سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66535
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » پرداخت تسهیلات ۱.۵ میلیون تومانی خرید انشعاب آب در لرستان
Print This Post
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از پرداخت تسهیلات ۱.۵ میلیون تومانی برای خرید انشعاب آب در این استان خبر داد.

حمیدرضا کرموند

به گزارش سلام دلفان، حمیدرضا کرموند  به اقدام شرکت آب و فاضلاب لرستان برای جمع آوری انشعابات غیر مجاز آب و فاضلاب اشاره کرد و اظهار داشت: با پی گیری های این شرکت امکان استفاده از تسهیلات بانکی برای نصب کنتور مشترکینی که فاقد انشعاب هستند فراهم شده است.

وی افزود: در سطح استان تمامی کسانی که از آبان ماه به بعد نسبت به خرید انشعاب آب و فاضلاب اقدام کنند می توانند از این تسهیلات بانکی استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان اضافه کرد: همچنین به کسانی که انشعاب غیر مجاز دارند توصیه می شود به سرعت در خصوص خریداری انشعاب و مجاز کردن آن اقدام کرده تا بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

کرموند سقف تسهیلات اعطایی به مشترکین متقاضی خرید انشعاب را یک میلون و ۵۰۰ هزار تومان برشمرد و گفت: به ازای هر رشته انشعابی که از شرکت آب و فاضلاب خریداری شود برابر ۱.۵ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

وی یادآور شد: مشترکین می توانند با شرایط بسیار راحت از این تسهیلات استفاده کنند.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۶

  جناب مدیرعامل چرا چرا چرا وبا کدام راهکارقانونی یک شبه امتیاز اب وفاضلاب 100درصد گران میشود بعد باژستی منت سراین مردم محروم میزاری ودم ازوام میزنید!!!!! مثل اینکه دارید صدقه میدهید!!! ایا این اضافه 100درصدی باتورم هماهنگی دارد مگر دولت اعتدال نیست حداقل از عدالت کاغذی دم نزنید

 2. نویسنده دیدگاه: خرم اباد
  آبان ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۱

  با سلام. لطفا مدیرعامل آب استان، در خصوص گران شدن انشعاب آب توضیح دهند.

 3. نویسنده دیدگاه: ب ب ازدلفان
  آبان ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۲

  باسلام زمان مدیرعامل قبلی هم امتیاز باتورم هماهنگ داشت وهم قسطی به مردم داده میشد!!چرا امتیاز اب وفاضلاب که یک ماه پیش کمترار700هزارتومان بود حالا یک شبه به 1500000فروخته میشود!!! ای نمایندگان خفته لرستان کجایید!!؟ ایا این …. نیست؟؟؟؟؟؟ دراستانهای دیگر اینطوv اتفاقی رخ داده است!!! اهای وزیر کجای فقط پشت میزنشستن درست نیست!!!! به وزیر هم اعتراض خواهیم کرد!!!! خواهشا جوابیه اعتراضها رو منطقی بنویسسید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار