سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65452
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دستور فوری هیات دولت برای جبران بخشی از خسارت سیل لرستان و ایلام
Print This Post

رئیس‌جمهوری کلیه دستگاه‌های اجرایی را مأمور اقدامات سریع به‌منظور جبران خسارت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش‌بینی‌های لازم در حوادث احتمالی کرد.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در جلسه شامگاه یکشنبه هیات دولت ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و تشکر از مردم ایلام و لرستان به خاطر صبوری و تحمل در حادثه سنگین سیل که در دهه‌های اخیر بی‌سابقه بوده است، کلیه دستگاه‌های اجرایی را مأمور اقدامات سریع به‌منظور جبران خسارت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش‌بینی‌های لازم در حوادث احتمالی کرد.
روحانی از وزرا و مسئولین مربوطه به‌ویژه محمدباقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور که با حضور سریع و به‌موقع در استان به مشکلات رسیدگی نموده و همچنین از اقدامات استانداران در جهت اطلاع‌رسانی و واکنش‌های سریع قدردانی کرد.
در ابتدای این جلسه دکتر نوبخت گزارشی از بازدید میدانی حادثه سیل ایلام و لرستان و مشکلات زیرساختی تشدیدکننده حادثه به هیات وزیران ارائه کرد و هیات دولت با تخصیص یک‌صد میلیارد ریال از محل اعتبارات مواد (10) و (12) مدیریت بحران برای جبران خسارات وارده موافقت نمود./یافته
رئیس‌جمهوری کلیه دستگاه‌های اجرایی را مأمور اقدامات سریع به‌منظور جبران خسارت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش‌بینی‌های لازم در حوادث احتمالی کرد. به گزارش یافته، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در جلسه شامگاه یکشنبه هیات دولت ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و تشکر از مردم ایلام و لرستان به خاطر صبوری و تحمل در حادثه سنگین سیل که در دهه‌های اخیر بی‌سابقه بوده است، کلیه دستگاه‌های اجرایی را مأمور اقدامات سریع به‌منظور جبران خسارت‌ها و اتخاذ تدابیر لازم جهت پیش‌بینی‌های لازم در حوادث احتمالی کرد. روحانی از وزرا و مسئولین مربوطه به‌ویژه محمدباقر نوبخت معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور که با حضور سریع و به‌موقع در استان به مشکلات رسیدگی نموده و همچنین از اقدامات استانداران در جهت اطلاع‌رسانی و واکنش‌های سریع قدردانی کرد. در ابتدای این جلسه دکتر نوبخت گزارشی از بازدید میدانی حادثه سیل ایلام و لرستان و مشکلات زیرساختی تشدیدکننده حادثه به هیات وزیران ارائه کرد و هیات دولت با تخصیص یک‌صد میلیارد ریال از محل اعتبارات مواد (10) و (12) مدیریت بحران برای جبران خسارات وارده موافقت نمود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار