سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65093
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » تکذیب خبر نداشتن کارت پایان خدمت فرماندار لرستانی
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

پس از درج مطلبی با عنوان “فرماندار سابق یکی از شهرستان‌های لرستان، امسال کارت پایان خدمت گرفت!” درروزنامه قانون و بازنشر آن در خبرگزاری ها و پایگاه های خبری کشوری و استانی تکذیبه ای به پایگاه خبری سلام دلفان ارسال شد.

به گزارش سلام دلفان پس از درج مطلبی با عنوان “فرماندار سابق یکی از شهرستان‌های لرستان، امسال کارت پایان خدمت گرفت!” درروزنامه قانون و بازنشر آن در خبرگزاری ها و پایگاه های خبری کشوری و استانی و پس از آن بازنشر این خبر در پایگاه اطلاع رسانی سلام دلفان، تکذیبه ای به این پایگاه خبری ارسال شد که به شرح ذیل می باشد.

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری سلام دلفان؛

با سلام و احترام؛
در تاریخ سوم آبان 1394 مطلبی با عنوان “ماجرای کارت پایان خدمت فرماندار احمدی نژاد” روی خروجی وبسایت شما منتشر گردید که کاملا کذب و دور از واقعیت می باشد. لذا در اجرای ماده 23 قانون مطبوعات خواهشمند است نسبت به درج جوابیه ذیل اقدام فرمایید هر چند بر اساس تبصره 4 ماده مذکور حق مراجعه به مراجع صالحه قضایی برای این جانب در مورد نویسنده مطلب محفوظ خواهد بود.
ضمن عرض تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) علت جوابیه اینجانب در وهله اول به جهت ظلمی که در جریان این خبرسازی به نظام اسلامی رفته و بعد ستمی که بر این جانب گذشت، می باشد.
به اصرار دوستان و به جهت زدودن تهمت و افترا از ساحت نظام مقدس اسلامی و دفاع از دولتی که به‌حق خادم ملت بود، مجبور به نوشتن این تکذیبیه شدم وگرنه انتظار و ملالی نبوده و نیست.
در این مطلب به‌صراحت و با قاطعیت اعلام شده که فردی بدون داشتن کارت پایان خدمت در مدت بیش از پنج سال در دولت احمدی‌نژاد در پست‌های کلیدی و مهمی چون مدیر کلی، مشاور استاندار و درنهایت فرمانداری اشتغال داشته‌ام.
جهت تنویر افکار عمومی و آگاهی خوانندگان فهیم اعلام می‌دارد که کارت معافیت دائم از خدمت سربازی برای این‌جانب در تاریخ 1387/5/2 و به شماره‌سریال 13195527 با امضای سرتیپ پاسدار محمدجواد زاده کمند و سرهنگ حسین تاجه بند صادر گردیده همچنین کارت جدید هوشمند در تاریخ 1394/7/8 و به شماره‌سریال 81044025119 صادر گردیده است.

آه از آن روزی که صدق صادقان                بازخواهد از تو سنگ امتحان

آخر از استاد باقی را بپرس                   یا حریصان جمله کورانند و خرس

جمله جستی بازماندی از همه                  صید گرگانند این ابله رمه

صورتی بنشینده گشتی ترجمان             بی‌خبر از گفت خود چون طوطیان

آنچه بدون تردید هدف نویسنده خام‌اندیش یا گردانندگان پشت‌صحنه بوده، نه تخریب من، نوعی بلکه هدف تخریب دولت خدمتگزار جناب دکتر احمدی‌نژاد بوده و به‌جای این‌که قبل از هیاهو کردن با یک استعلام ساده تلفنی نسبت به صحت‌وسقم ماجرا اقدام نمایند، متأسفانه درحرکتی ناشیانه و ناشایست با افترا بستن به این‌جانب اقدام به هتک حرمت دولت نهم و دهم نموده‌اند.
خداوند متعال در قرآن کریم که چراغ هدایت بشریت است در بیش از چهل آیه در مذمت تهمت و بهتان تذکر داده است. ازجمله در آیه 12 سوره حجرت می‌فرماید: ای مؤمنان از بسیاری از گمان‌ها بپرهیزید زیرا بعضی از گمان‌ها گناه است.
همچنین در آیه 36 سوره اسرا می‌فرماید: ازآنچه بدان علم نداری پیروی مکن
پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید: هر کس به مرد یا زن مؤمن بهتان زند یا درباره او چیزی بگوید که از آن مبراست خداوند متعال در روز رستاخیز او را بر تلی از آتش نگه دارد تا از حرف خود درباره آن مؤمن برگردد.
و نیز مولای متقیان حضرت علی (ع) می‌فرمایند: هیچ بی‌شرمی و وقاحتی چون بهتان زدن نیست.
آنچه مایه تأسف و تأثر فراوان است چرا باوجوداین همه دستورات دینی و ارشادات اسلامی این‌گونه راحت نسبت به تخریب شخصیت یک فرد و دولت اقدام می‌کنیم، آیا به عواقب و صدمات و لطمات ناشی از این تهمت و خبر دروغ اندیشیده‌ایم.
بزرگ‌ترین آسیب این اقدام مغرضانه، صدمه به اعتماد عمومی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارکان و پشتوانه‌های معنوی نظام اسلامی می‌باشد.
در اجتماعی که افراد آن به خود حق بدهند که به دیگران تهمت بزنند و نسبت‌های ناروا به آنان بدهند اعضای آن احساس امنیت و آرامش نداشته و نسبت به هم احساس بدبینی داشته و دیگرکسی به دیگری اطمینان نخواهد داشت و چنین حالتی در جامعه انسانی و اسلامی یک فاجعه است آیا صرفاً برای مقاصد سیاسی حق‌داریم بدون تحقیق و تعمق و ژرف‌اندیشی اقدام به تهمت زدن و اتهام وارد نمودن به دیگران نماییم.
من از این افراد می‌پرسم که افراد جامعه در این خصوص چه فکری خواهند داشت، آیا آنان نمی‌پرسند که چگونه می‌شود یک فرد بدون داشتن کارت پایان خدمت به مناصب بسیار کلیدی و حساس گمارده شود و متأسفانه آنچه بدان خواهند رسید بی‌اعتمادی به‌نظام اداری و درنهایت خدای‌ناکرده سلب اطمینان از نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و این ظلمی آشکار و خطایی نابخشودنی است که این افراد در حق حکومت اسلامی روا داشته‌اند.
مقام معظم رهبری می‌فرمایند: تهمت زدن به یک شخص گناه است، تهمت زدن به یک نظام اسلامی، به یک مجموعه گناه بسیار بزرگ‌تری است.
انتظار می‌رود مسئولین محترم استانداری لرستان به‌عنوان نماینده عالی دولت با توجه به وجود سوابق استخدامی این‌جانب در امور اداری آن دستگاه محترم، بلافاصله نسبت به صدور جوابیه و تکذیب این خبر اقدام نمایند چراکه کلیه مدارک شناسایی و  هویتی من نزد امور اداری و کارگزینی وجود دارد و باوجود استعلامات قبلی در سنوات گذشته می‌توانستند ضمن استعلام مجدد از نیروی انتظامی بر این تهمت آشکار و این اتهام دروغین خط بطلان بکشند؛ لیکن متأسفانه تنها پاسخ این عزیزان سکوت بوده، گویا نگران بوده‌اند که مبادا با صدور جوابیه و روشن ساختن واقعیت به جانب‌داری از دولت قبل متهم شوند درصورتی‌که باید بدانند و بدانیم که اتهام زدن بی‌پایه و اساس به دولت‌های قبلی باعث سلب اعتماد مردم به‌نظام اسلامی خواهد بود زیرا در فضای بی‌اعتمادی در جامعه حسن ظن به سوءظن تبدیل‌شده و حق باطل و باطل حق جلوه خواهد کرد.
مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای می‌فرمایند: فضای اهانت و هتک حرمت در جامعه یکی از آن چیزی‌های است که اسلام مانع از آن است نباید این اتفاق بیافتد، فضای هتک حرمت هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است و هم خلاف عقل سیاسی است.
در پایان نویسنده، روزنامه قانون، سایت‌ها و عناصر پشت پرده این حرکت را به رعایت تقوای الهی، مداقه بیشتر در امور و نیز پرداختن به مسائل و مشکلات مهمِ جامعه اسلامی دعوت نموده و از خداوند متعال توفیق خدمت گذاری به‌نظام مقدس اسلامی را در هر لباس و سنگری آرزومندم.
به‌حساب خود رسیدگی کنید قبل از این‌که به‌حساب شما برسند. رسول اکرم (ص)/ وسایل الشیعه ج 16 ص 91

فرماندار سابق دولت کریمه جناب دکتر احمدی‌نژاد (نام محفوظ)

 تکذیب یک ادعا/ فرماندار لرستانی دولت دکتر احمدی نژاد، معاف از خدمت سربازی بوده است

تصویر کارت پایان خدمت جعلی که خبرگزاری ایسنا با انتشار این مطلب منتشر کرده است
(در حالی که فرماندار مورد ادعا معاف از خدمت بوده است)

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۶

  چه بهایی داده به جوانان احمدی نژاد
  یعنی فقط با سه سال سابقه استخدام فرماندار یک شهرستان میشود

 2. نویسنده دیدگاه: حکمت
  آبان ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۱

  دوستان سلامی ام سلام
  باید بپذیرید که خامی کردید، کاش رسما” عذر خواهی می کردید!!!
  متاسفانه فرهنگ عذرخواهی در کشورمان جا نیفتاده و افرادی چون شما هم به این ویروس مبتلا شده اید… دوست عزیزم سایتت خوبه اما احساسی عمل می کنید!

 3. نویسنده دیدگاه: علی
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۵۴

  درود خدا بر احمدی نژاد مظلوم و یاران ودوستانش باید رسما عذرخواهی کنید……

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانپور
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۱۶

  من جناب …. رو از نزدیک میشناسم جوان پرتلاش وساعی ومتدین وحزب الهی و ولایتمدار هستن ….. شما با این خبر همنوا با ضد انقلاب و فتنه گر ها شدید دروووود بر …..

 5. نویسنده دیدگاه: اعتدال
  آبان ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۲

  فرماندارجوان…. جسورودلیرورشیدونترس وباغیرت بود وچون فتنه گران وچابلوسان ورانت خواران رو تحویل نمیگرفت بهش تهمت میزنند!! این کار افرادی ست که بارانت خواری ووعده های انتخاباتی زمین کنار بانک …خیابان امام روغصب کردند!!والان……!! ایا قیمت ان 100میلیون است؟؟؟؟؟؟

 6. نویسنده دیدگاه: خاموش
  آبان ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۳۳

  با سلام
  انصافا برای سایت سلام دلفان بعید بود این سخن را بپذیرد بابا مگه شهر هرته بدون سربازی مدیر کل یا فرماندار شد حالا این شرمندگی خوبه؟
  ظاهرا ایشان علیه سلام دلفان یافته و خرم آباد خبر اقامه دعوی کرده وامکان محکومیت هم وجود دارد کاش به یه نوعی عذرخواهی می کردید تا مسئله ختم به خیر شود .

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۰

  درود خدا بر دریکوند شجاع و نترس بابا اینا … خیالشون راحت ادوار اینده ایشون را در پست استانداری میبینند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار