سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66620
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تسهیلات سازمان وظیفه عمومی ناجا برای مشمولان زائر اربعین
Print This Post

سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد: سربازان حین خدمت که درخواست سفر به عتبات را دارند باید به معاونت نیروی انسانی رده خدمتی خود مراجعه کرده و مجوز خروج از کشور را دریافت کنند .

به گزارش سلام دلفان، با توجه به تدابیر فرمانده ناجا مبنی بر ارائه خدمات مضاعف و ایجاد تسهیلات لازم و تسریع در امور مشتاقان زیارت امام حسین(ع) این سازمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ برای خدمت رسانی بهتر به زائران عتبات عالیات در اربعین حسینی و درخواست مجوز خروج از کشور آنان و رفاه بیشتر این دسته از عزیزان ساعت ارائه خدمات خود را در روزهای هفته از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۷ و در روز های پنجشنبه ( ۲۸ آبان و ۵ آذر ماه ) نیز از ۸ صبح تا ساعت ۱۴ افزایش داده است.

این سازمان یادآوری کرد: این گروه از مشمولان برای تسهیل و تسریع در انجام امور مربوط به مجوز خروج از کشور خود باید ابتدا با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعبات بانک قوامین در سطح شهر اقدام و با همراه داشتن ودیعه به مبلغ ۲ میلیون تومان باعث کاهش مدت زمان رسیدگی به فرآیند صدور مجوز مذکور شوند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: مشمولان زائر عتبات عالیات برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مقررات، شرایط و فرآیندهای مربوط به خروج از کشور می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir مراجعه یا با سامانه تلفن گویا با شماره ۰۹۶۴۸۰ تماس بگیرند.

این اطلاعیه می افزاید، سربازان حین خدمت که درخواست سفر به عتبات عالیات را دارند باید به معاونت نیروی انسانی رده خدمتی خود مراجعه کرده و مجوز خروج از کشور را اخذ کنند و از رجوع به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور خودداری کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا به مشمولان زائر کربلای معلی تاکید کرد: با توجه به کثرت زائرین مشمول و رعایت حال آنان پس از بازگشت به کشور تا ۱۵ روز فرصت دارند که برای  استرداد ودیعه به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور مراجعه کنند.

مشمولان ساکن شهر تهران فقط به مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ مراجعه کرده و مشمولان ساکن شرق و غرب استان تهران به مراکز وظیفه عمومی محل سکونت خود و در سایر استانها نیز به معاونت های وظیفه عمومی مرکز استان خود مراجعه کنند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار