سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65334
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » محل اختفای “امیر قرایی” متهم به قتل را شناسایی کنید + تصویر
Print This Post

بازپرس شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران از شهروندان خواست تا مخفیگاه “امیر قرایی” که 4 سال پیش در یک درگیری، جوانی را به قتل رسانده است، اطلاع دهند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم؛ روز پنجم اردیبهشت ماه 90 از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره درگیری منجر به قتل و جرح یک نفر به کلانتری جنت‌آباد اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد یک جوان به وسیله شمشیر سامورایی به دست “امیر قرایی” به قتل رسیده است و در این درگیری، یک نفر نیز مجروح شده و قاتل نیز از مهلکه گریخته است؛ با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد، بازپرس شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، دستور دستگیری قاتل فراری را صادر کرد.

حال با گذشت بیش از 4 سال از این قتل،‌ قرایی به عنوان قاتل جوان کشته شده دستگیر نشده است لذا بازپرس شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران با انتشار عکس قاتل فراری از شهروندان درخواست کرد، در صورتی که هر کدام از شهروندان در خصوص محل اختفای وی اطلاعی دارند، ماموران پلیس اداره دهم آگاهی تهران و یا شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران را در جریان قرار دهند.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار