سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65115
تاریخ انتشار: ۶ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سید حسن خمینی: احساس می‌کنم باید در انتخابات خبرگان کاندیدا شوم
Print This Post

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه از نظر من 80 درصد سید حسن خمینی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری می شود گفت: نوه امام به من گفت باید در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نامزد شوم و وظیفه دارم که شرکت کنم.

سلام دلفان: عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با بیان اینکه از نظر من 80 درصد سید حسن خمینی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری می شود گفت: نوه امام به من گفت باید در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نامزد شوم و وظیفه دارم که شرکت کنم.

حجت‌الاسلام محسن غرویان با اشاره به صحبت های مطرح شده مبنی بر نامزد شدن سید حسن خمینی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: یک هفته پیش دیداری با سید حسن خمینی داشتم که مسائل مختلفی  از جمله مسئله خبرگان و آرایش احزاب و گروه های مختلف سیاسی مطرح شد.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی افزود: از سید حسن خمینی درباره ورود به انتخابات خبرگان سئوال کردم که گفت پس از ایام شهادت امام حسین(ع) به صورت رسمی نظر خود درباره حضور یا عدم در انتخابات خبرگان را بیان می کند، نوه امام گفت احساس می کنم که باید در انتخابات مجلس خبرگان رهبری نامزد شوم و وظیفه دارم شرکت کنم.

حجت‌الاسلام غرویان با بیان اینکه از نظر من 80 درصد سید حسن خمینی کاندید مجلس خبرگان رهبری می شود بیان کرد: در دیدار چند شب پیش با آیت الله جوادی آملی صحبت درمورد شخصیت علمی سید حسن خمینی شد که آیت الله جوادی آملی  با دید مثبت فرمود وی از نظر علمی استعداد بسیار خوبی دارد و درس خارج فقه و اصول می دهد و فضلای زیادی جزو شاگردان وی هستند و در درس فلسفه من نیز حاضر می شد.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: روز تاسوعا در دفتر آیت الله العظمی سبحانی مجلس روضه شرکت کردم و از آیت الله مقتدایی درمورد سید حسن خمینی پرسیدم که فرمودند در لیست جامعه مدرسین حضور ندارند ، به آیت الله مقتدایی گفتم نوه امام محبوبیت بالا و جایگاه مردمی مناسبی دارد که آیت الله مقتدایی فرمود اگر سید حسن خمینی کاندید مجلس خبرگان رهبری شود قطعا رای بالایی خواهد داشت.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار