سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66081
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ازپخش سخنرانی «سران فتنه» در دانشگاه لرستان تا «تهدید» دانشجویان از سوی «فعالان فتنه 88»
Print This Post
حواشي مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان؛

مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با اردوکشی برخی از اصلاح طلبان استان لرستان و همچنین پخش کلیپی از تصاویر و سخنرانی‌های یکی از سران فتنه و تهدید دانشجویان از سوی حامیان فتنه همراه بود.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از لرستان خبر، مراسم افتتاحیه دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان عصرسه شنبه با حضور رحمان قلی زاده نماینده مجلس پنجم و اردوکشی برخی از اصلاح طلبان تندرو استان لرستان از جمله سید عیسی موسوی نژاد نماینده مردم خرم آباد در مجلس ششم و همچنین پخش کلیپی  از تصاویر یکی از سران فتنه و سخنرانی های رئیس دولت اصلاحات  با حواشی همراه بود.

دانشگاه در این مراسم کلیپی از مصدق، بازرگان، آیت الله هاشمی رفسنجانی و سخنرانی رئیس فتنه گر دولت اصلاحات پخش شد که با اعتراض دانشجویان همراه بود و مجری برنامه که موسس این انجمن بود با انتقاد از فضای دانشگاها در سال های گذشته پرداخت.

 حضور برخی افراد سیاسی داخل شهر به دانشگاه سبب اعتراض تعدادی از دانشجویان دانشگاه حاضر در سالن شد که عنوان کردند دانشگاه نباید تبدیل به باشگاه سیاسی شود.

 در پایان این مراسم سید عیسی موسوی نژاد نماینده تندرو و اصلاح طلب خرم آباد در مجلس ششم با در دست گرفتن تریبون خطاب به دانشجویان معترض بیان کرد: من نمی خواستم که در این جلسه حضور پیدا کنم؛ اما به یاری خدا  آنقدر طرفدار رزمنده و جانباز در این شهر دارم که «با یک تلفن می توانم صدها نفر را به اینجا بکشانم».

  وی افزود: اصلا نیاز به حضور در این جلسات ندارم و همین افراد مدعی خواهند دید که طرفداران ما 80 درصد آنها رزمنده ها هستند که در این هنگام یکی از دانشجویان با صدای بلند فریاد زد که باز هم می خواهید آدم بکشید!

 به دنبال اظهارت نماینده مردم خرم آباد در مجلس ششم نماینده هیات موسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان بلافاصله با حضور بر روی سن اعلام کرد که باید یک توضیح را اضافه کنم که در این مراسم حرف های هر کسی غیر از سخنران اصلی جلسه (رحمان قلی زاده) و دانشجویان بدون هماهنگی با من که مسئول برگزاری مراسم هستم بوده است و هر سخن دیگری را از طرف انجمن اسلامی نمی پذیریم.

 اسکندر نوروزی نماینده هیات موسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در حالی از بی اطلاعی از بیش از 30 نفر از سیاسیون داخل شهر به دانشگاه اظهار بی اطلاعی می کرد که برخی عنوان کردند این افراد توسط رئیس و معاونان دانشگاه دعوت شده اند.

  نماینده هیات موسس انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان پس از شش سال تاسیس شد اما بر خلاف تمام جوسازی هایی که در این یکسال شد اعلام می کنیم که این انجمن نه برای آشوب و فتنه بلکه برای تعقل، خرد و منطق آمده است.

نوروزی در حال در صحبت های خود حرف از خرد و عقل و منطق می زد که دقایقی بعد از حرف هایش فضای سالن توسط هم فکرانش به سمت تهدید رفت.

از دیگر حواشی این مراسم که می توان به آن اشاره کرد پخش کلیپی از طرف انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان بود که بخشی از محتوای آن حاوی تصاویر و سخنرانی های رئیس دولت اصلاحات  و از سران فتنه بود.

 درگیری بین حراست دانشگاه و افراد سیاسی که از شهر وارد دانشگاه شدند نیز از دیگر حاشیه های این مراسم بود.

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار