سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65373
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فریم به فریم با درگیری عابدزاده در جایگاه VIP دربی: مامورشان کت‌وشلوار ۳ میلیونی‌اش را به رخم کشید!
Print This Post
سلام دلفان به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به علت جراحی‌ام نمی‌توانستم روی صندلی بنشینم اما فردی برخورد بسیار بدی با من ...

فریم-به-فریم-با-درگیری-عابدزاده-در-جایگاه-cip-دربی-مامورشان-کتوشلوار-3-میلیونیاش-را-به-رخم-کشید

سلام دلفان به نقل از وبسایت رسمی برنامه نود – دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به علت جراحی‌ام نمی‌توانستم روی صندلی بنشینم اما فردی برخورد بسیار بدی با من داشت.

به گزارش وب سایت نود، احمدرضا عابدزاده، در خصوص درگیری روز گذشته با ماموران ورزشگاه آزادی در گفتگو با فارس اظهار داشت: توصیح داده‌ام که در VIP چه گذشت. بخاطر اینکه هفت هشت بار زانوهایم را عمل کرده‌ام و اخیرا هم جراحی زانو داشته و فیزیوتراپی می‌کنم مجبور بودم روی تکیه گاه صندلی کمی بنشینم تا زانویم درد نگیرد. من به احترام پیشکسوتان و حفظ شان آنها دوستانم را فرستادم صندلی های پایین VIP.

وی افزود: به عشق دربی و هواداران آمده بودم اما شنیدم که به من گفتند «درست بنشین وگرنه میندازمت بیرون»! خیلی خویشتن داری کردم که حرمت یک پیشکسوت فوتبال حفظ شود. فوتبال ما همین است. بارها پیشکسوتان را به VIP راه نداده اند چون آنها را نمی شناسند یا برایشان ارزشی قائل نیستند.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: بارها شاهد بدترین کم لطفی و بی احترامی به پیشکوستان بوده ام. آن فرد که کت و شلوار سه میلیونی‌اش را به رخ من کشید صراحتا گفت «میندازمت بیرون»! آن هم پس از آنکه گفتم اگر کمی فوتبال دیده باشی می‌دانی این زانوهایم چند بار و چرا جراحی شده است. خیلی‌ها را می‌شناسم که بخاطر حفظ نشدن شانشان به ورزشگاه‌ها نمی‌آیند.

عابدزاده یادآور شد: باید این مسایل رسیدگی شود. من جریان را بی کم و کاست توضیح داده ام و حقیقت فوتبال ما این است. تا وقتی در VIP افرادی باشند که معلوم نیست از کجا بلیت به آنها رسیده همین می شود. چرا پیشکسوتان و مسئولان نباید یک جایگاه مخصوص داشته باشند و افرادی کنارشان باشند که حرمت پیشکسوتان را حفظ کنند.

عکس های سایت نود از شروع و پایان این کشمکش بین عابدزاده و ماموران حراست در ادامه می آید:

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار