سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65492
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کمپ نگهداری زنان معتاد در استان لرستان راه‌اندازی شد
Print This Post

دبیر شورای مبارزه با موادمخدر استان لرستان گفت: کمپ نگهداری زنان معتاد جهت نگهداری زنان خیابانی و متجاهر در استان لرستان راه‌اندازی شد.

کمپ ترک اعتیاد

به گزارش سلام دلفان، غلام‌رضا آقا میرزایی عصر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان پلدختر اظهار داشت: استفاده از کلینیک‌ها در درمان اعتیاد لازم است فرهنگ‌سازی شود و همه ظرفیت‌ها در درمان معتادان به مواد مخدر در آن‌ها به‌کار گرفته شود.

وی افزود: در استان لرستان طی شش ماهه نخست امسال، تعداد 36 نفر زن در مرکز نگهداری معتادان نگهداری شده که 27 نفر از معتادان تحت درمان بدون دستور دارویی به همراه سم‌زدایی از این مرکز ترخیص شده‌اند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان عنوان کرد: کیفی‌سازی کمپ‌های ترک اعتیاد در شش ماه دوم امسال در دستور کار شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان قرارگرفته است.

وی بیان کرد: شهرستان پلدختر می‌تواند جهت راه‌اندازی سه مرکز کلینیک ترک اعتیاد مجوز دریافت کند که شبکه بهداشت و درمان این شهرستان موضوع را پیگیری، بررسی و افراد متقاضی این امر را معرفی می‌کند.

آقا میرزایی از پلمب عطاری‌ها و سیگارفروشی‌هایی که مبادرت به دارو و مواد مخدر می‌کنند خبر داد و تصریح کرد: عطاری‌ها و سیگارفروشانی که اقدام به فروش دارو و  مواد مخدر می‌کنند در صورت نداشتن پروانه کسب فوری مغازه آن‌ها پلمب شود.

وی خاطرنشان کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان نسبت به بازرسی عطاری‌ها و سیگارفروشی‌ها اقدام کند و ظرف 48 ساعت این مراکز غیرمجاز را با همکاری دستگاه قضایی و انتظامی پلمب کند.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: با تشکیل قرارگاه نیروی انتظامی استان برای مقابله با خرده‌فروشان، شاهد اتفاقات خوبی در بخش مبارزه با مواد مخدر هستیم.

وی اظهار داشت: مردم خواستار برخورد قاطع مسئولان با خرده‌فروشان مواد مخدر هستند زیرا یکی از خواسته‌های مردم استان مبارزه و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر است که باوجود تلاش شبانه‌روزی دستگاه‌های متولی در این رابطه با خرده‌فروشان برخورد جدی صورت گرفته که امیدواریم خروجی خوبی داشته باشد.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار