سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6638
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دولت با تمام توان برای تامین بهداشت و بهبود سلامت آحاد جامعه تلاش می کند
Print This Post

ییس جمهور در جریان افتتاح بیمارستان 250 تختخوابی شهید رحیمی خرم آباد گفت: دولت اقدامات و تلاش های بسیار مفید و موثری را در راستای تأمین بهداشت و سلامت آحاد جامعه انجام داده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل ایرنا، دکتر محمود احمدی نژاد روز شنبه در مراسم بهره برداری از بیمارستان شهید رحیمی افزود: مقوله سلامت یکی از موضوعات مهم و حائز اهمیت است که به صورت جدی و ویژه در برنامه های توسعه بخش بهداشت و درمان دولت به آن پرداخته شده است.

وی با تاکید بر سرعت بخشی به روند اجرای طرح های بهداشتی و درمانی، اظهار کرد: تدوین برنامه های عملیاتی در بخش سلامت یکی دیگر از فعالیت های موثر انجام شده دراین زمینه است.

به گزارش ایرنا، دکتر احمدی نژاد همچنین در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان شهید رحیمی، ضمن عیادت از بیماران بستری دراین مرکز آموزشی درمانی، از نزدیک در روند فعالیت های این مرکز قرار گرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی نیز دراین رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: برای احداث بیمارستان شهید رحیمی با 250 تختخواب، 310 میلیارد ریال هزینه شده است.

علیزاده افزود: این بیمارستان دارای بخش های تخصصی جراحی، داخلی، زنان و زایمان، کودکان و هشت اتاق عمل، 20 تخت مراقبت های ویژه و بخش اورژانس با 23 تخت می باشد.

براساس این گزارش ، رییس جمهور در ادامه سفر خود به لرستان، به منظور آغاز عملیات اجرای سد معشوره و آبگیری دو سد مروک و ایوشان که از طرح های عمرانی مهر ماندگار هستند، عازم محل اجرای این طرح ها شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار