سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65432
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری «کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی» در تهران
Print This Post
سهرابی مطرح کرد؛

دبیر کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی گفت: اولین دوره این کنفرانس با همت و یاری اساتید دانشگاه، مراکز تحقیقاتی، پژوهشگران و صاحب نظران کشور بهمن ۹۴ در تهران برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری «کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی» در تهرانبه گزارش سلام دلفان، یزدان سهرابی دبیر کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس گفت: با لطف خداوند متعال و تأکیدات مقام معظم رهبری « اولین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی» با همت و یاری اساتید دانشگاه، مراکز تحقیقاتی، پژوهشگران و صاحب نظران کشور برگزار بهمن ماه1394 در تهران برگزار می‌شود.

سهرابی اظهار داشت: اعتقاد اصولی ما بر این است که مسائل استان‌های کشور می‌بایست عمدتا توسط خود استان‌ها بررسی، شناسایی و حل و فصل شوند که این مهم، اولین و اصلی‌ترین هدف این کنفرانس است.

وی گفت: بنابراین برگزاری سلسله سمینارهای مذکور، با کمک محققان داخلی و خارجی قطعا می‌تواند در سهیم کردن استان‌ها در رشد و توسعه کشور نقش اساسی را ایفا کند که «اولین کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری و علوم انسانی و بانکداری اسلامی » نیز به دنبال دستیابی به چنین اهدافی برگزار خواهد شد.

سهرابی ضمن قدردانی از اعضای کمیته علمی، داوران، حامیان و دست اندرکاران برگزاری این کنفرانس، تصریح کرد: نظر به ارج نهادن به محققین مبنی بر دریافت گواهی بین‌المللی از اتحادیه اروپا، انگلیس و ایتالیا، شورای سیاستگذاری کنفرانس با اعطای گواهی‌نامه بین‌المللی پژوهشگرانی که در کنفرانس ثبت‌نام کنند گواهی معتبر صادر می‌کند.

سهرابی همچنین ابراز داشت: تمام مقالات پذیرفته شده در کنفرانس چاپ ISI خواهند شد و همچنین مقالات برتر از امتیاز ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

دبیر کنفرانس بین‌المللی اقتصاد، مدیریت، حسابداری، علوم انسانی و بانکداری اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع نخبگان گفت: با عنایت به بیانات ایشان در دیدار با نخبگان و تأکید بر اقتصاد مقاومتی و تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس مبنی بر تحقق منویات معظم‌له محور ویژه‌ای با موضوع اقتصاد مقاومتی تعیین کرده است.

وی اظهار داشت: پژوهشگران تا 15 آذر 94 مهلت دارند نسبت به ثبت‌نام و ارسال مقالا خود از طریق سایت کنفرانس به نشانی www.icemah.ir اقدام کنند.

سهرابی در خاتمه با اشاره به برپایی دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی « نقش مدیریت انقلاب اسلامی ایران در هندسه قدرت نظام جهانی» گفت: این دبیرخانه در 21 خرداد 94 در سازمان مرکزی دانشگاه پیام‌نور با حضور محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام، رحیم‌پور ازغدی استاد برجسته دانشگاه، نماینده ولی فقیه در لرستان حضرت آیت‌الله میرعمادی و مهمانانی از کشورهای خارجی برپا شده است.

735_880 (1)

 

 1. نویسنده دیدگاه: فردين
  آبان ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۰

  با آرزوي موفقيت

 2. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۰

  با سلام خدمت شما جناب آقای دکتر سهرابی شما باعث افتخار نوراباد هستی دست حق نگهدار شما موفق باشی

 3. نویسنده دیدگاه: هم استانی
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۰

  سربلند و پیروز باشی جوان دلفانی و لرستانی

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۸

  ماشالله
  ای کاش این کنفرانس درنورابادبرگزاربشه تاخیلی ازمسوولین بواسطه این کنفرانس بیان دلفان
  جناب سهرابی لطف کن این کنفرانس و بیار دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار