سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65399
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اقدام نابجایی که دودش به چشم استقلال می‌رود
Print This Post

پرویز مظلومی از بازیکنی حمایت می‌کند که نیم‌فصل اول لیگ14 کمک‌حال استقلال بود اما در نیم‌فصل جاری لیگ‌برتر تا توانسته با ایجاد حاشیه به آرامش این تیم«حمله» کرده است، آن‌هم در شرایطی که از نظر فنی عملکردی زیر صفر داشته است.

جاسم، کرار به آرامش آبي‌هاسلام دلفان- پرویز مظلومی سرمربی استقلال که با جدایی قطعی کرار موافقت نکرده ظاهرا همچنان از حامیان ماندن جاسم است. با این حال آمار نشان می دهد هافبک مذکور هیچ کمکی به آبی ها نکرده است.

جاسم کرار در 11 هفته ابتدایی لیگ چهاردهم یکی از بهترین‌ها بود؛ هافبکی خوش‌فکر که دو گل به راه‌آهن و سایپا زد. چهار پاس گل هم برابر پیکان(2) ذوب‌آهن و ملوان داد. این عراقی در ایستگاه‌ یازدهم نه‌تنها در دقیقه83 پاس گل سوم استقلال را برای امید ابراهیمی ارسال کرد که پس از آن در دقیقه33 یک پنالتی هم برای آبی‌ها گرفت.

این هافبک عراقی در مدت‌زمان مشابه با امروز- طی 11هفته لیگ چهاردهم- برای استقلال امیر قلعه‌نویی 9بازی انجام داد در شرایطی که در 8دیدار انتخاب اول ژنرال آبی‌ها بود.

جاسم در دو دیدار پی‌درپی مقابل نفت و فولاد هم غایب بود تا استقلال بی‌کرار 2 بر صفر و یک بر صفر مغلوب تیم‌های منصوریان و فرکی شود. البته اوضاع همیشه با کرار به کام آبی‌ها نبود. در نیم‌فصل دوم این عراقی دو نمایش تماشایی برابر استقلال‌صنعتی(هفته17) و سپاهان(هفته18) روی پرده آورد و پس از آن محو شد.

در واقع کرار بعد از اینکه با کارت قرمز دقیقه84 علیرضا فغانی- برابر سایپا- اخراج شد دیگر به درد استقلال نخورد. این بازیکن بعد از دیدار با خودروسازان در ایستگاه19 لیگ14 فقط یک گل برابر صبا(هفته28) زد و دیگر هیچ.

نه گل زده نه پاس گل داده

مقایسه عملکرد این بازیکن در 11هفته ابتدایی لیگ‌های چهاردهم و«جاری» نشان می‌دهد روند رو به نزول عملکرد کرار در فصل گذشته به لیگ پانزدهم نیز سرایت کرده است .جاسم در لیگ پانزدهم برخلاف گذشته نه پاس گل داده و نه پنالتی گرفته است.

کرار فقط در دو بازی وارد ترکیب اصلی استقلال مظلومی شد. این بازیکن هفته اول لیگ، 81دقیقه مقابل سیاه‌جامگان در میدان حضور داشت و هفته هفتم، 76دقیقه برابر راه‌آهن پیراهن استقلال را بر تن داشت.

هافبکی که حاشیه‌هایش بیشتر از داشته‌های فنی‌اش به چشم آمد، در سه دیدار برابر استقلال اهواز(هفته 4)، نفت(هفته 5) و گسترش فولاد (هفته 6) غایب بود. جالب اینکه آبی‌ها بدون کرار از سه بازی یادشده 9 امتیاز گرفتند.

4پاس گل، 2گل و یک پنالتی
به گزارش مشرق
، جاسم کرار فصل پیش طی 11هفته ابتدایی، 623دقیقه بازی کرد. این هافبک عراقی در مدت یادشده دو گل به راه‌آهن و سایپا زد. چهار پاس گل هم داد که در نوع خود جالب توجه بود.

کرار برابر پیکان(هفته پنجم) با پاس‌های دقایق29 و 54 خود، خسرو حیدری و مهدی کریمیان را به گل رساند، همان‌طور که در ایستگاه دهم پاس تک‌گل استقلال برابر ذوب‌آهن را(49) برای بیگ‌زاده ارسال کرد. این هافبک عراقی در ایستگاه یازدهم مقابل ملوان اول خطای پنالتی گرفت(33) تا امید ابراهیمی گل بزند و بعد با پاس خود(83) سجاد شهباززاده را به گل برساند.

به این ترتیب مقایسه عملکرد او در 11هفته ابتدایی لیگ‌های قبلی و جاری نشان می‌دهد که کرار قلعه‌نویی با جاسم مظلومی تفاوتی آشکار داشته است.

حال این پرسش مطرح می‌شود که چطور پرویز مظلومی از بازیکنی حمایت می‌کند که کوچک‌ترین کمکی به استقلال جدید نکرده است؟ در واقع هافبکی که نیم‌فصل اول لیگ14 کمک‌حال استقلال بود، در نیم‌فصل جاری لیگ‌برتر تا توانسته با ایجاد حاشیه به آرامش این تیم«حمله» کرده است، آن‌هم در شرایطی که از نظر فنی عملکردی زیر صفر داشته است.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار