سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65190
تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حاشیه های مراسم چهلمین روز ترحیم آیت الله خزعلی
Print This Post

مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌لله خزعلی، رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر با حضور شخصیت‌های سیاسی ومذهبی در مسجد قبای تهران برگزار شد.

سلام دلفان –  روزنامه قانون نوشت:

اولين چهره سياسي كه در اين مراسم حاضر شد آیت‌ا… محقق داماد بود و بعد از او حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی، حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعايي، محمدرضا صادق،آيت ا… جنتي، آيت ا… امامي كاشاني، ياسر هاشمي، حجت الاسلام والمسلمین هادی غفاري، حجت‌الاسلام والمسلمين محمد حسن ابوترابي فرد، نبي حبيبي و سيد محمد حسيني‌ به اين مراسم آمدند. در شروع مراسم درگيري لفظي و كتك كاري دو زن به مدت چند دقيقه در جلوي مسجد از حاشيه هاي اين مراسم بود و مدتي همه نگاه ها به سمت آنها رفت. مهدي خزعلي فرزند مرحوم خزعلي با تاخير 45 دقيقه اي به اين مراسم آمد.محمد حسين خزعلي(سمير زند) اما از ابتداي اين مراسم در صف عزاداران حاضر بود و از حاضرين در اين مراسم تشكر مي‌كرد.

مراسم ترحيم با بلند شدن اذان بلندگوهاي مسجد قبا پايان يافت و نماز جماعت به امامت آيت ا.. جنتي در محل مسجد قبا برپا شد. بعد از پايان نماز جماعت و در زمان خروج حجت الاسلام محمد حسن ابوترابي فرد، نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي از مسجد يك نفر خودر ابه او رساند و با صداي بلند نسبت به تصويب برجام در مجلس به ابوترابي فرد اعتراض كرد.اين فرد معترض رو به نايب رئيس مجلس مي گفت درست نبود با اين همه شهيد در كشور برجام در مجلس آن هم با كمك شما كه از خانواده شهدا هستيد و دوستان‌تان در مجلس تصويب شود. ابوترابي فرد كه سعي در آرام كردن فرد معترض داشت بعد از چند ثانيه به با كلام وي را آرام كرد.ابوترابي فرد رو به اين فرد گفت: ما به فكر مصلحت نظام بوديم و اگر اين طرح در مجلس به تصويب نمي‌رسيد كشور با مشكلات عديده اي روبه‌رو مي‌شد و مابا مصلحت انديشي برجام را در مجلس بررسي و تصويب كرديم.

ابوترابي‌فرد در ادامه به اين شخص معترض گفت: جاي اين صحبت ها اين جا و در مراسم ختم نيست و من خدمت شما مي رسم و دلايل خود را به شما مي گويم كه در جواب ابوترابي فرد، شخص معترض گفت: بازي هاي بعد از برجام چيست؟ ابوترابي‌فرد در پاسخ به اين شخص گفت: ان شاءا… كه براي مصلحت كشور قدم برداريم. بعد از اتمام صحبت هاي ابوترابي حاضرين در صحنه با فرستادن يك صلوات به اين موضوع خاتمه دادند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار