سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66174
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بیش از۲۰ درصد معابر سطح شهر نورآباد خاکی است
Print This Post
ستاری شهردار نورآباد:

شهر نورآباد ۶۹۱ هکتار وسعت دارد که کل شبکه معابر آن یک میلیون و ۷۴۹ متر مربع است که از این میزان یک میلیون و ۳۱۲ میلیون متر مربع شبکه سواره رو و ۴۳۸ هزار متر دیگر نیز شبکه پیاده رو است.

uvs151107-005

به گزارش سلام دلفان محمدحسین ستاری  در گفت و گو  با کاسی افزود: شهر نورآباد ۶۹۱ هکتار وسعت دارد که کل شبکه معابر آن یک میلیون و ۷۴۹ متر مربع است که از این میزان یک میلیون و ۳۱۲ میلیون متر مربع شبکه سواره رو و ۴۳۸ هزار متر دیگر نیز شبکه پیاده رو است.
به گفته وی ،در سال گذشته ۴۰ درصد معابر شهر نورآباد به صورت خاکی بود که با اقدامات انجام شده در نیمه نخست سالجاری این آمار به ۲۰ درصد کاهش یافته است.
ستاری ادامه داد : قیر مورد نیاز آسفالت تمامی شهر نورآباد خریداری شده و وضعیت آب و هوایی اجازه انجام کار عمرانی را به ما نداد اما امیدواریم در سال آینده تمام معابر شهر نورآباد را آسفالت نماییم .
به گفته وی ، بیش از ۱۱ هزار تن آسفالت با اعتبار بیش از ۲۷ میلیارد ریال خیابان ها و کوچه های شهر نورآباد آسفالت شده است .
ستاری همچنین به طرح اصلاح نوسازی پیاده روهای شهر نورآباد اشاره کرد و گفت : بیش از یک میلیارد و ۴۱۳ میلیون ریال جهت پیاده رو سازی در خیابان های بهارستان و آزادگان شهر نورآباد هزینه شده است .
شهردار نورآباد افزود : همچنین مبلغ پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال جهت بهسازی و نوسازی خیابان امام شهر نورآباد صورت گرفته است .
شهر نورآباد مرکز شهرستان دلفان با ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان لرستان واقع شده استDSC00269

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار