سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66043
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار در شهرستان دلفان ساماندهی شده اند
Print This Post
نظریانی رئیس اداره ورزش و جوانان دلفان عنوان کرد؛

 
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان از ساماندهی چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار دختر و پسر در این شهرستان خبر داد

سلام دلفان – مهرداد نظریانی در گفت و گو با ایرنا گفت : این تعداد ورزشکار در قالب ۲۸ هیات ورزشی آقایان و ۱۵هیات ورزشی بانوان ساماندهی شده اند.

وی ، به موفقیت های ورزشکاران دلفانی در عرصه استانی و ملی اشاره کرد و افزود: بانوان ورزشکار این شهرستان در یک سال گذشته توانسته اند بیش از ۱۰۵ نشان قهرمانی استانی و کشوری در مسابقات مختلف بدست آوردند.

وی، راهیابی محمد باقری در رشته دومیدانی به تیم ملی ، نایب قهرمانی احمد نظری در مسابقات کشتی پیشکسوتان کشتی جهان ، مقام اول رضا صحرایی در رشته بوکس ، مقام سوم سید رضا احمدی در مسابقات کشوری نیروهای مسلح و کسب دو مدال طلا و سه مدال نقره کارته بانوان را از مهمترین موفقیت های ورزشکاران دلفانی در یکسال گذشته عنوان کرد.

نظریانی، یکی از مشکلات ورزشی شهرستان دلفان را نبود سالن های تخصصی ورزشی در این شهرستان عنوان کرد و بیان داشت : ورزش این شهرستان سالن مسابقات و سالن کشتی و سالن ویژه بانوان ندارد.

  1. نویسنده دیدگاه: ورزشکار
    آبان ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۴

    سلام.میشه بگید کجا سازماندهی شدن؟ورزش نورآباد در بدترین وضع ممکن قرار گرفته از لحاظ مدیریتی،ن سالن درست حسابی داره ن اصلا به ورزشکاران میرسن،چندتا سالن داره که اونا رو هم واگذار کردن به دوست های خودشون،یکی نیست به داد ورزشکارای نورآباد برسه،از مسئولین شهرستان خواهش میکنیم بیان درددل ورزشکارا رو بشنون شاید شماها یه کاری بکنید واسه ورزش نورآباد.خدا خیرتون بده انشاالله.

  2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۷

    جناب سلام دلفان به زمین وزمان گیر میدید تا حالا ازخودتون پرسیدید سرنوشت تنها استخر دلفان به کجا انجامید ایا میدونید در 12 ماه سال 10ماهش بخاطر سو مدیریت نبود تاسیسات بدی بهداشت وووووووو تعطیله ازخدا نمیترسید مسول قلم و فریاد مردم اید اماانچه فریاد نمی شود همین ظلم های اشکار ونهان است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار