماینده و زبان گویای مردمان این دیار راهی مجلس نمایند.

 33. نویسنده دیدگاه: حاج محمد از الشتر
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۲

  چه بهتر از این فردی را که توانسته فرماندار بزرگترین شهر پایتخت مذهب شیعه در جهان را به عنوان نماینده خود انتخاب و از تجارب ارزنده وی به عنوان فرماندار همجوار استفاده کنیم و ایشان از چهرهای شناخته شده ملی و کشوری می باشدو از لحاظ نسبی وابسته به کلیه طوایف الشتر از سفید کوه تا گرین می باشد.

 34. نویسنده دیدگاه: یونس از نوراباد
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۰

  ایشان تنها کاندیدی می باشد که همه کاندیدها را به مناظره و گفتگو دعوت می کند.من یک درخواست از سایت خبری سلام دلفان دارم اگر امکانش هست یک مناظره یا گفتگوی بین کاندیدهای احتمالی انجام بده تا مردم بتوانند نفری که شایسته است را به عنوان نماینده خود راهی مجلس نمایند. باتشکر

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۳

   آری یونس جان! بقیه ول معطلن!!!!!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: نوید رضا
    آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۸

    یونس جان تند نرید ایشون به پای اقای چراغیان نمیرسند .میتونید از خودش واز کل استان تحقیق کنید

 35. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۱

  حاج حقیقی یک چهره ملی است بنده به سهم خود از سلام دلفان جهت این حرکت تشکر می کنم

 36. نویسنده دیدگاه: حامد
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۱

  واقعا اگر مردم شریف سلسله و دلفان به ایشون رای ندن ، دیگه هیچوقت نمیتونن به پیشرفت فکر کنند من ایشونو از نزدیک میشناسم ای کاش منطقه ای که ماساکن هستیم هم همچین شخصی پیدا میشد به امید پیروزی جناب خقیقی مقدم بزرگوار……………

 37. نویسنده دیدگاه: اشنا
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۱

  سلام من به عنوان یک جوان از همه عزیزان این انتظار دارم که اشتباهات گذشته را این دوره هم تکرار نکنیم و از گذشته درس عبرت بگیریم. من اقای حقیقی نه می شناسم نه شناختی ازش دارم اما با توجه به سوابق کاری که داشته و صحبتی که در مورد تحولات روز کشور و منطقه انجام داده مشخص فردی با بینش و توانا به مشکلات می باشد. اما باز هم باید برنامه بقیه کاندیدها را شنید وبهترین تصمیم بگیریم.

 38. نویسنده دیدگاه: نوید
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۶

  با سلام به جناب آقای حقیقی وپایگاه تحلیلی خبری سلام دلفان کاش می شدمدیرپایگاه زحمت بکشن با همه ی کاندیداهای احتمالی سلسله ودلفان در مورد مسائل سیاسی ،امنیتی ،اجتماعی ،مدیریتی و…روز کشورمصاحبه کنن

  • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
   آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۱

   سلام دلفان قصد دارد با تمام کاندیداهای احتمالی مجلس در صورت تمایل در مورد تمام موضوعات مهم مصاحبه های انجام دهد.

 39. نویسنده دیدگاه: آتوسا
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۱

  فقط دکتر سیروس کاظمی

 40. نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۶

  این برادران الشتری کمتر این اقای حقیقی را به رخ ما نورابادیها بکشید و ار سواد و رزومه کاری او بگویید .نمی خواهم ایشان واقای چراغیان را با هم مقایسه کنیم اما وا قعا این کجا و اقای چراغیان کجا .اما عیب ما نورابادیها این است که متاسفانه به خودباوری نرسیدیم و همیشه مرغ همسایه را غاز می بینیم و گرنه اقای چراغیان با ان بیان شیوا وانهمه تالیفات و عملکرد پاک و ………..شایسته تر و لایقتر است برای وکالت مردم نجیب سلسله و دلفان .

  • نویسنده دیدگاه: مجتبی
   آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۳

   برادرعزیزنگاه ناسیونالیستی شما دورازشان همشهریان ماست الشتری نورآبادی باهم فرقی ندارن آقای حاج سعیدحقیقی وچراغیان ودیگران بااحساس مسولیت وارداین عرصه شده ان ماهم احترامشان رانگه داریم نشان بدهیم بافرهنگیم مگرما چی ازمثلا تویسرکان کم داریم آقای مفتح رادعوت میکنن درحالی که یه روزهم اونجازندگی نکرده وبچه رزن وبزرگ شده تهران بوده بیاییم بادرست اندیشیدن بهترین نماینده راانتخاب کنیم الشتری یانورآبادی….

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۶

    درود بر شما واقعا همین است که فرمودید، این دو عزيز هم خدمتگزار بوده اند و نیتشان خیر و هدفشان تلاش برای پیشرفت منطقه است.

  • نویسنده دیدگاه: جواد
   آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۴

   بله واقعا درس گفتید که با اقای دکتر حقیقی قابل مقایسه نیستن اصلا نمیشه اسمشون هم با هم اورد پست های اقای چراغی مثلا چی بوده؟؟؟ چراغی……….

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۸

    آقا جواد! این هم سوابق آقای چراغیان برگرفته از همین وب سایت جهت اطلاع :
     نام و نام خانوادگی: علی چراغیان

    تاریخ تولد:۱۳۴۰

    مدرک تحصیلی: کارشناس ارشد علوم سیاسی

     

    فعالیت های علمی آموزشی:

    – مدرس دانشگاه در رشته علوم سیاسی

    – تدریس موضوعات اعتقادی و سیاسی در سپاه و بسیج بعنوان مربی

    – نگارش مقالات مختلف و درج در نشریات استانی و کشوری

     – دریافت تندیس فارغ التحصیل تلاشگر در رشته علوم سیاسی مقطع کارشناسی ارشد

    – برگزاری صدها جلسه پرسش و پاسخ و سخنرانی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها

     – کارشناس سیاسی صدا و سیمای مرکز لرستان در برنامه های مختلف تحلیل مسائل روز

      – شرکت و سخنرانی در همایش های علمی استانی و کشوری

     

    فعالیت های اجرایی:

    – معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از سال ۸۷ تا ۹۰

    – سرپرست معاون سیاسی امنیتی استان لرستان

    – مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری لرستان

    – مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری لرستان

    – سرپرست اداره حراست استانداری لرستان با حفظ سمت مدیر کل سیاسی انتظامی

    – سرپرست مرکز اطلاعات و اخبار استانداری لرستان با حفظ سمت مدیر کل سیاسی انتظامی

    – معاون ادارات و کارخانجات ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با حفظ سمت معاون سیاسی امنیتی 

    – سرپرست هسته گزینش استانداری لرستان با حفظ سمت معاون سیاسی امنیتی

    – رئیس و عضو کارگروه تشخیص صلاحیت و رتبه بندی وکلا، مشاوران، کارشناسان و مؤسسات حقوقی استان لرستان

    – رئیس کارگروه فرهنگی اجتماعی استان لرستان

    – رئیس کارگروه بانوان و خانواده استان لرستان

    – مدیر کل پدافند غیر عامل استان لرستان

    – عضو ستاد برنامه ریزی استانداری لرستان

    – دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان

    – رئیس هیأت امنای مجموعه ورزشی کارگران خرم آباد

    – دبیر شورای اقامه نماز استانداری لرستان

    – دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور استان لرستان

    – معاون سیاسی سپاه منطقه لرستان حدود ۶ سال

    – سرپرست نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه دلفان حدود ۴ سال

    – مسئول سیاسی نمونه سال ۱۳۸۳ نیروی مقاومت بسیح

    – معاون فرمانداری دلفان حدود ۲ سال

     -حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حدود ۳۰ ماه با شرکت در عملیات های بدر و نصر ۸
    -تالیفات جدید: مردم سالاری دینی و لیبرال دموکراسی – قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و اثرات آن – مشارکت سیاسی در نظام مردم سالار دینی -اصلاحات در آئینه رفتار علوی-نقش مردم در شکل گیری مجلس کارآمد-اهداف سیاسی استراتژیک عراق و حامیان او درجنگ تحمیلی ایجاد اشتغال اولویت اول لرستان

    پاسخ دادن

    دوستدار دلفان می‌گه:

    مهر ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۶:۴۷

    نه تها اکثریت دلفان بلکه همه ی استان به کار امدی .صداقت .پاکی ونجابت و در ایت اقای چراغیان ایمان دارند و ایشان را یکی از اصلح ترین اصولگرایان شناخته شده میدانند با اندکی تحقیق در خارج از نوراباد وبا پرسش از چهره های مطرح علمی و سیاسی استان و شهرستان به صلاحیت وی برای وکالت مردم سلسله و دلفان پی خواهید برد .اگر کوته بینی خیلی از دوستان اصولگرا نبود و با سنگ اندازی و ان اتفاق نا گوار در روزهای پایانی پیش نمی امد قطعا نامبرده که تا ان روزها کاندیدای مطلق جامعه متحد اصولگرایان بود برنده انتخابات میشد و این مدت مردم نوراباد مورد کم لطفی قرار نمیگرفتند .

    پاسخ دادن

    • نویسنده دیدگاه: مرادی نورآباد
     آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۲

     با سلام واحترام به کلیه کسانی که دلسوزانه دراین عرصه فعالیت می کنند به نظرم رسید بخش بسیار کوچکی از فعالیت های جناب آقای دکتر حاج سعید حقیقی را نه جهت مقایسه بلکه به منظور بررسی ودرک ارتباط موضوعی با شغل نمایندگی که قطعا در کارآمدی هر نماینده ای می تواند موثر باشد تقدیم نمایم
     – دکترای مدبریت
     – فوق لیسانس مديريت بازرگانی
     – طی دوره عالی مدیریت MBA (گرایش استراتژیک)
     – طی دوره های کوتاه مدت آموزشی گوناگون از جمله علوم وفنون ,اداری ,بهبود مدیریت ,مدیریت رفتار سیاسی, آموزش وتوسعه فرهنگ نماز,کارآفرینی,برنامه وبودجه,فن آوری اطلاعات ,سینما وعکاسی ,کمکهای اولیه

      سوابق اجرایی
     – مدير دبيرستان
     – كارشناس وكارشناس مسئول اداره كل آموزش وپرورش
     – معاون اداري ومالي اداره كل تبليغات اسلامي استان لرستان
     – مسئول بودجه وتشكيلات اداره كل تبليغات اسلامي استان لرستان
     – فرماندار كوهدشت
     – نائب رئيس شوراي هماهنگي عمومي شهرستان كوهدشت
     – نماينده وزارت كشور در كميسيون ماده 100قانون شهرداريها مرحله اول كوهدشت
     – فرماندار نهاوند
     – رئيس شوراي آموزش وپرورش شهرستان نهاوند
     – رئيس ستاد طرح تمام شماري بنگاه هاي شهرستان نهاوند
     – رئيس ستاد برگزاري مسابقات ورزشي جوانان روستايي وعشايري قهرماني كشور
     – رئيس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان نهاوند
     – رئيس شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان نهاوند
     – فرماندار قم
     – رئيس شوراي آموزش وپرورش شهرستان قم
     – عضو هيئت نظارت بر انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان شهرستان قم
     – عضو مجمع عمومي موسس انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان شهرستان قم
     – رئيس شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان قم
     – سرپرست معاونت سياسي امنيتي استانداري قم
     – رئيس كميته هماهنگي نظارت وارزيابي ستاد تسهيلات نوروزي
     – دبير ستاد تسهيلات نوروزي استان قم
     – رئيس كميسيون ماده 10 هدفمندي يارانه ها استان قم
     – عضوكميسيون تحول اداري استان قم
     – جانشين ستاد تسهيلات نوروزي
     – عضو كارگروه تخصصي امور اجتماعي،فرهنگي خانواده استان قم
     – عضوستاد هماهنگي سرشماري استان قم
     – عضو شوراي پدافند غيرعامل استان قم
     – عضو كارگروه ويژه تامين منابع پايدار شهرداري هاي استان قم
     – مشاور استاندار ومديركل دفترهماهنگي اموراقتصادي استانداري قم
     – رئيس كميته هماهنگي ،نظارت وارزيابي ستاد اعياد شعبانيه استان قم
     – عضوهيات مديره موسسه توسعه وعمران منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان
     – مسئول كميته فرصت هاي اقتصادي وتدوين تفاهم نامه ها وعضوستاد برگزاري همايش سرمايه گذاري استان قم
     – عضواصلي ستاد استاني هدفمندي يارانه ها
     – عضوستاد پيگيري فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص اقتصاد مقاومتي
     – عضوهيئت مديره سازمان بهسازي اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (سلام ا…عليها)
     – رئيس ستاد حوادث وسوانح غير مترقبه كوهدشت
     – عضو هيئت مديره باشگاه صباي قم
      تجربيات
     – تدريس درسهاي ادبي ،معارف اسلامي ونيز ريشه هاي انقلاب اسلامي وتاريخ تحليلي اسلام
     – تجربه در مباحث ومسئوليتهاي فرهنگي ،سياسي واجتماعي
     – تجربه رياست شوراي تامين شهرستانها وعضويت در شوراي تامين استان
     – تجربه مديريت واداره جلسات وكارگروه هاي گوناگون ازجمله شوراي تامين ،اشتغال وسرمایه گذاری مسکن وامور زیربنایی,شورای اداری ,شورای آموزش وپرورش,شورای فرهنگ عمومی , سلامت وامنیت غذایی وتجربه حضور در تمام جلسات وکارگروه های استانی در استانها که نظیر جلسات شهرستانی فوق بوده اند به همراه جلسات وکارگروه های گوناگون ازجمله کارگروه اقتصادی ,کارگروه توسعه بخش کشاورزی و…که به تناسب وظیفه سازمانی به انجام رسیده اند.
     – تجربه برگزاری چندین انتخابات مهم در شرایط خاص در شهرستانها

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۶

      لطفا چنانچه سابقه جبهه و جنگ دارند درج فرمایید چون این فاکتور برای ما مهم است.

      • نویسنده دیدگاه: مجمد
       آبان ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۰

       دقیقا نمیتونم بگم چقدر جبهه دارن ولی میدونم بیشتر خدمتشون در جبهه در عملیاتهای برون مرزی قرار گاه رمضان بودن

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

      لطفا کنار این عناوین سالی رو ک مسول بوده بنویسید.ک معلوم بشه قبل از احمدی نژاد چ کاره بوده

      • نویسنده دیدگاه: نام شما...
       آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۱

       والبته جناب چراغیان هم دردولت دهم واردکارهای غیرنظامی شده اند

       • نویسنده دیدگاه: نام شما...
        آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۷

        ممن یادم میاد چراغیان سال 71معاون فرماندار بوده اند

    • نویسنده دیدگاه: امین
     آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۲

     درود بر چراغیان ….رای ما افتخار ما چراغیان

 41. نویسنده دیدگاه: محمداز دلفان
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۳

  تمام افرادی که در این دو شهر تا حالا کاندید شده اند همگی افرادی مومن ومتعهدهستند که دارای پست های منطقه ای یا استانی(آن هم در حد استان لرستان) بوده اند. تنها آقای حقیقی هستند که یک چهره ملی محسوب می شوند که با بدنه حکومت ارتباط موثر و قوی دارند. از این لحاظ با دیگران قابل مقایسه نیستند.من به عنوان یک دلفانی تا حالا از ایشان قدرتمندتر نمی بینم(خارج از هر گونه تعصب)

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۴۶

   عزیزم! به فرماندار یک شهرستان چهره ملی گفته نمیشود !!چهره ملی یعنی کسی که مسئولیت ملی دارد!!!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: دلسوز
    آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۷

    برادرکارکرد قم ملی وبلکه فراملی است حضورهیئت های خارجی درقم حضورمکرردولت مجلس وقوه قضاییه فرماندارقم راملی کرده والبته شهرستانهای نهوند وکوهدشت کارکردشهرستانی واستانی وشایدنهاوندمنطقه ای دارند ت

 42. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۶

  شایسته، دلسوز ، با سواد ، داناوتواناو… فقط دکتر یوسف میرزائیان
  اوکی

 43. نویسنده دیدگاه: ریوار
  آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۴

  جناب آقای حقیقی یک شخصیت و چهره ملی است که با داشتن این پتانسیل و به دلیل بومی بودن دردآشنای مردم شریف سلسله و دلفان است. ایشان به جد مخالف مرزبندیهای قومیتی و اجتماعی است ومهمترین معیارشان در انتخاب افراد شایسته سالاری است.سروران عزیز دلفانی حقیقی از جنس مردم و متعلق به همه است ،نه گروه خاص بیاید اینبار فردی مفید را روانه مجلس کنیم که زبان گویای ملت در سنگر قانون گذاری باشد.من چند سالیست با ایشان آشنایی دارم و واقعا شایسته است این حقیقت را بپذیریم که حقیقی یک حقیقت است برای تحقق حقوق حقه مردم عزیز و فراموش شده دلفان وسلسه.

 44. نویسنده دیدگاه: از قم
  آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۸

  با سلام واحترام به نظر همه دوستان بنده اهل نورآباد والشتر نیستم اما به عنوان یک لرستانی که توفیق همکاری با آقای حقیقی در قم را داشته و دارم به دور از تمام تعصبات دوس دارم چند نکته در مورد ایشان را خدمتتان بیان کنم شاید تا حدودی بتوانم دین خود را نسبت به ایشان ادا کنم :
  اول اینکه شهر قم بعنوان ام القرای جهان اسلام همواره مورد توجه همگان چه در سطوح ملی وبلکه فراملی بوده وهست و حضور حضرات آیات عظام و سفرهای مکرر روسای محترم سه قوه (انتخاب آقاي لاريجاني در شهر قم در دوران فرمانداري آقاي حقيقي بود وحضور مكرر ايشان در جلسات با آقاي حقيقي را شاهد بوديم )واعضای محترم هیئت دولت ودیگر مسولان نظام نشان از اهمییت شهر مقدس قم دارد وبه جرات وبه اعتراف طیف کثیری از مسولین استان میتوان گفت بهترین وکارآمدترین فرماندارقم آقای حقیقی مقدم بود که همانطور که مستحضرید بعلت تک شهرستانی بودن استان قم به نوعی فرمانداری بااستانداری همپوشانی دارد. شهرقم در دوران فرمانداری آقاي حقيقي درقم میزبان بسیاری از هیئت های تجاري ،فرهنگي وسياسي از كشورهاي مختلف بود كه منجر به عقد چند قرارداد با اين كشورها شد.و خود آقاي حقيقي با بسياري از شخصيت هاي ملي ارتباط بسيار نزديك دارند. وتمام اينها نشان از ملي بودن شهر قم ومسولين اين استان دارد.
  دومين نكته كه براي خود من وديگر لرستانيهاي مقيم قم بسيار حائز اهمييت بود وهست حس هم شهري دوستي و هم استاني دوستي ايشان بود . همانطور كه حتما همگي مطلع هستيد متاسفانه نگاه بيرون از استان به ما خيلي مثبت نيست اما خوشبختانه علاوه بر اينكه حضور ايشان در استان قم ومديريت كارآمد ومقتدرشان موجبات سربلندي ما را فراهم كرده به شدت لرستانيها در اين استان مورد توجه قرار گرفتند وبرخلاف بعضي افراد كه اگر مسوليتي را به عهده مي گيرند كلا منكر لرستاني بودن خودشان مي شوند ايشان به شدت وبا غيرت وتعصب از لرستانيهاي مقيم قم حمايت مي كردند واكثر لرستانيهاي كارمند مقيم قم در دوران تصدي پست فرمانداري آقاي حقيقي در اين استان صاحب پست هاي كليدي شدند كه برخي از آنان هم اكنون هم مسئوليت خود را دارند. وحتي به حدي بود كه ايشان يكي از كارمندان لر را جهت پيگيري و حل مشكلات لرستاني هاي مقيم وغير مقيم كه به مناسبت هاي مختلف اعم از يافتن كار كه تعداد قابل توجهي بودند وهمگي به تناسب سطح تحصيلات وتوانمندي وتجربه در جاهاي مختلف مشغول به كار شدند وبسياري كارهاي ريز و درشت كه مجال گفتن آنها نيست به قم مراجعه مي كردند منصوب نموده بود.
  در پايان ضمن اينكه از مردم نورآباد والشتر تقاضا دارم كه وقت آن فرا رسيده كه تعصبات غير منطقي ونامعقول قومي را كه تاكنون موجبات محروميت استان ما را با انتخاب افرادي ناكارآمد فراهم آورده كنار بگذارند و با بررسي دقيق و درست كانديداهاي محترم و دنبال نمودن سخنراني ها وبرنامه ها واهداف ايشان شايسته ترين فرد را انتخاب نمايند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۸

   دوست عزیز ! اول:ازاینکه ازطريق آقای حقیقی چیزی به شما رسیده و ادای دین کردید کار خوبی است ! دوم: قم یکی از شهرهای استان مرکزی بوده که چند سال پیش تبديل به استان شده و چون استان بسیار کوچکی است همه کارها در قبضه استاندار است و فرماندار زیاد کاره ای نیست و میدان کاری ندارد وحالت تدارکات دارد، اهمیت شهردار درقم بیش از فرماندار است. سوم: عقلا معرف(باکسر ر ) باید شناخته شده تر از معرف(بافتح ر ) باشد!تا تعریف ومعرفی او اثر داشته باشد بر این اساس خوب بود خود را با نام ونشان برای مخاطبین محترم معرفی میکردید تا معرفی شما اثربخش باشد. چهارم: مردم را خیلی ساده وزود باور تصور نکنید! آنها بهتر وبیشتر من و شما میدانند! بنظر شما عدالت خوب است یا تبعیض؟! مردم ما بدنبال عدالتند و حق خود را مطالبه میکنند وتبعيض زده اند و از تبعیض بیزارند!!

   • نویسنده دیدگاه: دوستدار دلفان
    آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۶

    با سلام خدمت شما که از قم پیام فرستادید.لازم است خدمتتان معروض دارم تمام لرستانیهای مقیم قم که صاحب منصب شده اند و منجمله اقای حقیقی بواسطه اقای کرمرضا پیریایی استاندار قم که اهل کوهدشت است و قبل از ان نیز استاندار همدان بود واز دوستان جناب احمدی نزاد بودند صورت گرفته ونامبرده بجز حقیقی جمع کثیری از لرستانیهای مقیم قم را صاحب پست و منصب نمود و گرنه سپردن پست های کلیدی در قم به لرستانیهای مقیم انجا کار جناب حقیقی نبود.

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۳۲

     تاریخ انتصاب آقای حقیقی در قم 1389
     تاریخ انتصاب آقای پیریایی در قم 1391
     فاعتبروا یا اولی الابصار

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۴

      تاریخ انتصابات مانع از حمایت جناب آقای پیریایی نمیشود! درآنجا هم آمده که قبل ازقم در همدان بوده اند،آقای حقیقی هم قبل از قم فرماندار کوهدشت بوده، سایرانتصابات هم در طول سالهای مختلف بوده نه فقط درسالهای 90و91. فاعتبروا یا اولی الابصار!

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۴

    با سلام خدمت برادر عزیزم من در انتهای کلامم همه را به انتخاب برتر وشایسته وبه دور از تعصبات غیرمنطقی وهمچنین بررسی تمام کاندیداها دعوت نمودم که این نشان از فرد خاصی نداشت اما چرا به مذاق شما خوش نیامد جای سوال است؟! ظاهرا شماهم قلبا به شایسته بودن آقای حقیقی اعتراف دارید که موضع گرفتید…
    در ضمن بنده فقط بخاطر یکی سری مصلحت های اداری خود را معرفی نکردم که کاملا طبیعی است والبته مواردی که توسط اینجانب بیان شد قطره ای از دریای خدمت های آقای حقیقی به قم است که فعالیت های ایشان در شهر مقدس قم کاملا ثبت وضبط وقابل بررسی توسط همگان می باشد وجای بحث ندارد اما به شما برادر عزیزم متذکر می شوم که شما برای کوچک جلوه دادن آقای حقیقی لازم نیست شوکت وعظمت استان قم را که ام القرای جهان اسلام وتشیع و سالانه پذیرای بیش از بیست میلیون مسافر ایرانی وغیر ایرانی است را انکار نمایید.اگر سختتان است که آقای حقیقی در قم موفق بوده است شایسته نیست به انکار آفتاب بنشینید….
    نکته دیگر اینکه بهتر است از قضاوت عجولانه پرهیز کنید همان چیزی که تاکنون استان ما از آن بسیار متضرر شده است شما از طرفی به بنده ایراد گرفته اید که چرا خود را معرفی نکرده ام اما از سوی دیگر بیان حقایقی از زحمات آقای حقیقی در استان قم توسط اینجانب را بخاطر تصدی پست از سوی ایشان بیان می کنید .اگر اینجانب را نمی شناسید چطور مرا متهم می کنید برادر عزیزم جهت تنویر افکار عزیزانی که این نظرات را مطالعه می کنند وشما عرض می کنم اینجانب از بیست سال گذشته تاکنون در قم بوده ام و نه در زمان آقای حقیقی نه قبل ونه بعد از ایشان هیچگونه مسئولیت مدیریتی در استان نداشته وندارم اما از نزدیک شاهد قدرت مدیریتی ایشان وکارآمدی ایشان بوده ام وفقط دین اخلاقی نسبت به بیان یک سری نکات در مورد ایشان داشتم وباز هم از همه مردم خواهشم این است که تمام کاندیداها را به دقت مورد بررسی قرار دهند وآرزوی قلبی ام برای تمام مردم ایران وبخصوص استان عزیزم اینست که شایسته ترین ها را انتخاب نمایند.
    نکته آخر اینکه شهر مقدس قم قریب به بیست سال پیش طی سفر مقام معظم رهبری از استان تهران جدا وبشکل یک استان مجزا درآمد که اکنون جز 16 کلانشهر کشور می باشد والبته دربیانات سفر آخر مقام معظم رهبری که آقای حقیقی یکی از مدیران ارشد ومسئول چندین کمیسیون موثر در سفر رهبری بودند , می توانید اهمییت شهر مقدس قم را بیشتر درک کنید.واما در مورد اینکه شهردارقم دارای اهمییت بیشتری است نشان از بی تجربگی وناآشنایی به سیستم اداری دارد زیرا نه تنها در شهر قم بلکه در دیگر شهرها هم بسیاری از فعالیت های شهرداری با نظارت وتایید فرماندار باید صورت پذیرد ضمن اینکه دوران فرمانداری آقای حقیقی به اذعان دوست ودشمن یکی از طلایی ترین دوران استان قم از حیث عمران وآبادانی بود وخود از نزدیک شاهد بودم که ایشان با استفاده از بهترین مشاورین ملی واستانی در این حوزه تاثیرگذار بود وبه دقت مصوبات شهرداری را مورد بررسی وارزیابی قرار می داد والبته کار بسیار سنگین تصویب بودجه شهرداری قم را به بهترین نحو به انجام رساندند.

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۱

     سلام دوست عزيزم ازقم! 37سطر مطلب نوشته آید اما 4 نکته گفته شده همچنان به قوت خود باقی است وپاسخ داده نشدند! لطفا یکبار دیگر مطلب قبلی خود و پاسخ داده شده و پاسخ خود را مرور کن!

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۸

      با سلام خدمت شما دوست بزرگوار بنده تكليف خود را ادا نمودم وشما تعصب خود را پيش برديد قضاوت را به خوانندگان محترم واگذار ميكنيم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار