سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65142
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رکورد شکنی روسیه در بمباران داعش
Print This Post

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: هواپیماهای روسی در شبانه روز اخیر 118 هدف تروریست های داعشی را هدف حملات هوایی قرار داده و نابود کردند.

به گزارشسلام دلفان –  ژنرال «ایگور کوناشنکوف» سخنگوی وزارت دفاع روسیه امروز (چهارشنبه) گفت: هواپیماهای سوخوی نیروی هوایی روسیه در شبانه روز اخیر در 71 پرواز رزمی با موفقیت کامل تمامی اهداف از پیش تعیین شده را نابود کردند.

این اهداف شامل مقرهای فرماندهی و مراکز ارتباطاتی، انبارهای سلاح و مهمات و سوخت بود که در استان های ادلب، حما، حمص، حلب، دمشق و لاذقیه قرار داشت.

روسیه از هفتم مهرماه و در چارچوب قراردادهای همکاری نظامی خود با سوریه، حدود 50 فروند جنگنده سوخو، چندین بالگرد جنگی و مجموعه ای از رزمناوها، یک ناو تجسسی و همچنین پهپادها را به درخواست دولت سوریه در خاک این کشور برای مبارزه علیه تروریست ها به کار گرفته است.

قبل از عملیات امروز، شمار بیشترین اهداف بمباران شده مواضع تروریست ها در سوریه توسط جنگنده های روسی سوخو 110 هدف در 24 ساعت بوده است.

روسیه اعلام کرد که این همکاری ها در چارچوب مقررات بین المللی و برای اجرای قراردارد همکاری با دولت قانونی سوریه آغاز شده است و ادامه خواهد یافت.

در جریان بمباران های هواپیماهای نظامی روسی و نیز موشک باران مواضع تروریست ها تاکنون بیش از 1200هدف تروریست های مورد حمایت غرب به ویژه گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف سوریه نابود شده و ضربات سنگین به گروه های تروریستی در این کشور وارد شده است.

آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، ترکیه، قطر و عربستان با همکاری رژیم صهیونیستی پنج سال پیش با هدف سرنگونی حکومت «بشار اسد» برنامه جذب و اعزام تروریست های افراطی از سراسر جهان به سوریه و همچنین سازماندهی و تقویت گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره و داعش را سازماندهی و اجرا کردند که اکنون افزون بر سوریه مناطق وسیعی از ختک عراق را نیز اشغال کرده اند.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار