سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66367
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » شبکه افلاک و نقدهای جدی (1)/ فیلم گفتگو با یکی از روستائیان دلفان
Print This Post

سالها از گذشت افتتاح شبکه افلاک {لرستان}،و صدها برنامه اخبار، مستند،برنامه های شبانه و… میگذرد ولی تا کنون هیچ کس یا جرات و یا حوصله نقد این شبکه و تولیداتش را نداشته.

به گزارش سلام دلفان، متاسفانه در فضای نقد شبکه افلاک،هیچ ورودی نشده و به رغم هزینه دست مزدها و پرداخت حقوق به کارکنان صدا و سیمای مرکز لرستان،برنامه ها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند.tv2
آنچه مردم از رسانه ملی و شبکه بومی لرستان مطالبه دارند،حداقل رعایت اصول فیلم سازی،مستند،مجموعه های شبانه و… می باشد،که به دلایل بسیار زیاد خروجی برنامه ها در حد انتظار مردم نیست.

متاسفانه تولیدات سطح پایین این رسانه بومی در تمام ساعات پخش این شبکه به وضوح معلوم است.

تصویر برداری های غیر حرفه ای – صدابرداری ها – جلوه های ویژه (که البته وجود ندارد) – مصاحبه های کاملا آماتور – نداشتن برنامه ریزی منسجم و بلند مدت – کیفیت پایین تدوین ها و بسیاری از مشکلات دیگری که این شبکه را بی رمق کرده.

و شاید اگر کاراکتر هایی مثل ممه جون،مگ مگ و…نبودند ( که البته خود اینها فقط در حد شوهای خارج از رسانه هستند)،این شبکه تا به حال نیمی از مخاطبان خود را از دست داده بود.

هر چند که تا به حال هم ریزش فراوانی داشته.

توجه شما را به اولین قسمت تصویری از نقد جلب می کنیم.

تلگرام سلام دلفان

منبع:دیده بان لر

 

 1. نویسنده دیدگاه: نوری
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۰

  صدا و سیمای لرستان در بین کانالهای استانی کشور به فرهنگ و تمدن این دیار باستانی چوب حراج زده است.از دوستانتان در دیگر استانها که بیننده …. شبکه افلاک لرستان هستند سوال بفرمایید تا عمق فاجعه برایتان هویدا گردد.
  فقط تاسف1

 2. نویسنده دیدگاه: نادر
  آبان ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۷

  سلام. چرا با وجود اینکه فقط شهرهای خرم آباد و پلدختر لر هستند و بقیه شهرها خود را لر حساب نمیکنند اما اکثر برنامه های شبکه افلاک به زبان لری می باشد؟؟؟ آیا این لر زبانی باعث فراموشی زبان های اصیلی مانند لکی نمیشود؟؟؟
  مثلا ما علاقه ای به زبان لری نداریم باید چیکار کنیم؟؟؟ البته ما به ندرت این شبکه لرزبان را تماشا میکنیم اما این شبکه متعلق به همه استان است و باید برای بقیه زبان های غالب مانند لکی هم برنامه داشته باشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار