سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 65910
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئيات طرح امنيتی ويژه مراسم اربعين
Print This Post

منابع عراقي از طرح امنيتي زودهنگام براي تامين امنيت مراسم باشكوه اربعين حسيني خبر دادند

 به گزارش سلام دلفان، اداره پليس استان نجف اشرف آمادگي هاي خود براي ارائه خدمات امنيتي و فراهم كردن پوشش امنيتي كامل براي شعائر حسيني و كاروان ها و موكب هاي عزاداري و زائران در طول مرزهاي اداري استان را تكميل كرده است.

اداره پليس نجف اشرف تاكيد كرد: فرماندهي عمليات فرات مركزي و اداره پليس استان نجف يك طرح امنيتي ويژه زيارت امام حسين(ع) در روز اربعين را براي حمايت از موكب هاي عزاداري حسيني و تامين امنيت راه ها و خيابانها براي حمايت از شهروندان و زائران شركت كننده در مراسم اربعين وضع كرده است كه يگان هاي سيار و ثابت اين طرح را اجرا مي كنند.

اداره پليس نجف اشرف افزود: اين طرح همچنين شامل تامين امنيت فرودگاه بين المللي نجف اشرف است زيرا هزاران زائر از طريق اين فرودگاه وارد مي شوند. همچنين اين طرح شامل تشديد تدابير امنيتي و استقرار گشتي هاي ثابت و سيار و گشتي هاي امدادرساني و يگان هاي ويژه و واكنش سريع است.

اين اداره به اتخاذ تدابير پيشگيرانه و پيشدستانه و بازرسي مناطقي كه زائران از آن مناطق عبور خواهند كرد و وضع طرحي درباره زائران گم شده و مشاركت در شناسايي آنها و رساندنشان به خانواده هايشان وارائه تمام خدمات امنيتي اشاره كرد.

منبع: حج

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار