سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65901
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اعضای اصلی هیئت نظارت بر انتخابات سلسله معرفی شدند
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

جلسه شورای اداری شهرستان سلسله با حضور رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان لرستان و معرفی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان سلسله تشکیل شد.

635590073899239391

به گزارش سلام دلفان ؛ ظهرشنبه جلسه شورای اداری شهرستان سلسله با حضور رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان لرستان و معرفی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان سلسله تشکیل شد.

امام جمعه موقت الشتر در جمع مدیران شورای اداری گفت: مدیر باید در خدمت‌رسانی به مردم فارغ از هرگونه نگاه حزبی و قومیتی بر اساس شعار سال باعث ایجاد وحدت بین مردم و مسولان باشد.

حجت‌الااسلام والمسلمین علی صالحی تواضع، همدلی با مردم را از جمله شاخصه‌های مدیریت اسلامی برشمرد که همه مدیران ملزم به رعایت آن هستند.

در ادامه فرماندار سلسله حضور مردم در صحنه را مهمترین مولفه نظام اسلامی دانست و گفت: انتخابات بهترین موقعیت برای نمایش حضور و همبستگی ملت است.

قدرت الله فلاح‌نژاد اظهار داشت: باید به انتخابات از منظر داخلی و خارجی نگریست و در عرصه جهانی حضور مردم مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است.

فرماندار سلسله با اعلام این خبر که بر اساس سرشماری سال۹۰ جمعیت شهر ستان ۷۳هزار و ۱۵۴ نفر است، گفت: امسال تعداد صندوق‌های اخذ را از ۷۸ شعبه‌ای که در انتخابات گذشته ایجاد شده است بیشتر می‌شود.

فلاح‌نژاد از آمادگی شهرستان و هیئت‌های اجرایی برای برگزاری انتخابات نیز خبر داد.

در ادامه آقایان نورمحمدی، حسنوند و امیری به ترتیب به عنوان مسئول، قائم مقام و عضو اصلی هیئت نظارت بر انتخابات سلسله معرفی شدند.  /فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار