سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66556
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پیکر 3 تن از حجاج بروجردی مفقود شده حادثه منا شناسایی شد
Print This Post

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: پیکر 3 تن از حجاج بروجردی مفقود شده حادثه منا شناسایی شد.

حادیه منا

به گزارش سلام دلفان، محمد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بروجرد، اظهار داشت: پیکر«محمدعلی پناهی»، «جواد چکشی» و «علی‌رضا زرگران» از جان‌باختگان بروجردی حادثه منا ظهر امروز با پیگیری سازمان حج و زیارت کشور در عربستان شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه پیکر این سه تن از قربانیان بروجردی حادثه منا در عربستان به خاک سپرده‌شده است، افزود: با شناسایی این سه تن از جان‌باختگان بروجردی حادثه منا، تنها یک نفر از مفقودین به نام «فتح‌الله گودرزی» باقی‌مانده است که پیگیری‌ها برای شناسایی تنها مفقود کاروان‌های لرستان تا حصول نتیجه نهایی هم‌چنان ادامه دارد.

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان عنوان کرد: پیکر جان‌باختگان شناسایی‌شده در عربستان، در قطعه و قبرستان مشخصی در این کشور به خاک سپرده‌ شده است.

وی با اشاره به سفر رئیس سازمان حج و زیارت کشور به شهرستان بروجرد، بیان کرد: اوحدی روز شنبه به‌منظور شرکت در آیین گرامیداشت جان‌باختگان بروجردی حادثه منا با عنوان «مهاجران الی الله» که با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های جان‌باختگان رأس ساعت 10 صبح در سالن دکتر زرین‌کوب مجتمع ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، به این شهرستان سفر می‌کند.

خسروی با اشاره به دیگر برنامه‌های در نظر گرفته‌ شده در سفر رئیس سازمان حج و زیارت به شهرستان بروجرد، تصریح کرد: دیدار با خانواده “فتح‌الله گودرزی” تنها مفقود جان‌باخته حادثه منا و نیز دیدار با خانواده روحانی شهیر بروجردی “غلام عباس قاسمی” ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته‌ شده برای سفر اوحدی به شهرستان بروجرد است.

در حادثه دل‌خراش منا 13 تن از حجاج شهرستان بروجرد در قالب یکی از کاروان‌های اعزامی از استان لرستان کشته‌ شده که از این میان تنها پیکر یکی از این جان‌باختگان شناسایی نشده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار