سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66194
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۵۷ نظر
خانه » اخبار برتر » عکس/ حضور داوطلبین مجلس در همایش بزرگداشت « تُرکه میر»
Print This Post
گزارش تصویری؛

عصر پنجشنبه چند تن از داوطلبین انتخابات مجلس دهم در همایش بزرگداشت شاعر و عارف لک زبان ” تــرک امیــــر” حضور یافتند.

photo_2015-11-13_11-31-32photo_2015-11-13_11-33-30 photo_2015-11-13_11-32-25

عکس: علی یوسفی

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: سعید
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۴

  زنده باد بسیجی و جانباز دوران دفاع مقدس جناب آقای دکتر سیروس کاظمی راد

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۵

   انشاا.. ایشان با صد هزار و بلکه بیشتر رای به مجلس میرود!!!!!به همین خیال باش جانم البته رییس اداره اموزش و پرورش زنده با باشد با معاون پرورشی ایشان رای اوردشان قطعیه با ان انتصابها که همهگان میدانند

   • نویسنده دیدگاه: سعید
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۵

    مسلم است شخصی که مسولیت اداره ای با بیش از 2000 پرسنل را به عهده بگیرد،هرگز نمی تواند رضایت همگان را جلب نماید.

    • نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
     آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۳

     چرا خانواده کاظمی در دور گذشته باوجود کاندیداهای دلفانی اقایان چراغیان .رستمی .عبداللهی و…..جانب یک غیر بومی را گرفتند .مگر نه اینکه این مردم نجیب از اول انقلاب خانواده شما را همیشه یک پای انتخابات میکردند .ایا ا موضع سیاسی این خانواده دهن کجی به مردم دلفان نبود ؟چگونه میخواهید این مردم را قانع کنید ؟ایا شما با طرفداری از اقای سوری ارادت و محبت چندین ساله مردم دلفان را به خود زیر سوال نبردید؟

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۰

      دست در دست هم دهیم به مهر کاندیدا معرفی کنیم 3 رقمی (ببخشید که نه قافیه داشت نه ردیف ولی واقعیت که داشت !) امسال همه با هم از هر خیابان یک نفر را نامزد می کنیم تا بتوانیم به رکورد جاودانه 3 رقمی دست یابیم مطمئنا همه نامزدها نیز 95 درصد ارا را کسب خواهند نمود و عمرا اگه همه الشتری ها به نفع طاهرنیا انصراف دهند امسال مجلس مال دلفان است خود به خدا !

     • نویسنده دیدگاه: سارا
      آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۵

      دوست گرامی شما چرا حضور یک کاندیدا(جناب آقای سوری) را در منزل یکی از خانواده های کاظمی که برای تبلیغ و جذب آرا خانواده های کاظمی برگزار شد واین یک امر عادی در زمان انتخابات می باشد را به همه ی خاندان کاظمی نسبت می دهید از طرفی قطعا این موضوع را هم میدانید که این جلسه از طرف اکثریت خانواده کاظمی مورد انتقاد و بی اعتنایی قرار گرفت و کسب آرای حداقلی که اقای سوری از نوراباد داشتند خود گواه این حقیقت است که 99 درصد فامیل کاظمی به غیر بومی رای نداند و الشتر همیشه این میزان رای را در ادوار گذشته نیز از نوراباد داشته و خواهد داشت به خاطر خانواده های محترم الشتری که ساکن نوراباد هستند.
      اگر علت انتخاب نماینده از شهرستان الشتر را خوب بررسی بفرمایید به خاطر تکثر کاندیدا ها و عدم گذشت و همدلی آنان در دور قبل بود که جناب آقای حاج شیخ علی کاظمی رحمة الله این خطر را بلافاصله در ک نمود و با انصراف خود دیگران را نیز به تجمیع و ائتلاف دعوت کرد ولی متاسفانه غرور و خودبزرگ بینی عده ای شاید کم تجربه فضارا برای کاندیدا الشتر باز کرد و آنان نیز با ائتلاف خود از این فرصت مناسب استفاده نمودند.
      واقعا خودمان قضاوت کنیم آیا جز این هست؟

    • نویسنده دیدگاه: امین
     آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۴

     جناب …..از شما که ان پست مهم را در اداره گرفته اید انتظاری بیش از این نیست ولی مدیونی همیشه از موضع حق حرف بزن نه به خاطر پستی که چند ماه دیگر باید بدهی یک نفر دیگر معامله رییس اداره با الشتر خدا شاهده یک معامله صد درصد باخت باخت برای ایشان بود حالا مهرماه ببین با ….. خواهد رفت این خط ____- این هم نشان@@@

     • نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
      آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۶

      امین جان والله پست ندارم نگرفتم و نخواهم گرفت اما متعصب دلفانم و به یاد میاورم ادوار گذشته که این مردم ساده ونجیب چگونه به شما خدمت کردند و شما با باز کردن پای سوری به نوراباد چگونه جواب محبت انها را دادید .تمام کاندیداهای دور گذشته دلفان همه اهل نوراباد و همه هم با سوادتر از سوری بودند .اما چرا شما به انها التفاتی نکردید والشتریها را به انها ترجیح دادید .و حالا که محمدی نیستن کی گفته خانواده شما باید همیشه یک پای انتخابات باشند ؟به نظرم رای دادن به اذناب محمدی و کاظمی نشان جمود فکری مردم دلفان است و امروزه در هر خانواده این شهر جوانی تحصیل کرده و برازنده برای نمایندگی مجلس داریم .پس چرا به انها میدان ندهیم ..

      • نویسنده دیدگاه: امین
       آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۳

       دوست عزیز دلفانی نظر بنده خطاب به نظر اول جناب س ک بودکه رییس …فناوری اموزش و پرورش هستند واز از نزدیکان رییس اموزش و پرورش هستندمتاسفانه این پایگاه مثلا اصولگرا از بس نظرات را سانسور میکند که معلوم نیست کی به کیه و البته بنده

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۰

  فقط جناب عالی رستمی این را همه میدانند

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۵

  ما مردم دلفان باید به کاندیدایی رای بدهیم که موافق با دولت تدبیر و امید باشد،تا بتواند با استفاده از نفوذ خود در کابینه ،اعتبارات ویژه ای را برای شهرستان محروم دلفان جذب کند….
  ما مردم دلفان بودیم که در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با حمایت قریب به 90 درصدی خود از دولت تدبیر و امید، رتبه اول حمایت از دکتر حسن روحانی را در ایران اسلامی بنام خود رقم زدیم ….حال با یاری خداوند به کاندیدای طرفدار آقای روحانی( جناب آقای دکتر سیروس کاظمی)رای خواهیم داد….

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۴

   سلام بزرگوار
   دولت تدبیر خودش هم وامونده چکار کنه چه رسد به طرفدارش
   خنده داره والله

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۷

    بله گندی که دولت قبلی بالا آورد مشخص بود که دولت تدبیر و امید توش میمونه.البته به وضوح داریم می بینیم یواش یواش اوضاع مملکت رو دارن سر وسامون میدن.همین ظریف یه تنه دنیا رو حریفه… شک ندارم دو سال دیگه هم طول میکشه تا مقداری از این بدبختیها کاهش پیدا کنه البته باید مجلس هم با دولت هم قدم بشه. پس موظفیم آگاهانه و با تدبیر کاندیدایی که دولت روحانی از اون حمایت میکنه رو یاری کنیم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۷

   اشتباه میکنید! یکی ازکارکردهای مهم مجلس نظارت بر عملکرد قوه مجریه است، اتفاقا نظارت دقیق و موثر و بدون اغماض زمانی اعمال میشود که ناظر و مجری از یک طیف فکری نباشند- هیچ منطقی جز نگاه رابطه مدار و نه قانونمدار پشت این حرف شما نیست!!! نماینده باید بر تخصیص بودجه و توزیع آن نظارت دقیق داشته باشد وابتدا برای احقاق حق استان ازکشور و سپس حق شهرستان از استان با دلیل و برهان تلاش نماید نه با پارتی ولابی و….. چونکه اینگونه کارها از اساس باطل بوده ،وانگهی دیگران صد البته برای اینگونه کارها زرنگ ترند!

 4. نویسنده دیدگاه: شهروند دلفانی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۴

  رستمی فقط رستمی مرد توانا و مورد اجماع دلفان است بس و حرف اول را میزند و انشالله نماینده دور اینده است بقیه همه زیر ده هزار دارند تازه اگه تایید بشن که بعیده

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۲

   اگه به گفته “شهروند دلفانی”،کاندیدهای دلفانی هر کدوم حدود 10 هزار رای بیارن،خوب دیگه واسه عالی رستمی طرفداری نمی مونه.
   مگه دلفان چند رای داره که هر کاندید 10 هزار رای ببرن، و در نهایت عالی هم با آرای باقیمانده پیروز بشه!!!

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۷

  باسلام خدمت همشهری عزیزلظفا از طرف خودت فقط حرف بزن ونظر بده که برای من محترمه نه همه دلفان ،من به عنوان یه فرهنگی شخصیت و افکار دکتر سیروس کاظمی رو می پسندم . ضمنا اگر بخواهیم پیشبینی منطقی انجام دهیم میبینیم مردم فهیم شهرم با دادن رای بالای به دکتر روحانی نشان دادن وضع کشور و شهرمون رو به خوبی درک کرده ومیدانن در این اوضاع خراب دلفان چه ازلحاظ بیکاری و… چه کسی بهتر می تواند با ارتباطات سالم خویش با دولت به آبادانی شهرم کمک کند .

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۶

   ره اورد دولت تدبیر و امید استخدامهای لجم کسیخته غیر بومیان بود برای شهرمان و جوانان خودمان دارند مگس میپرونن

   • نویسنده دیدگاه: دلفانی
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۲

    در پاسخ به آبان باید بگم که درسته که الان دولت تدبیر و امید قدرت را در دست دارد،ولی فعلا نماینده دلفان یک غیر بومی است که متاسفانه تعداد کثیری از الشتری ها رو در دلفان بکارگیری کرده.ازجمله: تمامی 14 پرسنل جهاد کشاورزی میربگ، (فرهاد آباد)متاسفانه الشتری هستند…

    خوب انشالله این بار مردم دلفان با انتخاب یک نماینده همسو با دولت تدبیر و امید(دکتر سیروس کاظمی راد)جلوی این حمله غیر بومی ها به ادارات دلفان را می گیرند.

 6. نویسنده دیدگاه: بی طرف
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۷

  جناب شهروند دلفانی اگر ممکن است بفرمایید از کدام اجماع دلفانی ها صحبت می کنید تا ما هم بدانیم؟! این آقا موضع گیری و خط مشی مشخصی ندارند و در هر زمان که شرایط برایشان مناسب باشد و یک جناح را قدرتمندتر ببینند با آن هماهنگ می شوند و علاوه بر آن؛ افکار ایشان یادآور تفکرات برخی از مسئولین دولت قبلی است که در اواخر حکومتشان حتی به مخالفت با رهبری پرداختند. ایشان در دوره قبلی خود را از اقوام و نزدیکان جناب… می دانستند ولی در حال حاضر چون آن شخص به دلیل …..که خودتان بهتر می دانید در…. به سر می برند منکر این خویشاوندی می شوند. جالب تر از همه اینکه اخیرا برخی از اطرافیان ایشان وی را اصلاح طلب معرفی کرده اند!!!!! ماهیت این فردبرای همگان مشخص است و روز به روز مردم او را بهتر می شناسند.
  …..

  • نویسنده دیدگاه: رستمی
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۱۳

   دوست خوب بانهایت احترامی که برای آقای دکترکاظمی قایلم اما ایشان نورآبادی نیستن متولد وبزرگ شده کوهدشتن مردم خاطره خوبی ازغیربومیها ندارن ……..درثانی بااطمینان کامل دلیل رای بالایی که آقای روحانی از نورآباد آوردند بخاطراینکه ایشان خودرایاور رهبری میدانست وآخرین حکمش را ازدست رهبرعزیزمان گرفتند به ولله 90درصد اصلاح طلبان نورآباد به آقای روحانی رای ندادن وقتی که روحانی رای آورد همه مث ….. به به به وچهچه اعتدال افتادن رای روحانی رای عده ای بی ادعا بود نه عده ای که کوچکترین نقشی درپیروزی روحانی نداشتند’اصلاح طلبان،

   • نویسنده دیدگاه: آگاه
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۸

    تعصب کورکورانه شما باعث شده هر حرف …..اولا آقای دکتر کاظمی نورآبادی اصیل اصیل هستند.دوما ایشون بخاطر اینکه در پست های مهم و در سطح مدیریت کلان مسئولیت داشتند از جمله مدیرکل بهزیستی استان مجبور بودن که ساکن خرم آباد باشند که همانطور که دیگر عزیزان این دیار که ساکن تهران و دیگر مناطق هستند.. ضمنا شخصیت عالی رستمی ….هستش بهتره با این صحبتها بدترش نکنی…مراسم تشییع و وداع با پیکر مطهر آل کاظمی نشون داد که خانواده بزرگ کاظمی چقدر محبوبیت دارند

   • نویسنده دیدگاه: بی طرف
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۷

    جناب رستمی
    1_دکتر سیروس کاظمی راد،پدر وپدربزرگش متولد و ساکن روستای گلباغی بوده اند.(پدر بزرگ ایشان مرحوم شیخ لطفعلی کاظمی عاقد بوده اند و خطبه عقد اکثر زوج های منطقه را جاری نموده اند. بزرگان و ریش سفیدان منطقه از این جریان مطلع اند.)
    2_خانواده کاظمی در دوره قبل بیشترین تلاش را برای اجماع و اتحاد کاندیداهای دلفان انجام دادند. (اکثریت خانواده های کاظمی در دوره قبل به کاندیداهای دلفانی رای داده اند.)
    3_در مورد رتبه آقای شهاب کاظمی ادعای شما صحت ندارد و شما میتونید نتایج انتخابات شورای گذشته رو از همین سایت سرچ کنید.
    4_اکثریت اصلاح طلبان دلفان هم طرفدار دکتر روحانی بودن،شما چگونه مدعی شدید که 90 درصد اصلاح طلبان دلفان حامی دکتر روحانی نننبودند.(پس چرا اصلاح طلبان در این مدت پست هایی را عهده دار شده اند.)
    مردم آگاه و منصف هستند و خودشان قضاوت می کنند.

   • نویسنده دیدگاه: siamak
    آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۱۱

    با سلام خدمت دوست عزیز
    سوالی داشتم از خدمت شما لطفا پاسخ دهید.
    چطور و از روی کدوم آمار با این قطعیت اعلام می کنی که 90 درصد اصلاحات دلفان به روحانی رای ندادن؟
    یا اینکه آدم بی اطلاعی هستین و دروغ پرداز که قسم شرعی خوردن برات مثل آب خوردنه یا اینکه دور از جون چشم بصیرت نداشتی که ببینی بعد از اعلام شورای نگهبان اجماع اصلاحات دلفان بر روی این کاندید شکل گرفت.چطور به خودت حق میدی که با این قاطعیت قسم یاد کنی ؟ لطفا اگه مدرکی دال بر اثبات این ادعا داری نشون بده که همه به کذب بودن اصلاحات دلفان پی ببریم یا دروغگویی شما اثبات شود؟ با تشکر

   • نویسنده دیدگاه: محک.الف
    آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۱۵

    1- از حرفات معلومه که نه تنها احترامی براشون قائل نیستی بلکه یه دشمن بی اخلاق و دروغگویی
    2- ایشون نورآبادی الاصل هستن و مثل همه ما برای پیشرفت به مرکز استان و پایتخت رفتن
    3- اسم بردن اشخاص عین بی اخلاقیه و سلام دلفان هم متاسفانه بر خلاف رویه همیشگی کامنت رو عینا منتشر میکنه. برو از بزرگترات بپرس پدر این شخص کی بوده، برو بپرس تا بدونی دلفان رو در استان با چند اسم میشناختن که یکیش ایشون بودن
    4- بقیه حرفاتم برای پرهیز از تصدیع بی جواب میذارم

 7. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۸

  آب زنید راه را هین که نگار می رسد………مژده دهید باغ را بوی بهار می رسد
  مردم شریف دلفان به عقلانیت و تدبیر رای خواهند داد،دکتر سیروس کاظمی شخصیتی که با داشتن سابقه مدیریتی درخشان و سواد علمی، انتخاب مردم دلفان و سلسله خواهد بود.

 8. نویسنده دیدگاه: بی طرف
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۳

  با سلام لطفا توضیح بدید دلیل تایید نکردن کامنت بنده چی بود

 9. نویسنده دیدگاه: علی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۳

  زنده باد برادر سرافراز بسیجی و جانباز هفت سال دفاع مقدس پزشک و مدیر توانا دکتر سیروس کاظمی راد.انشاءاله که مرد عمل و کوششی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۵

   علی جان! دفاع مقدس 8 سال بود! لااقل این موردو راست میگفتی!!!!!

   • نویسنده دیدگاه: سعید
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۳۴

    اولا 7 سال و 8 سال زیاد مهم نیست….
    دوما این حرفای داش علی کجاش دروغه،مگه دکتر سیروس بخاطر شما تو جبهه پای راستشو از دست نداد؟؟؟؟؟ (این مهمه)
    الکی کسی رو به دروغ متهم نکن…..

 10. نویسنده دیدگاه: سکوت
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۶

  با سلام خدمت همگی .امسال قراره چراغی با اقای غلامی یکی بشن و قطعا پیروز خواهند بود. و اونایی که انتخابات قبلی یه شب قیل رای گیری شب نامه پخش کرده بودند و جایی یا بهتر بگم فرصتی برای باز گشت افکار مردم نمونده بود با پیگیری های لازم از منبع موثق تایید و عدم صلاحیت خواهد خورد.اینو به طرفداران نامبرده اطلاع رسانی بفرمایید. ضمن اینکه حتی خودش فعلا از این موضوع اطلاع نداره و لازم بذکر هستش که سال 91 بود که از نامبرده شکایتی با دلایل و مدارک کافی جمع اوری و به شورای نگهبان اریال گردید.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۱

   تو دیگه چی میگی

  • نویسنده دیدگاه: سینا
   آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۵۲

   اتفاقا یک نامه سرگشاده آقای چراغیان درجواب سی دی انتخاباتی آقای رستمیان نوشتند که لبریز از پرخاشگری وناملایمی بود که بخاطرحفظ حرمتها بی جواب ماند اما یک روزقبل ازانتخابات پیامکی عمومی باعنوان رستمیان به نفع چراغیان کنار رفت که بلافاصله گزارش شد ،آقای رستمیان دورقبل خیلی مظلوم واقع شدن ومورد آماج شب نامه ها وتخریبهای ناجوانمردانه قرارگرفتند ودرآن سی دی که نقطه قوت وبرنامه های ایشان بودند وانتقاداتی ازنحوه مدیریت استان وشهرستان لحاظ شده که هیچ اثری ازتخریب نبوده،اما این رابدانید عالی کماکان بردلها حکومت میکند7اسفند همه درخشش این سرباز جان برکف نظام ورهبری خواهیم دید،انشاالله

   • نویسنده دیدگاه: دلفانی
    آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۵

    عزیزم ان نامه سر گشاده از سوی دوستان رستمی جواب داده شد .در ثانی اقای رستمیان و همه استان اعم از دوست ودشمن ورقیب سیاسی و ……. به صداقت و پاکی اقای چراغیان اذعان دارند .و اقایان سینا و سکوت لطفا جو انتخابات را متشنج نکنید در ضمن اقایان رستمیان و چراغیان در دور قبل هر دو مظلوم واقه شده واز یک سوراخ گزیده شدند .

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۰

  مطمئن باشید و باشیم که این دور کسانی که کوچکترین مشکلی هم داشته باشند با درایت شورای محترم نگهبان جایی برای انتخاب نخواهد داشت باید کمی واقع بین باشیم و همگی خوب میدونیم در حال حاضر وضعیت رستمیان و اختلافش با بقیه در چه سطحی است و نیاز به تعصب کورکورانه نیست و از هر کسی بپرسی اوضاع کار دستت میاد پس کاندیدایی که اقبالی ندارند لطفا برای جلوگیری از زمین خوردن نوراباد خودشون کنار برن تا اینبار الشتر مثل دور قبل برای ما تصمیم گیر نباشه اینها واقعیتهایی بود که مطرح شد حالا ممکنه برخی نخواهند با واقعیتها کنار بیایند که برایشان ثابت خواهد شد و ممکن است خیلی دیر یا زود به حرف ما برسند

 12. نویسنده دیدگاه: نوید
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۳

  هركسی كه امسال پیروز بشه اگه بتونه كاری برای قشر دلفان انجام بده آدم لایقیه. ولی مشكل اینجاس ك هركسی این توانایی رو نداره و اكثرشون ب فكر منافع خودشونن. بنظرم تنها كسی كه میتونه دلفان رو سرفراز كنه جناب دكتر سیروس كاظمی هستن كه از همه نظر برتری داره.
  درود بر دكتر سیروس كاظمی و نه هیچ كس دیگه كه حضورشون همه جا باعث افتخار و دلگرمی ماست.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۰

   به عنوان یک تحلیل گرانتخاباتی جنا ب دکترسیروس کاظمی به همان اندازه ای که مرادمرادی دردورگذشته رأی آوردایشان همان مقداربایه کم بالاوپایین رأی می آورند

   • نویسنده دیدگاه: نظری
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۵

    واقعا حیفه تحلیلگر قدری مثل شما اینجا زندگی کنه! موندم بینم چطور تا الان کشف نشدی استاد؟!!! بابا برو اون ور آب اینجا چی کار میکنی!
    آفرین و آفرین؛ صدآفرین!
    بر چنین کشف ثقیل الباوری
    مانده‌ام انگشت بر لب از کجا
    کرده‌ای این کشف، خیلی محشری
    تخم کفتر خورده‌ای ای ناقلا
    کاین چنین افکار را می‌پروری؟
    من گمانم وحی بر تو می‌شود
    مرگ من… جان قلی… پیغمبری؟
    پس اگر نه این همه اسرار را
    از کجای خویش در می‌آوری؟

    آخه بنده خدا معلوم هست چی داری میگی؟ از قیاست خنده آمد خلق را…

 13. نویسنده دیدگاه: دلفانی میگه
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۲

  چراغیان از مفاخر زاگرس است و از نخبگان سیاسی و مورد وثوق اکثریت چهر های شاخص اصولگراو اصلاح طلب استان است و ایشان به طور حتم کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه سلسله ودلفان است و این روزها به دور از هیاهو شاهد نظر مثبت مردم به وی و گرایش روزافزون اصولگرایان به سمت وی هستیم .نماینده این دوره قطعا از بین اقایان چراغیان .طاهرنیا و کاظمی خواهد بود

 14. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۹

  فقط دکتر میرزائیان وبس

 15. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۳

  مشخصه چه اندازه به این خانواده ی بزرگ که شما با ……خطاب می کنید حسادت می ورزید، تا کور شود هر آن کس که نتواند دید، هرچند بینشون اختلافاتی هم هست ولی خب هر آدم عاقلی میفهمه بین اعضای خانواده هم اختلاف و رنجش پیش میاد حالا که صحبت از خاندانی بزرگه، به امید خدا هم چنان بزرگ خواهند ماند، امیدوارم دکتر کاظمی هم پیروز انتخابات شوند، اگر هم این اتفاق نیفتاد سر سوزنی به این خانواده ی بزرگ آسیب نمی رسه، چون انتخابات برد وباخت داره.

 16. نویسنده دیدگاه: دلفانی تعصبی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۱

  بعضی از این آقایان دوره های قبل خودشان را محک زده‌اند ومردم انتخابشان نکرده‌اند دیگه زورزدن نداره! تو رابه خدا باز هم رای نورآباد . را حرام نکنید در ضمن این دوره محال است مردم غیور نورآباد بگذارند الشتر پیروز شود. محال!

 17. نویسنده دیدگاه: بسیجی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۳

  فقط نیروی جوان و تحصیل کرده و بسیجی رضا رضایی

 18. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۷

  مدیرمحترم سایت وهمشهریان عزیزچندتا سوال ذهنم ودرگیر کرده ومث خوره روحم را بقول هدایت میخورد ومی تراشد
  1 درتصاویرموجود شمایل مبار ک جناب معاونت سیاسی استاندار وقت داماد حضرت آیت الله حضرت آقا امین الله رضوانی حفظ الله دامته برکاته ورودیدم یناگاه درخاطرات خویش دویدم که 20سال پیش نیز دیده بودم آن جناب عالی مقام را وچیزی که برایم سوااااال بود دراین 20سال کجا بودند وچه دستاورد وکمک ومساعدتی به من وامثال مردم نگون بختم کردند که اینک سینه سپرکرده و داعیه نجات دلفان بسر دارند
  2 : این عالی جناب کت قشنگ بی دغدغه که یکی میگوید کوهدشتی و آن ذیگری دلفان و برخی نیز خرم اباد وتهرانی خطابش میکنند تا بحال کو وکجا بودند آیا میدانند ومیبینند در سه دوره نمایندگی آن شیخ و دودوره این حجتت السلام آنچه نصیب ماازپیشرفت حاصل شد فقرو بیکاری و دردمندی دلفان بوده وهست من بعداز 40 واندی عمر و23سال خدمت میز ونیمکت تا کنون چهره زیبای بی خط و صور نازک و ناپریشش را ندیده بودم الا امشب در این سایت که گویا مدعی وطنی بودن دلفان است و به صد یقین منکر کوهدشتش با این حال تمام ایران سرای من است
  3:از شما دوبزرگوار فهمیده واصیل ونجیب خواهشمندیم به فکر نجات جوانان بیکار دلفان باشید شماها هم در کنار مردم بمانید وآنکه رااقبال عمومی وآرای بیشتری دارد مساعدت ویاری و کمک کنید خوشبین به نظرات احساسی برخی اطرافیان نباشید همت کنید سربلند وسرافراز ازاین آزمون بیرون آیید نه مثل دور قبل که برخی در توهم وروییا بودند وحاصل آن این شد که 4سال دیگر مردم دلفان خانه نشین وانتخابات وانتصابات و استخدام ها از ان برادر کوچک سلسله شد بیایید بخاطر خدا وسربلندی نظام وعزت سلسله ودلفان متهد ویکصد بدوراز تفرقه فقط برای مردم دلفان باشید

  • نویسنده دیدگاه: س
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۳

   سلام وعرض ادب خدمت همشهری وهمکار گرامی
   این دکتر عزیز که چهره اش را زیبا وبی خط ونازک توصیف کردید همچین بی خط هم نیست بزرگوار یک پایش را یادگاری درجبهه حق علیه باطل جاگذاشته آن هم در دوران نوجوانی بی منت و فقط برای رضای خداوند،شک نکن دکتر کاظمی به خاطر مردم مظلوم دلفان پا پیش گذاشته که با ارتباطی که با دولت محترم دارد کمک حال مردم باشد ،لطفا به کاندید همیشه بازنده ات بگودست ازتخریب وسر مظلوم مردم این شهر بردارد.

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۱

  آقایان کاظمی چرا دوره قبل دلفان را زیر پا گذاشتید وباعث 4سال ظلم در حق مردم شدید؟ حال با چه رویی از مردم توقع رای دارید؟

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۲

   دمت گرم…….لایک داری…..

  • نویسنده دیدگاه: کاظمی
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۵

   میدونم به خیال خامت میخوای زرنگ بازی در بیاری و روی کثیف سیاست رو نشون بدی
   اما اگر دین داری یا آزاده ای یا اخلاق داری یا شعور و وجدان، اینو بفهم که فقط چند نفر از خانواده کاظمی به سوری رای دادن. بنابراین تهمت نزن. البته اینم بفهم که همون چند نفر چنین قدرتی داشتن. حالا اگر اتحاد و اتفاق باشه که خدا رو شکر و به کوری چشم دشمنان داریم ببین چی میشه. میدونم که از همین میترسی.

  • نویسنده دیدگاه: نورآبادی
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۴۳

   خانواده کاظمی دوره گذشته بیشترین تلاش رو واسه اتحاد دلفان انجام دادن،کسی که باعث برد الشتر شد، کاندیدهایی بودن که با وجود اطلاع کامل از باختشون،به خاطر معروفیت و شهرت طلبی ،حاضر به اجماع با یکدیگر نشدن…
   مگه کاندیدهای دوره گذشته مدعی برد نبودن؟؟؟

 20. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۵

  به نظر بنده عالی رستمی بیخودی داره زور میزنه سه دوره است که انتخاب نمیشه بابا بزار یک نیروی شناخته شده مثل دکتر کاظمی بیاد روی کار که همگی اونو میشناسن.خانواده کاظمی خیلی شناخته شده هستن.در ضمن آقای احمد کاظمی خداییش جدای از باند بازی مدیری لایق وتوانا میباشد که روی نیروی بومی بسیار تاکید دارند.امسال آموزش وپرورش نورآباد از لحاظ پیشرفت در استان مقام اول راکسب نمود واین نشاندهنده مدیریت ایشان میباشد.

 21. نویسنده دیدگاه: احسان کاظمی
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۸

  جناب آقای رستمی بزرگ
  اولا خدمت شما عرض کنم که ما مفتخریم که در بین مردم عزیز دلفان زندگی میکنیم و همیشه مردم عزبز به خانواده های کاظمی لطف داشته اند و ما هم تا بتوانیم این بزرگواری و لطف مردم گرانقدر رو جبران خواهیم
  من از طرف شهاب کاظمی از همین جا از همه عزیزانی که نسبت به ایشان و خانواده ما لطف داشتن کمال تشکر و قدر دانی رو داریم و امید است بتونیم محبت و انسانیت همه بزرگان رو به نحو احسنت جبران کنیم.
  در ضمن نتیجه اصلی انتخابات رو از همین سایت میتونید سرچ کنید

 22. نویسنده دیدگاه: جناب خان
  آبان ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۶

  دوستان عزیز، برای تصمیم گیری بهتر لطفا درجات علمی و سوابق کاندیدای مورد نظرتون رو برای دیگران شرح بدید و – روشن سازی – کنید که کاندیدای مورد تظرتون چه خصایصی داره تا مردم درست تصمیم بگیرند
  حقانیت در روشنایی به ثمر می نشیند.

 23. نویسنده دیدگاه: اعتدال
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۰

  باسلام خدمت خوانندگان محترم ازتخریب یک دیگر بپرهیزید.تمام کاندبدهای احتمالی نورآبادی ازافرادشریف می باشند .خاندان آل کاظمی هم مردمی محترم هستنداماعملکردچندفعلی آقایان کاظمی درآموزش وپرورش ولجاجت آنهادرانتخاب ریس شدن آموزش وپرورش وحمایت از نماینده غیربومی دردوره قبل ودرحال حاضرهماهنگی بانماینده وخودراوابسته دانست ونیروی سوری دانستن ضربه بسیارسنگین سیاسی به آنهازده ودرافکارعمومی بخصوص قشرفرهنگی سازمخالف مدیرفعلی به رااست امااینکه موقعیت کدام یک ازعزیزان بهتراست موضوع است که به این زودی نمی شود درباره آن قضاوت کرد

 24. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۱

  سوابق

   نام و نام خانوادگی: علی چراغیان

  تاریخ تولد:۱۳۴۰

  مدرک تحصیلی: کارشناس ارشد علوم سیاسی

   

  فعالیت های علمی آموزشی:

  – مدرس دانشگاه در رشته علوم سیاسی

  – تدریس موضوعات اعتقادی و سیاسی در سپاه و بسیج بعنوان مربی

  – نگارش مقالات مختلف و درج در نشریات استانی و کشوری

   – دریافت تندیس فارغ التحصیل تلاشگر در رشته علوم سیاسی مقطع کارشناسی ارشد

  – برگزاری صدها جلسه پرسش و پاسخ و سخنرانی در مراکز آموزشی و دانشگاه ها

   – کارشناس سیاسی صدا و سیمای مرکز لرستان در برنامه های مختلف تحلیل مسائل روز

    – شرکت و سخنرانی در همایش های علمی استانی و کشوری

   

  فعالیت های اجرایی:

  – معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از سال ۸۷ تا ۹۰

  – سرپرست معاون سیاسی امنیتی استان لرستان

  – مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری لرستان

  – مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری لرستان

  – سرپرست اداره حراست استانداری لرستان با حفظ سمت مدیر کل سیاسی انتظامی

  – سرپرست مرکز اطلاعات و اخبار استانداری لرستان با حفظ سمت مدیر کل سیاسی انتظامی

  – معاون ادارات و کارخانجات ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با حفظ سمت معاون سیاسی امنیتی 

  – سرپرست هسته گزینش استانداری لرستان با حفظ سمت معاون سیاسی امنیتی

  – رئیس و عضو کارگروه تشخیص صلاحیت و رتبه بندی وکلا، مشاوران، کارشناسان و مؤسسات حقوقی استان لرستان

  – رئیس کارگروه فرهنگی اجتماعی استان لرستان

  – رئیس کارگروه بانوان و خانواده استان لرستان

  – مدیر کل پدافند غیر عامل استان لرستان

  – عضو ستاد برنامه ریزی استانداری لرستان

  – دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان لرستان

  – رئیس هیأت امنای مجموعه ورزشی کارگران خرم آباد

  – دبیر شورای اقامه نماز استانداری لرستان

  – دبیر شورای عالی ایرانیان خارج از کشور استان لرستان

  – معاون سیاسی سپاه منطقه لرستان حدود ۶ سال

  – سرپرست نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه دلفان حدود ۴ سال

  – مسئول سیاسی نمونه سال ۱۳۸۳ نیروی مقاومت بسیح

  – معاون فرمانداری دلفان حدود ۲ سال

   – حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل حدود ۳۰ ماه با شرکت در عملیات های بدر و نصر ۸
  * تالیفات جدید: مردم سالاری دینی و لیبرال دموکراسی – قدرت نرم انقلاب اسلامی ایران و اثرات آن – مشارکت سیاسی در نظام مردم سالار دینی – اصلاحات در آئینه رفتار علوی – نقش مردم در شکل گیری مجلس کارآمد – اهداف سیاسی استراتژیک عراق و حامیان او درجنگ تحمیلی _ ایجاد اشتغال اولویت اول لرستان

  • نویسنده دیدگاه: نام شما
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۶

   آقای نام شما واحتمالا میربگی ایشون با این قیافه عبوس وحق به جانب…. چند دوره دیگر هم کاندیدا شوند رای نخواهند آورد،حالا میشه بفرمایید نتیجه این همه مسئولیتی که به یا راست پشت سر هم ردیف کردی برای دلفان فلک زده چی بوده

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۴

    دوست عزیز! اینها نشانه توانمندی وصلاحیت ایشان است، عقل اقتضا میکند که شما هم حسادت و کینه توزی را کنار گذاشته ومردم را در جهت انتخاب توانمند ترین تشویق کنید! نه اینکه عاجزانه به تخریب دیگران بپردازی!!!

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۰

    برابر اصل 84قانون اساسی هرنماینده مجلس در برابر همه ملت شریف ایران مسئولیت دارد، با این حساب آن فرد که برای چند رای میخواهد بین دو دهستان اختلاف بیندازد ظرفیت و صلاحیت این جایگاه مهم را ندارد و یقین بداند مردم فهیم دلفان با هزاران نیروی تحصیل کرده فرسنگها از او جلوتر هستند،و مسائل رابخوبی تشخیص میدهند، اگر به فضای قبل از انتخابات سالهای گذشته هم مراجعه نمایند متوجه میشوند افرادی همین شعارهای عوام فریبانه را سردادند اما مردم توجهی نکرده و آنها را کنار گذاشتند وامروز دیگر حتی اسمی از آنها نیست!!!! مطمئن باشید این کار شما آب در هاون کوبیدن است. آقای چراغیان هم از بهترین مدیران استان در حوزه مسئولیتی خود بوده و مویدات آن موجود است. عمران و آبادانی شهرها درگرو ارائه برنامه توسط مسئولین محلی و در نظرگرفتن بودجه و اعتبار آن در لایحه بودجه سالانه دولت و تصویب آن توسط مجلس است ، نه در اختیار این و آن!!

   • نویسنده دیدگاه: دلفانی خارج از دیار .
    آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۱

    عزیزم مودب باش و جوش نیار چراغیان را همه میشناسند .چهره ای که در استان .نماد نجابت.ادب و و از همه مهمتر پاکی و صداقت مردم دلفان بوده است .اوصاف اخلاقی وی را از بزرگان مذهبی و نخبگان سیاسی هردو طیف اصلاح طلب و اصولگرای استان بپرسید .به جای نگاه به صورت به سیرت وی بنگر به سواد وتخصصش .به بیان رسا و شیوایش . به عفو اغماضش .به اجتناب از کینه توزی به شهامت شجاعت و قاطعیتش .وبه شخصیت و تدبیرش که آنچنان فتنه 88 را در استان مدیریت نمودند که اجازه نداد برای اصلاح طلبان افراطی استان نیز مشکلی پیش بیاید .و ………

 25. نویسنده دیدگاه: دانشجوی دلفانی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۱

  سلام خدمت همه ی مردم عزیز سلسله و دلفان.توراخدا بیایید عاقلانه رای بدهیم رای به کسی دهیم که واقعا اهل قلم و سخن باشد نه اهل نام ونشان.پس بهتر است با بیداری و هوشیاری کامل انختاب کنیم

 26. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۷

  ما از استاد حاج رضا رضایی که فردی مردمدار, بی ریاوبی حاشیه است و فقط حدفش خدمت به مردم است حمایت می کنیم.

 27. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۹

  ببینید من هیچ نسبتی با آقایان کاظمی ندارم و به هیچ وجه عرایضم جانبدرانه نیست ولی بیایید یه ذره منصفانه به قضیه نگاه کنیم مشخصه بعضی ها فقط قصد تخریب دارند در جواب یکی از عزیزان باید بگم شما از خانواده کاظمی چه اطلاعی دارید که میگید دکتر کاظمی دلفانی نیستند و یا بزرگ شده ی کوهدشت هستند؟ لازمه بدونید اصلا دکتر در کوهدشت یک روز هم زندگی نکرده اند. اگه میخواستی دلفانی بودنش رو انکار کنی و به این شایعه پراکنی ها بپردازی بهتر بود یه ذره تحقیق و پرس و جو می کردی تا متوجه بشی فقط مدت چهار سال به دلیل شغل پدرش در اهواز زندگی می کرد. ایشان همانطور که دوستمان اشاره کرد پدربزرگشان مرحوم شیخ لطفعلی است که فرزند مرحوم مراد علی خان سرتیپ؛ جد خاندان کاظمی می باشد
  در پاسخ یکی دیگر از دوستان هم باید عرض کنم در دوره گذشته اجماع دلفان،(بعد از کناره گیری مرحوم آل کاظمی به نفع مردم این شهر) در منزل جناب آقای حاج محمدعلی رضایی بود و چند نفر از کاندیداها یا کسانی که به نمایندگی از آنها آمده بودند به اتفاق برخی از مردم (طوایف مختلف نورآباد) سعی و تلاش بسیاری برای متحد کردن دلفان کردند ولی متاسفانه به نتیجه نرسید زیرا اغلب کاندیداها خود را پیروز انتخابات می پنداشتند ناگفته نماند آقایان رضایی،کرمی،مرادی، خاندان کاظمی و… از بانیان این جلسه بودند. این رو هم بدونید دکتر کاظمی راد خط فکری اصلاح طلبی خودشون رو دارند و شاید اقوام کاظمی هم به خاطر عواطف و احساسات خویشاوندی ایشان را همراهی می کنند هر چند خانواده های کاظمی همواره از ابتدا تا کنون پیرو راه اصلاحات بوده اند

 28. نویسنده دیدگاه: مرادی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۳۱

  عجب!! اقوام کاظمی مورد هجمه کامنتهای مخرب افرادی قرار گرفته اند که سخت در اشتباهند. اینها از گذشته های دور در سطح این استان شناخته شده و همیشه در مسائل سیاسی و اجتماعی دخیل بوده اند. بنده در زمینه ی تاریخ مطالعه می کنم شما اگر به کتابهای تاریخی و ادبی لرستان نیم نگاهی بیندازید حضور پررنگ آنها را مشاهده می کنید… پس : *ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه تست/عرض خود می بری و زحمت ما میداری…*متاسفانه اصلاح طلبان دلفان در دو سه دوره ی اخیر شاید به دلیل تندرویهای فکریشان از انتخابات باز مانده اند ولی به نظر بنده بعید نیست در انتخابات پیش رو با توجه به اینکه کاندیدای مورد نظرشان دکتر سیروس کاظمی که خود عضو شورای راهبردی جبهه ی اعتدالگرایان ایران اسلامی می باشد و مورد حمایت صددرصد دولت است پیروز انتخابات باشند.واقعا اگر مردم سلسله و دلفان بعد از حدود بیست سال نتوانند یک نماینده ی اصلاح طلب را راهی بهارستان کنند بسیار از کرده ی خود پشیمان می شوند…

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۵

   جناب آقای مرادی/ باسلام: برابر سوابق موجود آقای سیروس کاظمی عضو فعال حزب منحله مشارکت استان بودند، لطفا چنانچه ممکن است چرایی و چگونگي پیوستن ایشان به شورایی راهبردی اعتدالگرای آن را توضیح دهید.

 29. نویسنده دیدگاه: شباهنگ
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۵۹

  دلفان امروز بیش از هرچیز نیازمند وفاق و همدلی است وفاقی که منجر به اجماع شود نه از آن نوع اجماعی که دور پیشین، شیخ فقید سعید در پی انجام آن بود و به تعبیر حافظ “بسوختیم در این آرزوی خام و نشد”.
  بیایید در سال “دولت، ملت، همدلی و همزبانی” به پیروی از مقام معظم رهبری با حمایت از کاندیدای مورد حمایت دولت تدبیر و امید قدمی در راه پیشرفت و آبادانی دلفان محروم برداریم، با آگاهی از اینکه که فقط یک نماینده همگام و همراه با دولت میتواند حقوق جوانان مظوم دلفان را استیفا کند.
  دکتر سیروس کاظمی راد، پزشک و جانباز دفاع مقدس و مدیر کل اسبق بهزیستی استان لرستان، مدیری توانمند و انسانی آگاه به معضلات جوانان و کاندیدای مورد حمایت دولت اعتدال گرایان هستند

 30. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۲۰

  آب زنید راه را اینکه نگار می رسد
  ما جمع کثیری از فرهنگیان با دعوت از استاد فرزانه و سخندان بزرگ دکتر یوسف میرزائیان وبا تاکید برحفظ اتحاد ایشان رالایق دانسته و از همه کاندیدای احتمالی خواهان اتحاد و توافق بر وجود ایشان درصحنه خواهیم بود. چون هم درد آشنا و هم برنامه ریز و سخندان و از جنس مردم است .

 31. نویسنده دیدگاه: محمد علی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۱

  شک نکنید پیروز قطعی انتخابات 7 اسفند ماه امسال خبرنگار صدا وسیما آقای علی مرادی کاکاوندی است، ایشون هرجه میرن به خاطر بیان شیرین ونیز اشرافی که به مشکلات مردم دلفان دارد با ارائه آمار دقیق ومستند واقعا همه را تحت تاثیر قرار می دهد، سیاسیونی که دنبال پست ومسئولیت هستند به هوش باشند

 32. نویسنده دیدگاه: داوود
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۴

  بنده ساکن روستای شتر خفت دلفان هستم وبه خاطر کار بزرگی که برای 15 خانوار از ساکنان این روستا انجام داد همه ما طرفدار سرسخت ایشون هستیم، زنده باد علی مرادی کاکاوندی خبرنگار صدا وسیما

 33. نویسنده دیدگاه: رضا
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۳

  من معتقدم سیاسیون فرصت طلب بیخودی وقت خود را تلف می کنند واینها مطمئن باشند این دفعه مردم نه تنها پشت سر آنها قرار نخواهند گرفت بلکه صددرصد بر خلاف نیات آنها عمل خواهند کرد وحتما مدنظر داشته باشند که صلاحیت کاندیداهای مورد نظر آنهاشامل،…… حتما وصددرصد رد خواهندشد،چرا که مردم دیگه از دست اینها عاصی شدند وانشالله طرحی نو در خواهند انداخت

 34. نویسنده دیدگاه: دوستدار کاکاوند محروم
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۶

  قوم بزرگ کاکاوند واتیوند به پا خیزید 37 سال است که کاندیدا نداشته اید وهمه این سالها به اهالی میربگ رای داده اید، امسال با 20 هزار رای نوبت شماست،کاندیدای خوبی دارید،خودتان را باور کنید وامسال دنبال این باشید که مردم دیگر طوایف به شما رای بدهند

 35. نویسنده دیدگاه: همتی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۸

  من حتما به کسی رای می دهم که اصالتا دلفانی باشد،صادق باشد وچند چهره نباشد،برخی از این کاندیداها از چهرشون مشخصه صادق نیستند وبسیار منفعت طلب

 36. نویسنده دیدگاه: حائری
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۹

  این دوره مسیر مردم از سیاسیون جداست شک نکنید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۴

   چقدر خنده دار و عوامانه است!!مگه میشه در انتخابات شرکت کرد ومشارکت سیاسی و رای مردم را طلب نمود وشعار دوری از سیاست و سیاسیون را سرداد؟!!خخخخخخخخخخخ

   • نویسنده دیدگاه: جدی،نه خنده دار
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۲

    اتفاقا میشه دوست عزیز چرا نمیشه زمانی که سیاسیونی مثل جنابعالی احتمالا پشت سر یک نماینده باشند حتما اولویت اول برای نماینده محترم شمایید که حتما بچه شما باید برن سر کارن، احتمالا کارخانه هم میخای، وحتما هر روز سفارش های جورواجور هم دارید،شاید مسئولیت هم می خواهید بنابراین انتظارات شما وامثال شما بخش زیادی از وقت نماینده را خواهند گرفت بنابراین اگر امثال شما که مطمئن هستم فقط ادعا دارید وروز انتخابات هم احتمالا خواب می مانید با نماینده نباشید وقت زیادی برای خدمات به مردم خواهند داشت

 37. نویسنده دیدگاه: مطبوعات
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۰

  پدیده انتخابات سلسله ودلفان این بار علی مرادی کاکاوندی خبرنگار صدا وسیما،زبان گویای مردم،حوادث مجلس نهم کوهدشت این بار در دلفان تکرار خواهدشد

 38. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۶

  نام: علی
  نام خانوادگی: مرادی کاکاوندی
  متولد:1352
  مدرک تحصیلی:کارشناسی ارشد
  رشته تحصیلی: علوم سیاسی
  دانشگاه محل تحصیل: شهید بهشتی
  مدرس دانشگاه
  دبیر آموزش وپرورش:2 سال
  سابقه فعالیت در صدا وسیما:15 سال
  تهیه کننده برنامه های سیاسی
  خبرنگار صدا وسیما
  سردبیر خبر
  مجری برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری8سال
  مسئول معاونت اطلاعات واخبار صدا وسیمای مرکز لرستان 4 سال
  ودر آینده خدمتگزار صادق مردم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۶

   بابا جمع كنید با این مرادیتون
   مطمئن باش آخر میشه
   فقط فقط دكتر كاظمی

 39. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۸

  به نظر شما چرا تا الان نمایندگان ما یا از طایفه میربگ بوده اند یا از شهرستان سلسله، پیامد ونتیجه این انتخاب برای مردم پی بوده،مثبت یا منفی،مردم عزیز لطفا این دفعه بیشتر دقت کنید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۵

   چون میزان رای مردم است! و مردم حتی برای شورای شهر به شما رای.ندادند!!! پس بهتره زیاد جوش نخوری و حسودی نکنی!

   • نویسنده دیدگاه: من وشما
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۰

    شما جوش میخوری چرا چون میدانی امسال 7 نفر از میربگ کاندیدا شدن ودیگر طوایف این دفعه پشت سر میربگی ها نیستند به خاطر اینکه کاندیداهای خودشان شایسته تر از کاندیداهای شما هستند وخیری هم از 37 سال نمایندگی اهالی میربگ حزء بیکاری وفلاکت وعقب ماندگی ندیده اند

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۱

     تجزیه طلبها مورد نفرت مردمند دلفان متحد و قدرتمند آرزوی ماست. سرافراز باشی وسربلند دلفان دیار دلاوران*

 40. نویسنده دیدگاه: مهندس
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۰

  سیاسیون منفعت طلب بیخودی زور نزنند پدیده انتخابات این دوره آقای علی مرادی کاکاوندی خبرنگار صدا وسیماست، کاندیدای که بیشتر خود را به عنوان یک نماینده کاری معرفی کرده تا سیاسی،

  • نویسنده دیدگاه: نقی
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۷

   کی….؟مگه داریم.مگه میشه…….

 41. نویسنده دیدگاه: روشنفکر
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۴۲

  شک نکنید دوستان صلاحیت دو یا3نفر از کاندیداهای این دوره که همه می دانند رد خواهدشد،…..

 42. نویسنده دیدگاه: دغدغه مند دلفان
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۰

  مردم عزیز دلفان به وعده های غیر منطقی برخی کاندیداها اعتنایی نکنید اخیرا شنیده شده که برخی کاندیداها فرم هایی طراحی کرده اند وهرکجا پیر مرد یا پیرزنی را می بینند با دراختیار گذاشتن این فرم وتکمیل آن وعده می دهند که وی را ….می برند، در حالی که این کاندیدای محترم الان کوچکترین ….. ندارد ویک کارمند ساده در … تهران است، لطفا د قت کنید، البته این آقا را که تاالان چند دوره کاندیدای مجلس شده ونتونسته اعتماد مردم را جلب کند با خبرنگار صدا وسیما که انصافا با قصد خدمت وصادقه جلو آمده اشتباه نشه

  • نویسنده دیدگاه: دکتر
   آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۲

   عجب برخی ازاین دوستان میربگی نمی دانم از این صندلی سبز مجلس چه دیده اند که از هر ترفندی برای رسیدن به آن تلاش نمی کنند، به نظرم این اقای 10 دوره دیگه هم کاندیدا بشن نمی توانند اعتماد مردم را جلب کنند چون….

 43. نویسنده دیدگاه: خبرنگار
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۵

  خدا قوت دوستان عزیز سلام دلفان

 44. نویسنده دیدگاه: منطقی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۹

  دور قبل علیرغم همه کارشکنی ها و تخریب شدید رقبا و دلسرد کردن مردم علی چراغیان حدود 15000 رای آوردند مطمئنا این دوره با توجه به عدم حضور حاج آقا محمدی در صحنه انتخابات ایشان رای اول دلفان خواهد بود پس چه بهتر که برای قطعی شدن کرسی نمایندگی حوزه انتخابیه دلفان و سلسله همه نسبت به تقویت موقعیت ایشان کمک کنند و انسجامی در دلفان بوجود بیاید در آن صورت آرای سلسله نیز به این سمت سرازیر خواهد شد.

 45. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۲

  من اگه چراغیان کاندید بشه رای میدم در غیر اینصورت به هیشکی رای نمیدم

 46. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۳

  به جز چراغیان بقیه مرد مجلس نیستن

 47. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۵۳

  چراغیان تنها کسیه که میتونه بره مجلس و چهارتا جمله ی درست و حسابی بگه ، شاید خدا خواست و یه بارم تلویزیون نشون داد که نماینده ما هم مثل نمابنده های شهرها و استان های دیگه داره تو مجلس صحبت میکنه و نظر میده. تا الان که نماینده های ما همه خواب بودن . مشکل ما اینه که از روی طایفه بازی و چشم و هم چشمی رای میدیم نه از روی صلاحیت و ارزش… دلمون برای خودمون نمیسوزه همینم باعث شده که تا الان پیشرفت نکنیم. بیاید برای یکبار هم که شده “درست” انتخاب کنیم.

 48. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۱

  درود بر جناب اعتدال البته مشخص کنید اینها تعداد چند نفر بوده اند و همیشه بر خلاف جریان و خط مشی فامیل کاظمی حرکت کرده اند. بانیان جلسه ای که برای سوری گرفته شد همین چند نفر بودند که به بهانه ضربه زدن به نماینده قبلی (م.م) فامیل کاظمی را دور هم جمع کردند که از کاندید الشتری حمایت کنند ولی بنده از نزدیک با بیشتر این عزیزان در ارتباطم خدا را شاهد می گیرم نود درصد خاندان کاظمی آراء خود را بین کاندیداهای دلفان تقسیم کردند ولی همانطور که مشاهده می کنید به دلیل برگزاری این جلسه که به نام همه کاظمی ها تمام شد مردم به هیچ وجه این حرف را باور ندارند و نسبت به این قوم بدبین شده اند

 49. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۴

  مردم ولایت مدار دلفان با انتخاب دکتر یوسف میرزائیان قطعا” در سرنوشت خودشان برگ زرین دیگری ثبت خواهندکرد . فقط دکتر میرزائیان دلاور

 50. نویسنده دیدگاه: خاصیان
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۴

  انتخاب فرهنگیان فقط استاد فرهیخته دکتر میرزائیان وبس

 51. نویسنده دیدگاه: امیررضا
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۳

  دکتر میرزائیان مردی از جنس تلاش و کوشش و خستگی ناپذیر که وامدار فرد و شخص و گروه خاصی نیست فقط نوکر مردم وبرنامه ریزی توانا

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۰

   نوكر مردومو قبول دارم. میتونه اجراش كنه
   ولی اون یكیارو فك نكنم

 52. نویسنده دیدگاه: دلفانی آباد
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۲

  با انتخاب دکتر میرزائیان که فردی اندیشمند و کاری و بابرنامه است دلفانی آباد خواهیم داشت .

 53. نویسنده دیدگاه: م. د
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۳

  توروخدا کم بگید میرزایی ،
  توشورا هم رای نیاورد چه برسه به نمایندگی مجلس…
  حرص ادم رودرمیارن بعضی ها

 54. نویسنده دیدگاه: کشاورز
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۷

  ایوت براتان مای
  شیر زنوندارتان مای
  آماده و متحد
  یو سف نازارتان مای

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۱۹

   ایوت برا دیگه یعنی چی؟؟؟؟
   مگه مجلس جای هفت تیر کشی؟؟؟

 55. نویسنده دیدگاه: آزار
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۱

  آقای مرادی کاکاوندی احیانا شما دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد خرم آباد نبودید؟ من دانشجوی اونجام و شما رو بارها دیدم

  • نویسنده دیدگاه: دوستدار مرادی کاکاوندی
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۵۷

   جهت اطلاع (آزار میگه) تنها کاندیدای فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران با رتبه 141 کنکور ایشون هستند وبقیه با تحصیل در دانشگاههای جامع علمی کاربردی،آزاد،پیام نور وغیر انتفاعی موفق به گرفتن مدرک شدند اگر میخای تا از آقای مرادی خواهش کنم کپی مدرکشونو بذاریم تو سایت سلام دلفان ولی شما مدرک کاندیداتو بذار

 56. نویسنده دیدگاه: کرم علی
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۱

  مثل این که حسادات شما گل کرده فقط دکتر میرزائیان ودیگرهیج برو از غصه بمیرحسود

 57. نویسنده دیدگاه: علی رضا
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۴

  اهانت نکن این بعضی ها خیلی هستند پشت سر دکتر میرزائیان هزاران هزار نفرند داداشی

 58. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۹

  شیر دلدار عشقه یوسف
  مرد میداندار و کماندار
  نفر اول و دوست داشتنی
  حتما نماینده ی شهرمان
  ایشان حتما پایدارن

 59. نویسنده دیدگاه: یوزارسیو حکیم
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۷

  یوزارسیو حکیم گنمانه مه هاینرکو بوری خوش هتی بان چاو

 60. نویسنده دیدگاه: کشاورز
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۳

  من از دوره معلمی ایشان در روستای الفسانه بخش فلک الدین خاطره ی خوبی دارم که بعد از تمام شدن کلاس درس می آمد و به کشاورزان در امر کشاورزی کمک می کرد و خیلی با عشق به کشاورزان کمک می نمود آری دکتر میرزائیان واقعا” دوست داشتنی هستی ما اهالی روستای الفسانه خاوه از شما حمایت می کنیم و از خداوند منان خواهان پیروزی شما در طول زندگی هستیم هرکجا هستی خداوند نگهدارتان باشد

 61. نویسنده دیدگاه: نورادی
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۰۴

  آقا علیرضا میشه بگی این هزاران هزار نفر پشت سر آقای میرزائیان زمان شورای شهر خواب بودن که ایشون هیچم شد

 62. نویسنده دیدگاه: دوستدار دلفان
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۲

  دوستان زیاد خودتونو اذیت نکنید وحرص نخورید صلاحیت بخش عمده ای از این دوستانی که شما نان خور آنها هستید به دلائل مختلف،عضو حزب منحله مشارکت، ارتباط با رحیم مشائی، پول گرفتن برای تبلیغات انتخابات از ….،چندین چهره بودن ومتوسل شدن به هر ترفندی برای رای آوردن ازجمله ارتباط پنهانی با سران گروههای سیاسی مختلف(چپ وراست )وبی اعتمادی این گروهها به وی ومشخص نکردن موضع سیاسی خود رد صلاحیت خواهندشد وانشا الله کاندیدای واقعی مردم در صحنه خواهد ماند ورای خواهدآورد

 63. نویسنده دیدگاه: به امید دلفانی آباد
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۳

  دکتر یوسف میرزاییان متدین فرهنگی و دلسوز مردم دلفان..
  امیدوارم برای یک بار هم که شده مردی از جنس خود مردم نه از جنس تعصبات قومی و قبیله ایی و منافع شخصی به مجلس راه پیدا کنه و دلسوزانه برای این دیار تلاش کنه
  همه ی ما از جناب دکتر میرزاییان حمایت خواهیم کرد تا به این مهم دست پیدا کنیم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۴

   این همه ی ما ك گفتی دقیقا چن نفرن؟؟؟؟؟؟؟
   چهار نفرید یا پنج
   میدونم همه ی این كامنتارم ك از میرزایی حمایت كردی فقط خودت نوشتی
   بابا انتخابات نمایندگی مجلسه بچه بازی كه نیس عزیز من
   فدای تو و دكتر میرزاییتون

 64. نویسنده دیدگاه: hadi
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۶

  با سلام خدمت همه دوستان به نظر می رسد در این انتخابات رقابت بین آقای کاظمی و آقای چراغیان پر رنگ تر خواهد بود و احتمال زیاد موفقیت برای یکی از دو نفر مذکور حاصل می شود.

 65. نویسنده دیدگاه: عبوری
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۲

  این طرفدارای میرزاییان خیلی حرص و جوش میزنید انگاری خودتونم میدونید رای نداره زورتون میاد حالا بمونید تا انتخابات و رای گیری ببینیم چی میشه… حرص و جوش نداره

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۵

   عبوری معلومه که آقای دکتر میرزاییان رو نمیشناسی البته از یه عبوری انتظار شناختن شخصیت های دلفان رو نداریم

   • نویسنده دیدگاه: عبوری
    آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۹

    شما که میشناسیش بهش رای بده من که نمیشناسمش و حتی اسمشم نشنیدم یعنی اسمی هم نداشته بهش رای نمیدم. میدونم همه ی کامنتا رو خودت نوشتی، باشه شما به میرزاییان رای بده ولی انصافا از این کامنتای بچگانه نذار خودت یه دور بخونشون… زشته والا… مجلس ….

   • نویسنده دیدگاه: عبوری
    آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۳

    در ضمن بله من همینطور عبوری اومدم اینجا حرص و جوشم نمیزنم چون چیزی به من نمیرسه شما احتمالا قراره چیزی از این جریان بهت برسه که اینقدر حرص و جوش میزنی. باور کن این چیزا به هیشکی وفا نکرده

 66. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۵

  جناب دوستدار دلفان مگرکاظمی ورستمی فرزندان دلفان نیستندچطور شما به ردصلاحیت آنها خوشحالی این چه طرز دوست داشتنه .شما دوستدارخودت ومنافع شخصی وجناحیه خودتی نه دلفان این دونفر فرزندان برومند دلفانند رد صلاحیت بدون اثبات جرم ومحکومیت خلاف حق الناسه باید اجازه داد مردم انتخاب کنند عضو حزب بودن کاظمی یاارتباط باسران گروهها دلیل بر رد صلاحیت نیست .مگرجرمشان ثابت شود .ایندو در مسند مدیرکلی افتخاردلفان بوده اندومنشا خدمات.باکوته نظری وحذف جز ایجاد کینه ودلخوری نتیجه ای نمیگیرم داور اصلی اول خدابعدخود مردمند.شما هم امتیازات کاندید خودتان را تبلیغ کنید نه دلخوش به حذف دیگران .درنبود حریف برنده شدن هنرنیست

 67. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۳

  دکتر میرزائیان یکی از چهره های محبوب و ساده زیست و از جنس درد و رنج هستند و در دل همه ی مردم جای دارند ایشان چهره ای دوست داشتنی هستند ولی چشم حسود کوربشه انشاء الله رای می آورند.

 68. نویسنده دیدگاه: ایوت
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۸

  مردم و ایل بزرگ اتیوند از فرزند برومند خود با تمام وجود حمایت خواهد کرد و از تمام طوایف هم دعوت به حمایت از این شخصیت بزرگ و فرهنگی دلسوز خواهدنمود همه باهم پیش به سوی سرافرازی با انتخاب خطیب توانا دکتر یوسف میرزائیان خدمتگزارهمه مردم

 69. نویسنده دیدگاه: سیدمجتبی حسینی طرهان
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۸

  البته در رابطه با حضرت ترکه میر صحبت زیاد است اما فعلاً باید به این نکته توجه داشته باشیم که ایشان در واقع دلفانی یا طرهانی بودنشان دردی را دوا نخواهد کرد و با این جزییات دوستان و علاقمندانش به بیراهه کشیده میشوند اما همه محققین و پژهشگران باید بقبولانند که حضرت ترکه میر یک شخصیت یارسانی و از پیروان و سرسپردگان خاندان معظم آتش بگی بوده است ، البته با یک تحقیق جامع و کامل از یارسانیان به این باور خواهند رسید زیرا این جماعت مدارک مستدل و مستندی دال بر یارسانی بودن حضرت ترکه میر در اختیار دارند که برای دیگران نیز اضهر و من الشمس است . از جمله گفتارههای ایشان یا همان اشعارش که جنبه ی عرفانی دارد، اغلب آنها در وصف خاندان آتش بگ سروده است و مبین اشعار حضرت خان الماس می باشد . ایشان با الهام گرفتن از اشعار حضرت خان الماس و به همان سبک و سیاق شعر سروده اند و این نوع سرودن نیز به دلیل علاقه شدید و یا همان راه پیر و مریدی ، بوده است .. لازم به ذکر است که اشعار این شخصیت بزرگوار به این اشعار پراکنده در گلزار ادب و یا فضای مجازی خلاصه نمیشود بلکه اشعارش در نزد یارسان بیشتر از این چند بند شعر است… سرودههای این شخصیت بلامنازع به حدی برای یارسانیان آتش بگی دارای تقدس است که با وضو و با نوای دلنشین تنبور در جمخانه و همچنین در کنار اشعار خان الماس مورد استغاده قرار میگیرد….. به تک بیتی هایی که در آخر هر بند سروده اند توجه داشته باشید:
  تُرکهَ میر یاری یار وَ ویرَت بو //// بلکَم خان آتش ویش دَسگیرَت بو ///
  تُرکَ امیر هَر چَن محیطِه خامَن///// جرگش جویا بی جویای کَلامَن///
  تُرکه کسی وَن برگ چاک چاکان /// تشنه ی رای حقن وینه هلاکان
  طبق مدارک موجود ایشان یارسانی و سر سپرده آتش بگی و از اهالی طرهان و از خاندان آزادبخت می باشد … ضمناً بنده ۵ سال پیش از روستا ترکه میر و مزار فرزند ایشان لک امیر تصویر برداری نموده ام و با تصاویر شما عزیزان کاملاً متفاوت است.. خواهشاً تحقیقاتتان را اجامع و کامل کنید.

 70. نویسنده دیدگاه: جناب خان
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۸

  انتخابااااااااااااااااااااااااات انتخابات دیگه چیه؟
  بابا زشته این اداعاها چیه در میارین مرد هستین شماها.
  من اصلا امسال رای نمیدُم هر کی بگه رای بده میام براش
  خدددافظ سلام دلفان خدددافظ
  ستاره بچینی، فدات، قربانت، بوس بوس

 71. نویسنده دیدگاه: ***
  آبان ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۲۹

  بعضی از این کامنتا خیلی زشته دیگران اینا رو میخونن، بابا آبروی دلفان رو نبرید این شعرای بچگانه چیه؟ مثل سرود پیرزنای قدیم که واسه بچه ها میخوندن بعدشم معلومه همه رو یه نفر نوشته

 72. نویسنده دیدگاه: فامیل
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۶:۱۸

  دکتر میرزائیان یکی از فرزندان این آب و خاک که عمری را درخدمت به این مردم و همراه آنها چه در روستا و چه در شهر گذرانده اندو فردی بی ریایی است که توجهی به این مسائل هم ندارند و از خانواده ای بزرگ و ریشه دارهستند و پدر جدایشان به پاکی و خدمتگزاری معروف هستند و از چهره های سرشناس که خانوادتا” با نجابت و جد درجدشان اهل سوادبوده اند و لقب میرزائیان ایشان از جدشان آقامیرزا بوده است که اهل سواد واز عارفان روزگاز خوذ بوده که حتی زمان مرگ خودش را هم پیش بینی می کند و فرزندش شیرخان طالوند که یکی از مبارزین بوده و توسط نیروهای رضا خان در قلعه ی فلک الاافلاک زندانی می شود و خلاصه ایشان از اول ریشه داربوده اند و انشاء الله هستند . و جزء خدمتگزاران شهر و از پاک دستان می باشند لذا امیدوارم بعضی ها قضاوت را به مردم بدهند و پیش دستی نکنند مردم ما الحمدالله فهیم هستند ونیاز به قیم ندارند و از خدای متعال عاجزانه می خواهیم که ما را هدایت و درصراط حق قراردهد.

 73. نویسنده دیدگاه: سعید
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۵۳

  دکتر سیرس کاظمی، در جوانی یک پای خودشون رو در راه اسلام،امام و وطن پرستی از دست دادن.
  دو صد گفته چون نیم کردار نیست ….

 74. نویسنده دیدگاه: آزاد
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۱

  مردم دنبال تجربه جدیدند نگران نباشید مردم در7 اسفند انتخاب جدید خود را خواهندکرد شک نکنید میربگی نخواهد بودنماینده امسال مجلس،نه چراغی،نه کاظمی ،نه رستمی،نه رضوانی،نه افسر کاظمی، نه بهمانی،………….. بابا خجالت بکشید چند از یک ایل خودتونو بکشید بیش از 10 هزار رای ندارید یعنی هر نفر کمتر از 1500 رای

  • نویسنده دیدگاه: خیرخواه
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۷

   عزیزم بیخودی جوش نیار، از ایل میربگ که چه عرض کنم،دلفان فقط یه کاندید شاخص داره : دکتر سیروس کاظمی راد
   ویژگیهای دکتر سیروس کاظمی راد: ایمان،تعهد،تخصص،ولایت مداری،اصلاح طلبی،ایثار و از جان گذشتگی،بیان شیوا و رسا،همسو بودن با دولت تدبیر و امید،مدیر و مدبر و ….(دکتر همه ی این ویژگی ها رو در عمل ثابت کرده) “دلفان متحد” میدونی یعنی چه؟؟؟
   حمایت حمایت حمایت حمایت حمایت حمایت
   تمامی تمامی تمامی تمامی تمامی تمامی
   دلفانیان دلفانیان دلفانیان دلفانیان دلفانیان
   از از از از از از از از از از از از از از از از
   دکتر دکتر دکتر دکتر دکتر دکتر دکتر دکتر
   سیروس سیروس سیروس سیروس سیروس
   کاظمی کاظمی کاظمی کاظمی کاظمی کاظمی

   به یاری خداوند متعال و حمایت های دلفانیان متحد

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۰

    به همین خیال باش جانم

    • نویسنده دیدگاه: نام شما...
     آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۱

     واقعا به همین خیال باش در دوره مدیر کلیش برای دلفان چه کار کرد که الان می خواهد جبران کند،دوستان گول نخورید ایشون کوهدشتی هستند باور بفرمایید

     • نویسنده دیدگاه: خیرخواه
      آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۴۵

      بیخودی سم پاشی نکنید،مدارک اثبات دلفانی بودن دکتر سیروس به گونه ای که جای هیچ گونه شک و شبهه ای باقی نماند،بعدا منتشر خواهد شد.

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۸

   نماینده اون کسیه که مردم بهش رای میدن نه اونی که شما قراره بهش رای بدی…تعداد آرا هم روز انتخابات مشخص میشه از الان پیشگویی نکن یهو دیدی نشد ضایع شدی… بیخودی خون خودتو کثیف نکن

 75. نویسنده دیدگاه: بازاری
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۲۲

  چه بگویم فامیل جان ما نیز در شمار شهیدان تهمتیم

 76. نویسنده دیدگاه: برزگران
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۷

  مردم شهرستان های سلسه و دلفان دنبال برون رفت از وضعیت کنونی ووطن فروشی عده ای می گردند و این محقق نمی شود جز وحدت و همدلی

 77. نویسنده دیدگاه: شفق
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۴۲

  دکتر میرزائیان که درطول زندگی دراین شهر با این مردم بوده است وبه خود اجازه نداده است که از این شهربیرون برود با دیگران فرق می کند

 78. نویسنده دیدگاه: بي طرف
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۴

  تا اينجاي كار هر چه من رصد ميكنم چراغيان بيشتر مورد نظر مردم است

 79. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۵

  خخخخخ. خیلی تابلویی. آقای بی طرف چه نسبتی با چراغی داری؟ خدایی راستشو بگو
  حالا فرض کنیم اون یکی طرف که بیوگرافی دکتر کاظمی رو گفته قصد تبلیغ و جوسازی نداشته ولی شما…

  • نویسنده دیدگاه: میثم
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۴

   بابا بیخیال شماها چقدر تو جو هستین…. نه به داره نه به باره شما اصرار دارید که بگید عمو یادگاره؟… بیخیال بعد انتخابات معلوم میشه کیه. اینم میگذره مثل همیشه… هر کی رفت مجلس خدا پشت و پناهش لابد حقش بوده که بره دیگه جر و بحث نداره. انتخاب برای هر کسی آزاده، توهین و تخریب نشانه ی بی شخصیتی ماست هر کسی مختاره به هر کس که میخواد رای بده و کسی حق نداره بگه چرا… لطفا برای نظر هم احترام قائل باشید کسی که رای میاره منتخب مردمه و قطعا قابل احترامه. اینقدر بچگانه کامنت نذارید و اینقدر متعصب نباشید.

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۰۳

   عزیزم چرا جوش میاری .کجای کاری . برو سرکی بین مردم بکش اونوقت میفهمی بی طرف راست میگه .ایشون این روزها با دلجویی از دوستای قدیمیش که دور گذشته به شیخ رای دادند و جلب نظر اکثریت انان داره انتخاباتو یکطرفه میکنه .

 80. نویسنده دیدگاه: کی
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۲

  من هنوز تصمیم نگرفتم به کی رای بدم هر کی زودتر از همه بگه به اون رای میدم

 81. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۸

  سلام وعرض ادب…بنده از طرف ستاد فرار مغزها کامنت میزارم برای این شخص که فرمودند تحلیلگر انتخاباتی هستم ..لطفا آدرس ومشخصات خودتو بفرست بیام دنبالت جانمونی از قافله….آخه کجات تحلیلگره با این نظر صدمن یه غازت

 82. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  آقای بی طرف که رصد به دست گشتی و فهمیدی تا حالا مردم نظرشون به چراغیانه کجارو رسد کردی حتما خونه خودتون

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۱۶

   حالا تو چرا….؟ تو هم برو رصد کن نتیجه ی رصد خودتو بذار. اون نظر خودشو گفته تو ام تو خونتون آمار بگیر و نظر بده .در ضمن رسد نه و رصد… لابد ادعای با سوادیتم میشه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۴

   حالا با سواد تو هم زیاد سخت نگیر! تو که می بینی بار اول رصد تایپ کرده دفعه دوم مشخصه حواسش نبوده (با توجه به اینکه حرف س و ص بر روی صفحه کلید در همسایگی هم قرار دارند)

 83. نویسنده دیدگاه: کرمی
  آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۳

  از نظر اگاهان و صاحب نظران انچه سایه بر مسائل انتخاباتی این شهرستان دوانده عدم اسیب شناسی رفتارهای انتخاباتی این مردم سخت کوش بی ریاست که کارشناسان فن برای ان وقت صرف نکرده اند وقت ان رسیده از تجارب اندوخته تلخ گذشته درس گرفته همگان به سرنوشت جوانان این قوم که اواره شهرهای بزرگ گشته اند و دیگران فرصت های شغلی انان را تصاحب کرده و تازه با به به چه چه بعضی ها مواجه هستیم بیندیشیم انچه مردم ما و جامعه متفرق مارا به سوی اینده ای همراه با فلاح رستگاری هدایت میکند دوری از خود بزرگ بینی هاست بیاید عنصر وحدت و خرد جمعی را بر انتخابات مجلس دهم حاکم کنیم واز گذشته درس بگیریم چنانچه میدانیم گذشته چراغ را اینده است به این اصل پذیرفته شده تاریخی پایبند باشیم با وحدت فکری بعد از پالایش نامزد ها همه یک نفر را انتخاب کنیم به کمپین همه برای انتخابی اصلح بپیوندیم البته باز برای انتخاب فرد اصل انکس که صلاح نظام اسلامی بر حضور اوست را مد نظر قرار دهیم لذا بر اقشار مختلف فرهنگی و دانشجویی و بازاری و اهل فن است که رسیدن به انتخاب واحد را زمزمه کنند

 84. نویسنده دیدگاه: رامیار
  آبان ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۵

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دنبال کنندگان سایت سلام دلفان.
  از من به شما مردم عزیز دلفان نصیحت هر کاندید فقط برای سه یا چهار نفر اطراف خود مفید هستند و جوابشون برای بقیه مردم اینه که من خودم یه کارگرم این کار از دستم بر نمیاد یا من اجازه ندارم و یا بخش نامه نیومده . بی خود به کسی رای ندید اگر هم قصد رأی دادن دارید خودتون رو بچسبونید به کاندید مورد نظر مگر نه بی خودیه . از ما گفتن بود .

 85. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۸

  عزیز جان که گفتی حالا تو چرا ؟؟؟منم میپرسم حالا خود تو چرا نه جونم ادعای باسوادی ندارم اینا اشتباه چابپی هستن ربطی به سواد نداره اگه چشاتو خوب باز میکردی دوبار رصد اومده چرا بار اول درست نوشته شده رو ندیدی؟؟؟بعدشم سالار بحث انتخاباته سرنوشت دوتا شهرستانه هرکی بیاد دونفر دورو ورشو رصد کنه و بزاره به حسابه نتیجه انتخابات اینطوری بود که باید سی چهل نفر کاندید نورابادو الشتر همه میرفتن مجلس چون حداقلش خونواده هاشون بهشون رای میدن درضمن تابلوه هردوتا کامنت مال خودت بوده…شماها فقط نوک انگشتتونو میبینی چطور انتظار داشته باشیم ماه رو ببینی؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۱

   کاملا اشتباه فکر کردی و هر دو کامنت رو واقعا من ننوشتم و طرفدار شخص خاصی هم نیستم فقط از تعصب بیجا خوشم نمیاد . اعتقادم اینه هر کسی نظر خودش رو بگه و برای نظر دیگران هم احترام قائل باشه حتی اگه خلاف نظر خودش باشه. در ضمن نتیجه ی انتخابات بعد رای گیری مشخص میشه نه با رصد اون شخص یا رصد شما. پس یه نظر که همه میدونن یه نظره و قطعی نیست نباید با مخالفت رو به رو بشه. حرف من اینه. گفتم بهتره به جای جر و بحث با هم و مخالفت با نظر همدیگه هر کسی نظر خودش رو بگه.اون شخص نظرش اونجوری بوده حالا شما نظر دیگه ای داری بفرما نظر خودت رو بگو نه اینکه …… اینجا همه آزادن نتیجه تحلیل خودشون رو بگن.

   • نویسنده دیدگاه: م.م
    آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۵

    بپری به اون؟؟؟؟ عزیزم در چنین فضاهای گفتگویی واقعا آدم باید خیلی مواظب الفاظ و جملاتی که به کار میبره باشه. به نظرم این ادبیات سست و سخیف در چنین سایتی که اغلب عزیزان تحصیلکردگان و فرهیختگان هستند وجهه ی خوب و مناسبی نداره مخصوصا شما هم که خیلی ادعای سوادتون میشه…

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۸

   حالا متوجه شدی من چرا؟ چون اون شخص به کسی بی احترامی نکرده و نظر شخصیشو گفته شما هم بی احترامی نکن و نظر شخصیتو بگو. من واقعا طرفدار کسی نیستم هنوزم تصمیم نگرفتم به کدوم یکی رای بدم و شاید اصلا رای ندم اما میگم بهتره برای هم و برای نظر همدیگه احترام قائل باشیم. اینجا میتونه به جای میدون جنگ یه صفحه ی دوستانه باشه و همه نظر خودشون رو بگن.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۰

   شما بهتر بود که بگید به نظر من فعلا برای رصد کردن زوده یا اینکه نتیجه ای که الان از رصد به دست بیاد نتبجه ی درستی نیست نه اینکه مسخره کنید و بگید عه لابد خونتون رو رصد کردی… میدونی من چرا با سوادتون شوخی کردم؟ گفتم ببینم یه کسی با خودتون شوخی کنه چقدر براتون سخته که دیدم تو دو تا نظری که گذاشتید همش توضیح دادید که اشتباه تایپی بوده. مطمئن باشید وقتی شما هم دیگران رو مسخره میکنید به همین اندازه برای اونا هم سخته و شاید هم بیشتر…. بهتره همه با هم سعی کنیم فضای دوستانه و محترمانه ای ایجاد کنیم که هرکسی بتونه آزادانه نظر شخصیشو بگه. ممنون

 86. نویسنده دیدگاه: اولا قباد
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۷

  من از مهندس حسنوند بخاطر اسفالت و کمکش به منطقه اولا قباد تشکر میکنم . جویا شدم ایندور کاندید نمیشه

 87. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۹

  دوست عزیزی که فرمودید دکتر کاظمی کوهدشتی هستند بعدازاین همه توضیح از خدای قادر و متعال آرزوی شفای عاجل رو برای شما دارم، انتخابات رو بی خیال، خداییش خجالت نمی کشی بااین شیوه ی بیان ضعیفت ؟

 88. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۱

  خواستم یه بار دیگه جوابتو بدم ولی دیدم در این حد نیستید وکار باطلیه چون متاسفانه همدیگرو نمیشناسیم شده این کامنت که ممکنه هر چی به مغزت برسه رو این صفحه حک بشه اگه میشناختمت مطمن باش با هم بهتر حرف میزدیم …

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار