سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65557
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دانش آموزان در دوران مختلف انقلاب اسلامی از نقش آفرینان اصلی بودند
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت: دانش آموزان در دوران های مختلف انقلاب اسلامی از نقش آفرینان اصلی به شمار می رفتند که همگام با سایر قشرها وظیفه خود را بخوبی انجام دادند .

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی در گفت و گو با ایرنا افزود : آنان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس بخوبی وظایف خود را انجام دادند و شهدای دانش آموز گواهی بر نقش و مشارکت آنان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی است .

وی بیان داشت : مردم ایران اسلامی در راستای دفاع از آرمان های والای امام راحل (ره) وشهدای گرانقدر و ارزش های انقلاب همواره در مقابل زیاد خواهی های استکبارجهانی ایستاده اند .
فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه 13 آبان یکی از روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است گفت: تبعید امام راحل، کشتار دانش آموزان در مقابل دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی از مهمترین حوادث این روز تاریخی است که هر کدام از این وقایع، تاثیر قابل توجهی در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران داشته است.
طولابی ، با تشریح اهمیت راهپیمایی 13 آبان تصریح کرد: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی پیام های آشکاری را ملت ایران به دنیا و استکبار جهانی اعلان خواهند کرد .
این مسوول ، از آمادگی دستگاههای اجرایی شهرستان دلفان برای برگزاری راهپیمایی 13 آبان در این شهرستان خبر داد و تاکید کرد: مردم این شهرستان به همراه سایر هموطنان یک بار دیگر با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی وفاداری خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعلام می کنند و خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می نمایند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار