سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65755
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راه‌اندازی سامانه 120 در لرستان/ پلیس به دنبال ارتقاء فرهنگ در جامعه است
Print This Post

فرمانده انتظامي لرستان، گفت: سامانه 120 راهور، خدمت ديگر پليس به مردم در جهت پاسخ‌گويي به سؤالات شهروندان است.

به گزارش سلام دلفان، سردار “محمد قنبری” در مراسم افتتاحيه سامانه 120 پليس راهور استان، گفت: سامانه تلفني 120 با هدف کاهش مراجعات حضوري و پاسخگويي به سؤالات و ابهامات شهروندان در امور انتظامي – ترافيکي و خدمات راهور در سه حوزه اجرائيات، صدور گواهينامه و شماره‌گذاری در حد استعلام و رؤیت، شروع بکار کرد.
وي با اشاره به اين که اين سامانه قدم ديگري در جهت آسايش و آرامش مردم لرستان، است، اظهار داشت: 30 نقطه حادثه‌ساز در سطح استان شناسايي که با همکاري ساير دستگاه‌های مرتبط از اين تعداد، 9 نقطه اصلاح و مرمت شده است.
در ادامه، اين مقام ارشد انتظامي به 68 نقطه حادثه‌خیز ديگر راه‌های مواصلاتي استان اشاره کرد و گفت: از اين تعداد به همت پليس و ساير دستگاه‌ها، 19 نقطه از آنان اصلاح و مرمت که اين روند موجب کاهش تلفات فوتي جاده‌ای در استان بوده و مابقي نيز در حال بازسازي و اصلاح است.
فرمانده انتظامي لرستان با بيان اينکه، اعمال قانون بر اساس نياز جامعه و مردم است، اظهار داشت: پليس لرستان به دنبال افزايش آمار جريمه نبوده بلکه به دنبال ارتقاء فرهنگ رانندگي در جامعه است.
وي سه عامل انسان، راه و وسيله نقليه را از علل بروز تصادفات جاده‌ای دانست و نقش انسان را مهم‌تر از آن‌ها برشمرد.
در ادامه سرهنگ “مرادي”، گفت: با پيشرفت علم و فنّاوری و مدرنيزه شدن امور، در جهت سهولت خدمت‌رسانی، پليس راهور نيز با در نظر گرفتن نيازهاي جامعه خود را ملزم به بهره‌گیری از تکنولوژي و امکانات پيشرفته دانسته و گام‌های خوبي برداشته که راه‌اندازی سامانه 120 يکي از اين گام‌ها، است.
رئيس پليس راهور لرستان، در ادامه با بيان اينکه اميدواريم با توسعه اين سامانه بتوانيم جوابگوي خواسته‌ها و نيازهاي مردم باشيم، گفت: خدمتگزاران مردم در مجموعه راهنمايي و رانندگي استان با تلاش مضاعف خود در تمامي واحدهاي تابعه به‌صورت 24 ساعته در جهت ارتقاء امنيت ترافيکي و پاسخگويي به سؤالات، ابهامات و نظرات مردم گام بر می‌دارند و از هيچ کوشش و تلاشي در اين راه دريغ نمی‌کنند.
منبع:پايگاه خبري پليس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار