سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65639
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲۷ نظر
خانه » اخبار برتر » استکبار ستیزی اصل تغییر ناپذیر در استراتژی انقلاب اسلامی است
Print This Post
محمد امین رضوانی در یادداشتی درباره یوم الله 13 آبان نوشت:

محمدامین رضوانی مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان یادداشتی را به پایگاه خبری سلام دلفان ارسال کرده است

سلام دلفان – محمدامین رضوانی مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، بمناسبت یوم الله ۱۳ آبان یادداشتی را به پایگاه خبری سلام دلفان ارسال کرده است که به شرح ذیل می باشد:

همانطور که رهبری بیان فرمودند استکبار ستیزی اصل تغییر ناپذیر در استراتژی انقلاب اسلامی است، لذا این مراسم مهم طبق هر سال با شکوه برگزار می شود.

می دانیم که منظورمقام معظم رهبری دولت آمریکاست  ، دولت سرسپرده ای که بیش از اینکه منافع ملت خود را در نظر گیرد حافظ منافع رژیم جعلی اسرائیل است. طبق فرمایش رهبری شعار و فریاد مرگ بر آمریکا، دارای پشتوانه قوی عقلانی و منطقی و برگرفته از قانون اساسی است.

تحلیل اینجانب این است که رهبر انقلاب خطر جدی را احساس نموده و در صدد خنثی کردن آن است. عده ای روشنفکر نما و غرب گرا قطع رابطه با آمریکا را احساسی و مقطعی می دانند و علناً در سخنرانی ها عنوان می کنند این ردایی بود که تندرو ها بر دوش امام خمینی نهادند، اما رهبری عنوان نمود طبق فرموده امام هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بزنید و به این طریق ضمن خنثی نمودن طرح نزدیک شدن قدم به قدم به استکبار، مواضع استکبار ستیزی انقلاب را تغییر ناپذیر خواند و فرمودند عده ای مغرضانه و عده ایی از روی ساده لوحی چهره دشمن را بزک می کنند.

متاسفانه برخی خواص  مدام در حال رنگ عوض کردن هستند، زمانی که شعار مرگ بر آمریکا باعث محبوبیت و رسیدن به جاه و مقام بود در صف اول راهپیمایی 13 آبان بودند، اما اکنون علناً اعلام می کنند اگر فکر کنیم تحریم باعث شده روی پای خود بایستیم کوته فکری است در حالیکه امام خمینی فرمودند ؛ این محاصره اقتصادی را که خیلی از آن می ترسند من یک هدیه می دانم برای کشورمان تا خودکفا شویم، لذا به نظر حقیر این مواضع انحراف از خط امام است. کشتار دانشجویان را در 16 آذر در اعتراض به سفر نیکسون نمی توانیم فراموش کنیم.

مگر می توان کودتای ناموفق هایذر برای سرکوب انقلاب یا کودتای 28 مرداد را فراموش کنیم، مگر می توانیم طرح ترور امام توسط صادق قدس زاده یا حمایت از گروه منافقین که بسیاری از سرمایه های انقلاب را شهید کردند فراموش کنیم یا حمایت از صدام در جنگ تحمیلی و 500 تن بمب شیمیایی هدیه به رژیم بعث عراق … بلوک کردن 12 میلیارد دلار در سال 58  توسط آمریکا را چگونه توجیه کنیم؟!

چه کسانی گوانتانامو را با شکنجه اداره می کنند؟ چه کسانی 150 هزار نفر را در هیروشیما با بمب اتمی کشتند؟! چه کسانی رئیس جمهور هندوراس را در سال 2009 با کودتا ربودند؟! چه کسانی مرسی در مصر را با کودتا برداشتند؟!

رهبر مسلمانان آمریکا مالکوم ایکس را چه کسانی کشتند؟! چه کسانی 3500 غیر نظامی در پاکستان را با هواپیمای بدون سر نشین کشتند؟!2 میلیون تن بمب بر سر مردم لائوس در کمتر از 10 سال ریختند، 35 هزار کشته در شیلی طی 25 سال، اشغال هاییتی به اسم کمک به زلزله زدگان و 15 میلیون برده آفریقایی در سال 1500 تا 188 سند دیگری از جنایت آمریکاست.

ما در ترور دانشمندان ایرانی هنوز داغدار هستیم لذا دشمنی ما با آمریکا بر اساس عقلانیت و تجربه است و نمی گذاریم چهره بزک شود.

العاقبه للمتقین

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۸

  باتشریف فرمایی شما رأی را الشتر حتما حتما حتما می برد …..

 2. نویسنده دیدگاه: امیرهوشنگ رشیدیان دلفان
  آبان ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۷

  با سلام‌و درود بر حاج امین رضوانی اصولگرای عزیز
  ورود شما را به عرصه انتخابات دلفان خوش آمد می گویم…

  موفق و‌سربلند باشید

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۶

  خوب به موقع دست به قلم شدی جناب رضوانی وقت شناس

  • نویسنده دیدگاه: امی
   آبان ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۵

   دوست عزیز نیت این بنده خدا را زیر سوال نبر شاید خاطر رضای خدا این بیانه را داده باشد

 4. نویسنده دیدگاه: شهردار بابا بزرگ
  آبان ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۳

  زبان قاصر از وصف کمال وسواد وعملکرد جناب دکتر امین رضوانی

  • نویسنده دیدگاه: سعید
   آبان ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۱۳

   هر دم از این باغ بری می رسد
   تازه تر از تازه تری می رسد

 5. نویسنده دیدگاه: گهنه سوار
  آبان ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۹

  درایت وفهم جناب رضوانی برکسی پوشیده نیست .باتوانایی های که درکلام وعمل آقای رضوانی وجودداردبایدوی پیرو راستن عدالت محوری وپرچم داراصول متعالی دانست .

 6. نویسنده دیدگاه: گهنه سوار
  آبان ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۰

  درایت وفهم جناب رضوانی برکسی پوشیده نیست .باتوانایی های که درکلام وعمل آقای رضوانی وجودداردبایدوی ر اپیرو راستن عدالت محوری وپرچم داراصول متعالی دانست .

 7. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۸

  باوجودسیدجلیل القدر وقاضی خوشنام تکلیف انتخابات ازهمین الان مشخص است.بی زحمت خودت راضایع نکن

  • نویسنده دیدگاه: مهدي
   آبان ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۸

   والا بذاريد …. بعد كري بخونيد
   درضمن تو فاتحه ديدم ميرفتن ولي كسي نميشناخت
   بعد طاهر نيا كه الشتري بود و رضواني و رستمي
   راه ميرفتن همه ميومدن جلو و دورشون شلوغ ميشد

 8. نویسنده دیدگاه: ابی
  آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۵

  ادم متشخصی لی ب درد نمایندگی نمیخوره کاش وارد نشه و سه چهار هزار رای از دلفان خراب نشه

 9. نویسنده دیدگاه: دوستدار وحدت
  آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۵

  جناب اقای حاج امین عزیز من وشما و طرفداران اقای چراغیان همگی از یک طیف فکری و جریان هستیم .و نیک میدانید که اقای چراغیان از اول انقلاب و ان روزها و دوران بسیار سخت انتخاباتتی همگی در یک سنگر فعالیت میکردیم .حالا که دوران شیخ بزرگ به سر امده و دلفان و اکثریت دوستان جریان فکریمان گرایش و نگاه مثبتی به اقای چراغیان دارند پس چه بهتر که شما نیز با وی همگام شوید و دو باره یا علی گویان هم مانع تفرق ارا وهم سبب پیروزی گردید .

  • نویسنده دیدگاه: محمد مهدي
   آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۹

   دوستدار وحدت نميتواند طرف اقاي جراغيان باشد ايشان دور قبل عامل تشطط ارا. و زمين خوردن يكه تاز اصول كراها بود و براي برد نيامد
   ازموده را ازمودن خطاست برادر ايشان بيايد باز هم فقط
   يكه تاز اصول كراهاي دلفان رضواني را زمين ميزند
   خاطره خوبي نميشود برادر دو بار باخت و زمين زدن همفكران

 10. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۴

  دوست عزیز آقا مهدی خدمت شما عرض شود شما بی خبر هستید روز پنجشنبه اقای نوربخش در شهرستان سلسله با اکثر طرفداران حاج آقا محمدی جلسه داشت خروجی جلسه این بود که اگر چنانچه حاج آقا محمدی به هر دلیل نتواند وارد صحنه شود طرفداران ایشان از شهرستان سلسله اقای نوربخش را حمایت کنند آقای نوربخش هم قول داد در صورتی که آقای محمدی وارد صحنه شود به نفع حاج آقا محمدی کنار برود با این اوضاع اگز چنانچه آقای محمدی وارد انتخابات نشود اقای نوربخش بین هفت تا ده هزار رای از شهرستان سلسله را به سبد آراء خودش اضافه می کند با توجه به اقبال بیش از حد مردم نورآباد و با توجه به سید بودن او و اینکه پدر و پدربزرگ بزرگوار ایشان بر گزدن اکثر مردم نورآباد حق دارند پیش بینی میشود که آقای نوربخش رای اول را در دلفان داشته باشد…
  با این تفاصیل نتیجه میگیریم که ایشان در غیاب شیخ اصولگرا یعنی حاجی آقا محمدی پرچم اصولگرایی را به دست خواهد گرفت به امید آن روز….

  • نویسنده دیدگاه: مهدي
   آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

   اقا محمد عزيز شيخ نمينشيند كه طرفدارانش دامادش را رها كنند در موقع لازم كه تبليغ قانوني شد قدرتمند در حمايت داماداش وارد عرصه ميشود
   در ضمن اقاي نور بخش بارها عنوان كردند مستقل هستند و قطعا نميتواند كانديد اصول كراها باشد در نور اباد هم زير ١٠ هزار راي دارد سلسله كه شوخي است به ايشان كه خط مستقل دارد راي بدهد
   در مورد جلسه دو هزار نفري رضواني در دلفان هم سوال كن برادر

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۵

   محمد جان! خیلی ساده ای، این شگرد نخ نمای برادران عزیزمان در سلسله است، آنها برای حضور کاندیداهای دلفان در صحنه وتفرق آراء این حرفها را میزنند واین کارها را میکنند! و خودشان دقیقه 90 روی یکنفر از الشتر اجماع میکنند، گول این حرفها را نخورید به سمت وحدت حرکت کنید نوربخش جوان آینده داری است ، خوب است آینده نگر باشید.

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
   آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۸

   محمد عزیز مگه مردم گوشت قربانی هستند که محمدی و طرفدارانش انها را به کسی هدیه کنند .امروز در هر خانواده ی دلفانی اعلم تر از امثال …به وفور پیدا میشود . لطفا به شعور مردم توهین نکنید .در ثانی سید بزرگوارباید بداند که … و اطرافیانش که معروفند به حلقه ا…. قابل اطمینان نیستند .مگر اقای نوربخش کارنامه ای پاکتر ودر خشانتر از چراغی دارد ؟رابعا ضمن احترامی که برای سید قایلم باید به کسی اصولگرا گفت که دارای کارنامه و خط فکری مشخص در دایره اصولگرایی با شد به قول ریس جمهور عزیز شناسنامه سیاسی داشته باشد .

 11. نویسنده دیدگاه: کولیوند
  آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۰

  اقای رضوانی خواهشن….. خانواده نوربخش یک عمر هست که بدون هیچگونه چشمداشتی به اقای محمدی رای داده اند حال نوبت حاج اقا محمدی است که جبران کند خود شما هم بهتراست همان نقشی که قبلا برای اقای محمدی ایفامیکردید انجام دهید بااین کار به همه اهداف جریان اصولگرایی می رسیم هم نماینده ایده المان راروانه بهارستان کرده ایم هم شما میتوانید دربهترین پستها مدیریت کنید خواهشن عجولانه تصمیم نگیرید

 12. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۸

  قشنگی انتخابات به حضور بیشتر کاندیدهاست هرکاندیدی رای خودش روداره پس انقدر خودتون رو اذیت نکنید

 13. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۸

  سلام،درجواب محمدکه گفته اند نوربخش روز پنجشنبه در الشتر جلسه داشته است و چنین وچنان….باید عرض کنم؛ محمدجان! یاشما دروغ میگویید یا آقای نوربخش قانون شکنی کرده است! زیرا هنوز زمان تبلیغات فرا نرسیده و مخصوصا از یک قاضی وحقوقدان که میخواهد قانونگذارهم بشود!بعید است کارش را با قانون شکنی شروع کند!!! هنوز تذکر وتاکید ریاست محترم دادگستری استان مبنی بر پرهیز از تبلیغات زود هنگام ودادن قول و قرارو…. در رسانه ها و روی صفحه 2 همین سایت موجود است چه جور شما همه چیز را پیشاپیش درست کردید !!واقعا خیلی خنده دار وبچگانه است .

 14. نویسنده دیدگاه: محمد
  آبان ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۱

  در جواب ان عزیزی که گفتندبنده دروغ میگویم .خداشاهده این قضیه صحت داره بنده اهل الشتر هستم ودر تمام ادوار گذشته از حاج اقا محمدی حمایت کرده ام ما از اعضای ستاد حاج اقا محمدی در دور قبل هستیم در مورد جلسه پنج شنبه جلسه بین اصولگرایان شهرستان سلسله بدون حضور اقای نوربخش بود .ما ازمدتها قبل خودمان سبک وسنگین کردیم به این نتیجه رسیدیم که تنها کسی که می تواند جای شیخ را برای ما بگیرد اقای نوربخش است .اقای نوربخش هم قول داده است اگر اقای محمدی وارد صحنه شود فوری به نفع او کنار برودمطمین باشید اگر شیخ بزرگ وارد صحنه نشود باتوجه به عملکرد بسیار ضعیف اقای سوری وقلع وقمع کردن طرفداران اقای محمدی توسط اطرافیان اقای سوری اقای نوربخش از شهرستان سلسله بین هفت تا ده هزار رای بیاورد

  • نویسنده دیدگاه: مهدي
   آبان ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۲

   دوست عزيز
   ميدانيد حضور جراغيان و رضواني و نوربخش با هم هر سه را زمين ميزند البته قطعا جراغيان نميماند روحيات ايشان را ميشناسيم دوبار باخت خسارت سختي براي ايشان است و درضمن طرفداران دور قبل ايشان هم حمايتش نميكنند
   اما سوال من اين است جرا شيخ از رضواني عبور كند؟
   قطعا شيخ سمت رضواني است كه ٩ دوره تمام در ركاب شيخ بوده
   اصول كرا شناسنامه دار و مدير كل سياسي استان بوده
   در تاييد صلاحيت مشكل ندارد
   شما ميدانيد اقاي نوربخش بدون محمدي توفيقي ندارد و ميدانيد محمدي از رضواني عبور نميكند لذا ماندنش در اين دوره صلاح نيست كويا به دنبال حادثه و معجزه است ايشان را در دلفان نميشناسند بعد شما دم از راي أو در الشتر ميزنيد خنده دار است برادر
   رضواني بسر شيخ حيدر است هنوز سه راه شيخ حيدر را با اين نام ميشناسند خودش سالها معلم بوده و برادرش و خانواده اش به دلفان خدمت كرده اند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۳۷

    به همین خیال باش!!!! من دربین مردم هستم حرف آنها این است که وضع چراغی بهتر از همه است و اگر کسی بتواند وحدتی ایجاد کند چراغی است. درست است ،همانطور که بدرستی و البته ناخودآگاه اشاره کرده اید آدم قدرت طلبی نیست اما آنچا که احساس تکلیف کند تا آخر پای کار میماند خواهید دید، ضمنا چنانچه پایگاه اجتماعی چراغی را خوب بشناس متوجه میشوی که هیچ ربزشی نداشته و اتفاقا در بین همه افراد موجود از بهتربن شرایط برخوردار است و نه تنها اصولگرایان بلکه سایر افراد برای اینکه یکنفر از دلفان به مجلس برود به طرف او آمده اند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۴۳

   خوب معلومه که دروغ میگویی!! به کامنت قبلی ات مراجعه کن ببین چه نوشته ای! میگن دروغگو حافظه نداره! !!!!!!!!!!مطمئن باش نوربخش از الشتر 1000 رای نداره اما رضوانی آرای محمدی را داره وبیشتر….

 15. نویسنده دیدگاه: کولیوند
  آبان ۱۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۳

  عزیزان اقای رضوانی دربین طرفداران اقای محمدی در الشتر محبوبیتی نداردما این دور تحت هیچ عنوان نمیخواهیم بازنده باشیم دور قبل که با لجبازی اقای چراغی تمامی نیروهای اصولگرا توسط سوری قلع وقمع شدند اقای رضوانی هم که امیدی به او نیست پس مجبوریم به سمت اقای نوربخش برویم

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   آبان ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۴۲

   اقاي كوليوند آخر استدلال بودي
   خيلي وقته نور اباد نرفتي فينال بين رستمي و رضواني است همه ميدانند
   كي مجبورت كرده
   شوراي نكهبان را ناديده نكير

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار