سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66076
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » ماجرای ربودن پسر۱۱ساله درلرستان
Print This Post

فرمانده انتظامی لرستان با تشریح ماجرای ربوده شدن پسر ۱۱ ساله در این استان، از دستگیری گروگان گیران در کرمان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سردار محمد قنبری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنجم آبان ماه امسال خانمی  با مراجعه به کلانتری 16 شهرستان خرم‌آباد عنوان کرد پسر 11 سردار قنبریساله‌اش که در داخل کوچه مشغول بازی با دوستانش بود ربوده شده است.

وی افزود: بر اساس گفته‌های این خانواده، پژو 405 نقره‌ای با چند نفر سرنشین پسر وی را سوار کرده و با خود برده‌اند که تحقیقات مقدماتی پلیس در این راستا انجام و فرضیه‌هایی طراحی شد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه دستور ورود پرونده به آگاهی صادر شد تا تیم ویژه عملیاتی آگاهی موضوع را پیگیری کنند، عنوان کرد: پیگیری‌هایی که انجام شد نتیجه حاصله بر این اساس بود که پدر فرد ربوده‌شده تحت تعقیب قضایی است و احتمالاً به اتهام کلاه‌برداری و بدهی که به افراد داشته گروکشی کرده‌اند تا بدهی خود را پرداخت کند.

وی عنوان کرد: بر اساس تحقیقات انجام‌شده، مشخص شد پدر فرد ربوده‌شده در شهرستان جیرفت و فهرج کرمان مقادیری خرما خریداری کرده و پول آن را به صاحبانش پرداخت نکرده است که این افراد بارها پیگیر مطالبه خود بوده‌اند ولی چون اقدامی انجام‌نشده بود دست به گروگان‌گیری فرزند وی زده بودند تا طلب خود را از این فرد بگیرند.

قنبری بیان کرد: با ردیابی این موضوع، تیمی از پلیس استان لرستان در کرمان مستقر شد و با همکاری آگاهی این استان موضوع پیگیری شد که در نهایت معلوم شد پسربچه ربوده‌شده را به زاهدان انتقال داده‌اند.

وی تصریح کرد: یک تیم دیگر از پلیس استان به آن منطقه اعزام و در نهایت رد بعدی بعد از سه روز در شهرستان فهرج گرفته شد که از آنجا به جیرفت در رفت و آمد بودند، بعد از روز چهارم شخصی که اقدام به این عمل کرده بود شناسایی و توسط تیم پلیس استان لرستان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: وی پس از دستگیری، همدستان خود را معرفی کرد که یک نفر دیگر نیز دستگیر شد و در نهایت دو روز پیش موفق شدیم پسربچه ربوده‌شده را آزاد و تحویل خانواده‌اش دهیم.تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: حیدری
    آبان ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۴

    یا خود خدااااا

  2. نویسنده دیدگاه: 110
    آبان ۲۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۸

    خدا قوت دلاورمردان لر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار