سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66757
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قهر حسن روحانی از مجمع؟/ «احمدی نژاد دنبال مجادله نیست»
Print This Post

در پی بروز شایعاتی در فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی بر دلخوری رییس جمهور از مجمع تشخیص مصلحت نظام, صفار هرندی توضیحاتی را ارائه کرد.

مجمع تشخیص مصلحت نظام قهر حسن روحانی از مجمع؟/ «احمدی نژاد دنبال مجادله نیست»

به گزارش سلام دلفان، در پی بروز شایعاتی در فضای مجازی طی روزهای اخیر مبنی بر دلخوری حسن روحانی رییس جمهور از مجمع تشخیص مصلحت نظام و در نتیجه حضور پیدا نکردن وی در جلسات این مجمع، محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به باشگاه خبرنگاران گفت: شاید در کل 8 ماه اخیر سه یا چهار بار رئیس جمهور در جلسات مجمع حضور داشته است، آن هم درحد کمتر از یک ساعت.

وی همچنین در پاسخ به اینکه دلیل یا دلایل کم رنگ شدن حضور رییس جمهور در جلسات مجمع چیست؟ افزود: این که دفعات متعددی است ایشان درجلسات مجمع شرکت نمی کند، درست است اما به چه دلیل؟ بنده اطلاع دقیقی ندارم.

در همین زمینه تماس با نزدیکان محمود احمدی نژاد، دیگر عضو مجمع برای پیگیری صحت و سقم این مطلب با این جواب مواجه شد که “احمدی نژاد دنبال مجادله نیست”.

شایان ذکر است چندی پیش مطلبی در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه حسن روحانی به دلیل مخالفت هایی که با برنامه ششم توسعه دارد و معتقد است چون دولت مجری این برنامه بوده طبعا باید با نظر وی این برنامه تدوین شود به نشانه اعتراض در جلسات اخیر شرکت نکرده است./ جام نیوز

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار