سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65730
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اخراج دروازه‌بان پرسپولیس صحیح بود؟ + عکس
Print This Post

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: تصمیم جهانبازی در خصوص اخراج دروازه‌بان پرسپولیس صحیح نبود.

به گزارش سلام دلفان، در جریان بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس که با نتیجه 2 بر صفر به سود ذوب آهن به اتمام رسید،ایمان صادقی دروازه‌بان دوم پرسپولیس که به دلیل محرومیت سوشا مکانی درون دروازه قرار گرفته بود در دقیقه 22 اخراج شد. وی که برای دفع توپ به بیرون محوطه جریمه آمده بود به اعتقاد داور توپ را با دست زد و به همین دلیل اخراج شد.
نوید مظفری کارشناس داوری در این باره به تسنیم گفت: به اعتقاد من تصمیم جهانبازی در خصوص اخراج دروازه‌بان پرسپولیس صحیح نبود چون توپ به سینه وی برخورد کرد و او به هیچ وجه توپ را با دست نزد.

همچنین رضا غیاثی، رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال به فارس گفت: اخراج دروازه‌بان پرسپولیس در نیمه اول بازی با ذوب آهن اشتباه بزرگ و تأثیرگذار داور بازی بود.
خبرگزاری فارس: غیاثی: اخراج دروازه‌بان پرسپولیس اشتباه بزرگ داور بودبه خدا قسم توپ به سینه‌ام برخورد کرد + عکس

سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت یدالله جهانبازی در نیمه اول دیدار پرسپولیس و ذوب آهن در جام حذفی و اخراج ایمان صادقی دروازه‌بان پرسپولیس گفت: آقای اصفهانیان! رئیس کمیته داوران. این کارشناسان، مربیان، سرپرستان تیم‌ها و اهالی رسانه نیستند که علیه داوران هجمه می‌کنند. این داوران شما هستند که علیه کمیته داوران و جامعه داوری هجمه می‌کنند.

وی ادامه داد: وقتی در دقیقه 22 مسابقه دروازه‌بان پرسپولیس خطایی مرتکب نشده چگونه داور مسابقه ایمان صادقی را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج می‌کند. آن هم به جرم خطای هند اتفاق نیفتاده.

غیاثی تصریح کرد: در دقیقه 22 مسابقه دروازه‌بان پرسپولیس به سمت بازیکن پیش‌تاخته ذوب آهن رفت و بازیکن ذوب آهن هم توپ را به سمت او فرستاد که توپ به سینه ایمان صادقی برخورد کرد. داور در این صحنه دو اشتباه تأثیرگذار داشت زیرا خطایی رخ نداده بود که به سود ذوب آهن اعلام خطا داد و هندی هم انجام نشده بود که داور مسابقه ایمان صادقی را از زمین اخراج کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار