سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66739
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پرداخت کمک هزینه تحصیلی به فرزندان جانبازان بالای 25 درصد
Print This Post

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از تصویب ماده 67 قانون جامع ایثارگران خبر داد و گفت: بر این اساس کمک هزینه تحصیل فرزندان جانبازان بالای 25 درصد نیز از سوی بنیاد شهید پرداخت خواهد شد.

سلام دلفان – محمدحسین کفراشی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه 17 آبان سال جاری ماده 67 قانون جامع ایثارگری به تصویب دولت رسید اظهار کرد: بر این اساس بنیاد شهید که تا کنون موظف به پرداخت کمک هزینه تحصیلات فرزندان جانبازان بالای 50 درصد بود از این پس موظف است فرزندان جانبازان بالای 25 درصد را نیز، تحت پوشش قرار دهد.

وی افزود: جمع کثیری از خانواده‌های ایثارگران مشمول این قانون می‌شوند و امیدواریم دولت و بنیاد شهید تامین اعتبار آن را انجام دهند تا از سال آینده بتوانیم درصد بیشتری از خانواده ایثارگران را تحت پوشش قرار دهیم.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش درباره روند پذیرش دارندگان سهمیه ایثارگران در آزمون استخدامی نیز اظهار کرد: از 5000 مجوز استخدامی آموزش و پرورش 1300 سهمیه مربوط به ایثارگران بود که این افراد را بنیاد شهید به آموزش و پرورش معرفی کرد که در آزمون شرکت نکردند و فقط در مصاحبه و گزینش شرکت می‌کنند.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار