سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6608
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » شورای‌ نگهبان ‌نشان داد اسیر مصلحت‌‌اندیشی‌های‌ نابجا نیست
Print This Post
بیانیه جامعه زنان شهرستان دلفان،
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِیدًا اى کسانى که ایمان آورده‏اید، از خدا پروا کنید و سخنى درست و استوار گویید همان گونه که به اطلاع مردم شریف ایران ...

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَقُولُوا قَوْلًا سَدِیدًا

اى کسانى که ایمان آورده‏اید، از خدا پروا کنید و سخنى درست و استوار گویید

همان گونه که به اطلاع مردم شریف ایران رسید، مطابق قانون شورای محترم نگهبان اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری را احراز و اعلام نمود. ما جامعه زنان شهرستان دلفان  برخود لازم می دانیم  تا از اقدام شجاعانه شورای محترم نگهبان تشکر و تمجید کنیم و ضمن حمایت قاطع از تصمیمات نهاد شورای نگهبان در بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره ریاست جمهوری، سایر نامزدهای احراز صلاحیت نشده را به تمکین به قانون و قانون مداری دعوت می کنیم .

ملت ایران اکنون در مقطعی از تاریخ قرار گرفته است که با علمداری جبهه مقاومت، در این پیچ تاریخی باید راهگشای ملت های مستضعف و آزاده دنیا باشد، این مقطع تاریخی، چنان حساسیتی دارد که شاید کوچکترین اشتباه در آن هم خیانتی بزرگ به جریان عدالتخواه باشد.

در این زمان پرهیاهو، جریان های خسته از آرمان خواهی، عدالت طلبی و استکبارستیزی، ویروس مهلک شبهه و تردید را در جامعه می پراکنند تا در آن مامن بتوانند مسیری را برای رسیدن خود به قدرت بجویند.

اقدام شجاعانه شورای نگهبان موجبات سرور و امیدواری امت انقلابی ایران اسلامی به آینده انقلاب و نظام را فراهم آورده است و به یقین این فعل و قول که در زمان مناسب خود انجام گرفته است چشم فتنه و فتنه‌گران را کور خواهد کرد.

بار دیگر شورای محترم نگهبان نشان داد در احراز صلاحیت نامزدها اسیر مصلحت اندیشی‌های نابجا و فشارهای داخلی و خارجی و عظمت و صلاح انقلاب اسلامی و مسلمین را فدای امری دیگر نخواهد کرد و هیچ چیز بالاتر از مصلحت اسلام و انقلاب نیست.

اکنون که آن شورا به وظیفه قانونی خود در احراز صلاحیت‌ها جامه عمل پوشانده است یک بار دیگر نشان داد که نظام اسلامی اهل کوتاه آمدن از آرمانهای انقلاب 1357 که تحت رهبری بنیانگذار کبیرجمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و از پشتوانه رای 98 درصدی ملت ایران برخوردار است، نیست و مصالح ملت شریف ایران و انقلاب اسلامی را بالاتر از هر مصلحت دیگری می‌داند.

بار دیگر در انتها لازم می‌بینیم که از تک تک فقها و حقوقدانان شورای نگهبان که سالها عمر خویش را صرف مجاهدت فی سبیل الله و مقابله با اهل فتنه و انحراف کرده اند تشکر نموده و امیدواریم که اجر مجاهدت آن بزرگواران به توشه اخروی آنان افزوده شود.

ضمنأ به نامزدهای محترم رد صلاحیت شده یادآور می‌شویم که عدم احراز صلاحیت آنان به معنی طرد از نظام نیست بلکه به معنی عدم صلاحیت آنان برای مقام خطیر ریاست جمهوری است، لذا به نامزدها توصیه می‌کنیم که از قانون و حکم شورای نگهبان تمکین کنند تا در این صورت موجبات سوء استفاده دشمنان اسلام و انقلاب را فراهم ننمایند.

در پایان از ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی مصرانه درخواست می نماییم تا با حضور حداکثری و انتخاب کاندیداهای اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها مانند همیشه مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب زده و همه ی دشمنان داخلی و خارجی را بیش از پیش ناکام و مأیوس نماییم.

از درگاه خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله)و اعضای محترم شورای نگهبان قانون اساسی را مسئلت می‌نماییم.             

       جامعه زنان شهرستان دلفان – استان لرستان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار